Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 1201/1205 anonim ***** válasza:

Azt senki se tudja, sajnos :(

Nem tudom, miért ilyen lassan jön ki. Volt, hogy a Natsume anime 5-dik évadára majdnem 2 évet vártak a rajongók (köztük én is).

Azt sem értem, miért rövidül az epizódok száma. Mert ugye az első 4 évad majdnem 26-26 részből állt.

Nem értem, mi történik

2017. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1202/1205 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetnének már új részek :D (1196.-ik válaszoló vagyok :3)
2017. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1203/1205 anonim ***** válasza:
0%
Hogy az Istenbe lehet erről a szar animéről ennyit beszélni? Jézus Krisztus
2019. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1204/1205 anonim válasza:
100%
Tudom, elég későn írok, de azért hátha valaki még látni fogja xD Szóval úgy találtam rá a Hetalia-rá, hogy Yuri On Ice-hoz kerestem fanfictiont, és valahogy kidobta az aph-t a Google. Gondoltam, rákeresek Merengőn, és rohadt sok fic-et kidobott, majd megnéztem az első részt és háát nem voltam tőle elájulva :") Később amikor unatkoztam úgy döntöttem, hogy megnézek még egy pár részt, aztán a pár részből konkrétan két évad lett XDD Szinte függő lettem ezek után, nagyon sok fanfic-et olvastam, és ez lett a kedvenc animém. Számomra a legjobb karakter először Iggy volt, majd Japán, most pedig Németország a favorit :D Egyébként még Norvégiát is bírom, mert kicsit olyan mint én. Apropó, nekem a régi német tanárom hasonlított Németországra(jobbanmondva Nyo! Németországra mivel nő volt.) Sokat kiabált, de nem volt az az idegbeteg fajta, mert elég komoly volt, mindig igazságosan osztályzott, magas volt, kékszemű, és a haja is pont olyan volt mint Doitsuéra.
2019. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1205/1205 anonim ***** válasza:
100%

érdekességek a sorozattal kapcsolatban


Amikor előszőr találtam rá, csak első pár részt néztem meg, mert nem találtam érdekesnek. De aztán elmentem egy táborba, ahol az egyik lány megmutatta a Hetalia mangáit és mondta, ha pénzem nincs is mangákra, akkor nézzem meg már az animét. Ahogy haza értem a táborból, ledobtam magamat a gép elé és megnéhztem újra az első részeket, és jobban tetszett. Adtam egy esélyt. Végül rá pár hónapra tényleg neki álltam, amint befejeztem az aktuálisan nézett animéket, és ÚRISTEN!!! Utána már csak pár nap volt, és végig pörgettem az egészet.

Két kedvencem van, Magyarország és Poroszország, mert zseniálisan megírt karakterek és hiába szerepelnek keveset, amikor szerepük van, akkor mindig tátott szájjal nézem.

Azért fogott meg második alkalomra, mert már kissé érettebb voltam és jobban értékeltem a rasszista vicceket. Ez egy tény. A sztori rasszista és sztereotipikus. De ezért is bátor húzás. Sajnos az SJW egyszer meg is találta a fandomot és tönkre akarta tenni, de a veteránok megvédték. Ez 2015-ben volt. Emellett zseniális shippek vannak benne, és érdekes hogy emberek néha milyen, előszőr eléggé fura dologból, zseniséget tudnak kihúzni. Mármint valljuk be. Mind röhögünk törin, mikor Szilézia elfoglalásáról tanulunk, vagy sírunk, amikor arról, hogy 1806-ban hogyan szűnt meg a Szent-Római Birodalom. Ja, és csak mi hívjuk így a Német-Római birodalmat :D .

Hungary-chan szerintem egy jó női ideál lehet sok lánynak. Erős, okos, akaratos, de mindemellett jó szívű és törődő is. Egy rohadt jó női karakter AMÚGY az animék történelmében.

Nem olvastam a többi választ el, de én láttam a 23.5-ös epizódot és kirázott a hideg tőle. Ennyi. Meg új évad jön. Lehet ezt is tudják sokan.

2021. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!