Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
 761/1205 anonim ***** válasza:

Ha ez az a vidi, amire gondolok, akkor én már akartam linkelni, de lusta voltam rá. xD Francis ruhája nagyon kemény... :D


Tegnap hosszú idő óta először láttam a potenciális Svédország-jelöltet a városban. Úgy megörültem neki, szerintem hallotta, hogy azt magyarázom barátnőmnek, hogy ugyanabban a városrészben lakik, mint én... xD


Susie

2012. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 762/1205 anonim ***** válasza:

Kis mázlista ;D Amúgy visítottam a videón, nagyon tetszik. :D Én még nem is láttam!


Szoni

2012. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 763/1205 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nem tudom, volt-e már ez a kép, de ezt látnotok kell :D Beütöttem Gugli barátunkba, hogy Hetalia real life(akartam látni egy igazi Lukas Bondeviket), és mit találok? :D

[link]


France igazi profinak tűnik xD


Ashley

2012. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 764/1205 anonim ***** válasza:

Oh lala~ k'rrrva jó kép!


- Amúgy én már találtam pár /igazán jó/ Real life-os képeket. :D Van Angliám, Spanyolom, Franciám kettő is, Olaszom, és ha minden igaz... valamelyik mappába, nagyon eldugottan...talán, de nem biztos... van Svédem, Dánom, Poroszom és... huh Németem?


Éhhés természetesen orrvérzősen jó képek. :'D


Szoni

2012. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 765/1205 anonim ***** válasza:

Én a Deviantarton találtam már 3D-s Hetás képeket. Erre úgy találtok rá, hogy beírjátok annak a weboldalnak a keresőjébe, hogy 'mmd Hetalia', ha karaktert kerestek, akkor 'mmd Norway' A MMD a MikuMiku Dance rövidítése. Asszem egy programnak a neve, amelyben bárki megmozgathatja a karaktereket.


Egyébként, ma délután azt olvastam, hogy a Hetalia új évadának ez lesz a címe: The Beautiful World Hetalia. Még nincs pontos infó arról, hogy mikor mutatják be az animét. Csak annyit olvastam, hogy idén novemberben áll össze az anime-csapat. Olyat is hallottam, hogy lecserélték az animéseket; és sokan izgulnak emiatt, hogy minden a régi lesz-e. Szerintem nem kell annyira izgulni az ilyesmin, mert úgysem fognak eltorzítani mindent. Senki nem fog kapkodni, mint a Narutónál xD (Ha értitek, mire gondolok)



inkredible

2012. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 766/1205 anonim ***** válasza:

hű. megint mi mindenről lemaradok~ nonembaj~

Susie: Én a nyáron is láttam Svédország-jelöltet xD meg mikor voltunk kint a kamionos találkozón egy Iggyt is láttam.dekomolyan. reagom: beleestem a tóba xD

Ashley: hümmhümm jókép~

Szoni: demegnéznémazokataképeket xD

inkredible: igen az MMD az egy program. tökbuli miket csinálnak vele az emberek xD hű. idén novemberben? vííí~ *-* amúúgy. ki olvasta már angolul az ötödik kötetet?:3 énigeen~


Roro

2012. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 767/1205 anonim ***** válasza:

Roro, hol olvastad? Megdobsz egy linkel? ._. Cserébe, ha szeretnéd, és adsz egy címet, előkotrom amiket tudok, és elküldöm! :D


Szoni

2012. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 768/1205 anonim ***** válasza:
52%

Juj, ez a kép... xD Mert mi mást várhatunk Francistól? xD


Én is hallottam, hogy új rajzolók lesznek, elméletileg egy képet is láttam arról, hogy milyen lesz és sokkal jobban néz ki. x3 Szóval én nem bánom ezt a változást~ (mondjuk nekem inkább a manga az alap már)


Én is szeretnék ahhoz az ötödik kötethez linket kéni~


Susie

2012. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 769/1205 anonim ***** válasza:

[link] há itten van~

meg van egy ilyenem: http://www.youtube.com/watch?v=FhcVXvYxxkk

és egy ilyenem is: http://www.youtube.com/watch?v=1wUYELRXMe0

Jó szórakozást emberek~ :3


Roro

2012. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 770/1205 anonim ***** válasza:

csak nehogy kihaljon itt a téma!


Nem tudom, hallottátok-e már, de januárban jön a Hetalia új évada! Szóval nem kell már olyan sokat várni! :D

Remélem, hogy az új animések nem rontanak el semmit!



inkredible

2012. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!