Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯
 781/1205 anonim ***** válasza:
100%

Hüm. A PruHunt sosebírtam~ sőt. az AusHunt se. akkormár PrusAus xD dee magát az osztrákot nem bírom ._. nekem túl arrogáns meg arisztokratikus~ meg az egész népség nagyon beképzelt tud lenni ._. és nagyon letudják nézni a magyarokat ._.


viszoont~ hamár páros akkor NorIce, DenNor, Sufin, UsUk, Germancest, Itacest x3


Roro~

2012. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 782/1205 Effiee ***** válasza:
DenNort én is nagyon szeretem :3 a másik kedvencem még a Spamano. :)
2012. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 783/1205 Effiee ***** válasza:
Amúgy hallottátok, hogy állítólag a következő évadban lesz Nyotalia? :o Szerintem tök jó lenne! :D
2012. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 784/1205 anonim ***** válasza:
100%

Effiee: biztos vagy benne? Mert én nem hallottam olyat, hogy Nyotalia is lesz benne.

Én annak örülnék, ha Mo. még több szerepet kapna, és látni akarom a Nordic 5-öt is.



inkredible

2012. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 785/1205 Effiee ***** válasza:

Ez a videó alatt olvastam:


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=RvBpf6cO-lU..


'Oh my gosh, did you hear? They are going to put in Nyotalia into the next season! I'm so excited! I can't wait to see how they make all of the gender-bent characters!!!'


Ezt írta egy lány. :) Azért remélem, hogy lesz.*-*

2012. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 786/1205 Effiee ***** válasza:

Igen én is nagyon örülnék neki. :D Az északiakat is nagyon szeretem. :) Magyarországban nagyon reménykedem, ő a kedvencem a lányok közül, és nem csak azért mert magyar vagyok. :D Félig Holland családfával rendelkezem, Hollandiát mégsem szeretem a Hetaliaban. :/


Nem lenne rossz ez a Nyotalia dolog szerintem... érdekes lenne. :)

2012. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 787/1205 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, inkredible! Vannak kedves, és tök jófej ürgék, de a legtöbb nem az. Főleg ha már éjfél is elmúlt, dög fáradt vagy, mennél haza és a társaságuk jó része be van tintázva. Kiűzni sem lehet őket! Hahaha :D Kicsit közelebbről ismerem őket, egyrészről, mert a határ mellett lakom pár száz méterre, másrészről gyakran találkozok velük a munkahelyemen. Szerény vélemény nyilvánítás volt, nem akartam senkit megsérteni. :D


Roro, drágám! XD Osztom, akkor inkább PrusAus.

De ugyanúgy jöhet nekem is a UsUk/Germancest/SuFin és Effieehez csatlakozva Spamano. :)


Egybként...Nyotalia? Hm. Nem tudom, inkább a férfiak, de biztos érdekes lenne. :D


Szoni

2012. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 788/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szonii~ pacsit x3 úú~ ha Nyotalia is lesz a kövi évadban asszem méginkább boldog leszek x3


Roro

2012. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 789/1205 anonim ***** válasza:

-brofist- :D


Szoni

2012. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 790/1205 anonim ***** válasza:
100%

Pártolom, hogy legyen Nyotalia az új évadban. *.*


Én csak baráti alapon pártolom a PrusHunt, és egyértelműen az AusHun felé húzok~ Nekem valahogy bejön Roderich karaktere. x'D (fúú, ez vajon mit árulhat el rólam nektek? xD) És ha már a poroszos pároknál tartunk, vele inkább a hetero párosokat szeretem.

((Oké, dettó ugyanígy voltam Észtországgal, aztán mégis mostanában megszerettem EstFinéket nem csak mint barátok.))

Én lassan már könnyebben tudom megmondani, hogy melyik párost nem szeretem. x'D


Susie

2012. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!