Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯
 831/1205 anonim ***** válasza:

Nálunk az alap probléma, hogy senkit nem érdekel a töri. Van, aki megtanulja, de semmi több.


Szoni

2012. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 832/1205 anonim ***** válasza:
100%
^J^
2012. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 833/1205 anonim ***** válasza:
*q*
2012. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 834/1205 anonim ***** válasza:

Szerintem a mi történelem tanárunk talán elfogadná...talán.


Yuzuki-san

2012. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 835/1205 Effiee ***** válasza:
Uhh képzeljétek májusban megyek Rómába! :D Majd megkeresem Felicianot és Lovinot. :3 Csinálok róluk képet is. xd Amúgy hallottátok, hogy volt egy szavazás miszerint a magyar nők a legszebbek és az olasz pasik a leghelyesebbek? :$ Ez tiszta király! :D Már alig birok várni, pedig még messze van. :|
2012. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 836/1205 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de jó Neked, Effie! :D De előbb tanulj meg egy kicsit olaszul, mert ott tényleg nem tudnak angolul! És nem ártana az olasz illemtanba is belekezdeni, mert ott más, mint nálunk. A pizzára pl. ne tegyél szószt (ketchupot), mert ott nem szokás. Meg is sértődhetnek az étteremben.

Magyar nőként mindig csodálkozom azon, hogy a magyar nők a legszebbek x'D Hogy miért? Más országban is lehetnek szépek a nők, nem? De akkor is furcsa ezt hallani. A Metro újságban (ma Metropol) is megkérdezték a külföldieket, mi jut eszükbe Magyarországról. Egy portugál (?) pasi mondta, hogy szépek itt a nők.

2012. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 837/1205 Effiee ***** válasza:

Olaszt tanulok második nyelvként (harmadik finn, negyedik holland). :D Már belelendültem, és középfokon szeretném majd letenni. Igen majd olvasgatok utána. :3 Mindig is érdekeltek ezek a kultúrás dolgok. Egyébként biztos, hogy letámadok majd egy helyes pasit.*______* Nem bírnám ki ismerkedés nélkül. :)


Ti mentek külföldre még idén, vagy jövőre? :)

2012. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 838/1205 anonim ***** válasza:
100%

De jó, még egy finnes. :D Azért jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen nyelvmániás... :D


Én idén már biztos nem megyek külföldre, de jövőre... egyelőre nem áll úgy a helyzet. November utolsó szombatján viszont voltam Bécsben, még mindig imádom. *.* Mondjuk most szinte csak olyan helyekre mentünk, ahol már voltam, de nem baj, megunhatatlan az a város. x3 És ne tudjátok meg, mennyi könyvesboltot végigrohangásztunk barátnőmmel egy könyv miatt, amit végül csak angolul találtam meg. x'D

Effiee, irigyellek, hogy neked van bátorságod odamenni idegenekhez. Nekem már ahhoz is győzködnöm kell magam, hogy odamenjek egy boltban az eladóhoz, ha nem találok valamit (hát még ha külföldön vagyok... xD). Sok szerencsét az olaszokkal, biztos megtalálod majd Vargasékat. x3


Múltkor láttam egy Ausztria-hasonmást a zenei vetélkedőn, és hegedült. x3 Úgy megörültem neki. :D


Susie

2012. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 839/1205 anonim ***** válasza:
100%

Azta, én csak most kezdtem az olaszt. :D Suliban csak angol-németet tanítanak de én oroszt és franciát is tanulok. :D Áh, segíthetnél az olaszban! Fura, de a tanár azt mondta, gyönyörű francia akcentussal beszélem xD


Egyébként jó utat, te mázlista. Nem szándékozol becsomagolni engem a bőröndödbe? Takaros kis házigüzü vagyok. És isteni rántottát csinálok! xD


Szoni

2012. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 840/1205 Effiee ***** válasza:

Susie igen imádok nyelvet tanulni :3 Egyedül a német nem megy, de inkább nem is erőltetem. :/ Finnországot mindenhogy imádom.<3 Ausztriába én is mentem volna előző héten szombaton sulis-programmal, de végül nem jött össze mert kaptam egy 1-est matekból. :/


Szoni szívesen segítek benne. :) Önszorgalomból tanulod vagy iskolában? :) Én a suliban, de már nagyon elől járunk (már a ragázástól a külső.belső típusokon át egészen a mostani napok-hónapok mondatok összerakása témáig :d)


Jöhetsz elférsz majd a táskámban. xdd De ne rántott csináljunk, majd hanem pastát annak Lovino és Feliciano is örülne. *_____*


ui.:

Hallottátok ezt a francia hülyeséget a világvégével kapcsolatban? xdd Nekem ma mesélte az olasz tanárom, hogy összegyűltek egy hegy tetején, mert dec. 21.-én onnan ki fog jönni egy ufo és ők megmenekülnek. :3 Ezt teljesen kinézem Francisből. xdd Totálisan illik rá ez a naivság. :'D

2012. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!