Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
 791/1205 anonim ***** válasza:
100%

Effiee: Érdekes történelmi múltja lehet a családodnak, ha félig holland családfával rendelkezel ;) Gondolom, Hollandiát a Hetaliában azért nem szereted, mert kapzsinak ábrázolják. Szerintem ez csak afféle sztereotípia lehet. Ami Magyarországot illeti, én nagyon büszke vagyok a karakterére, mert fiús természete van. Én is fiúsan viselkedtem gyerekkoromban, és felnőtt fejjel is csak a férfias dolgokat kedvelem, amivel ki tudom borítani anyát, mert nem vagyok hajlandó női ruhákat felvenni xD xD



Az is érdekes, hogy te is kedveled a Nordic 5-öt. Egyre népszerűbbek, pedig keveset szerepeltek. Talán a népszerűségük oka a testvériség, együtt viccesek vagy mit tudom én xD



inkredible

2012. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 792/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az oka a népszerűségüknek, hogy kevesebbet szerepelnek, így nem annyira ismerjük őket, és többet ki lehet hozni a karakterükből. :3


Susie

2012. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 793/1205 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem amelyik karakterekről az ember kevesebbet vagy nem tud semmit, hogy is mondtam... érdekesebbek? Vagy több mindent bele lehet képzelni, nem tudom. Én személy szerint úgy vettem észre, hogy ezek kíváncsibbá teszik a népet és sokat számít az első benyomás róluk. :D


Szoni

2012. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 794/1205 Effiee ***** válasza:

Hollandia tényleg kapzsinak van ábrázolva. >.<" Egyébként ez a Holland - Spanyol "harag" tényleg létezik. :'D A Holland rokonaim elmentek Spanyolországba és mondták a spanyolok, hogy milyen csúnya hollandosan beszélik az angolt. x'D És amikor elmondták, hogy Hollandok akkor a pali azonnal tiszta köcsög lett velük. A röhej az, hogy csak fagyit akartak venni. :p


Ohh a Nordic 5...*-* ez miatt kezdtem finnül tanulni. :) Dániát meg már a Hetalia előtt imádtam, és az Eurovízión Izlandnak szurkoltam. :3 Norvégia az kikészített régebben földrajzon 7. -ben egyszerűen nem tudtam megjegyezni, hogy mi az a fjord. xd Svédországot viszont nem szerettem sosem. :/ Nem hagyott bennem nyomot...:/


Hát igen volt már Nekoitalia, Chibitalia most legyen Nyotalia! :D Egyébként ki a kedvenc Nyotalia karakteretek? Nekem Romana, mert mindenki azt mondja, hogy személyiségileg és külsőleg is ráhasonlítok. ^^


*Bocsi a hosszú szövegért. :3*

2012. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 795/1205 anonim ***** válasza:
100%

Nyotaliában... az ikrek. Mármint Amerika és Kanada. Valahogy annyira nagyon tetszenek... És még -talán- Belarusz. (Szerény véleményem szerint így érdekesebb ez a fanatikus kötődése) De senki több. Unszimpatikusak. XD


Szoni

2012. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 796/1205 anonim ***** válasza:
100%

Nyotaliában? Hm... Ukrajna és Oroszország. Meg tetszik Poroszország is meg az északiak. :D


Nekem Kína nem jön be annyira lányként. Illetve Japánt is furcsának találom, nem tudom miért....

2012. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 797/1205 Effiee ***** válasza:
Hát én a "fiú" Kínára is először azt hittem, hogy lány. xd
2012. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 798/1205 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is tudtam, hogy Kína fiú! xD


Amúgy a Fumax oldalán azt olvastam, hogy van egy új ötlet, amelynek segítségével remélhetőleg megjelenhetnek a további Hetalia kötetek.


Vajon ez mennyire igaz? Mi lehet az az új ötlet? O_O

Remélem, hogy megvalósul, mert egy sorozatot nem lehet csak úgy abbahagyni!



inkredible

2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 799/1205 anonim ***** válasza:
Érdekes.... Tudnál linket adni?
2012. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 800/1205 anonim ***** válasza:

Jas: itt olvastam el ( a legutolsó hozzászólást figyeld)


[link]



inkredible

2012. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!