Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
 811/1205 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, nektek feltűnt, hogy Spanyolországnak csak a kaja jár a fejében? xD

Romanónak mondta, hogy úgy néz ki, mint egy nagy töltött palacsinta. Franciaországnak meg, hogy a ruha ujjában sok sütit el lehetne rejteni xD



inkredible

2012. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 812/1205 Effiee ***** válasza:

Susie elküldenéd nekem erre a címre: italy-romana@freemail.hu :)


Jéé, tényleg. Spanyolország éhenkórász xdd

2012. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 813/1205 anonim ***** válasza:
100%

Hát... igazából annyira nem. Én mindig is tipikus spanyolnak vettem ezt. Nem tudom, soha nem gondolkodtam el rajta, hogy kajamániás lenne Antonio.


Effiee: esetleg ha szeretnéd, és van időm, feliratozhatom neked, aztán feltöltöm youtube-ra vagy valami. Movie maker live csodákra képes. ;P

2012. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 814/1205 anonim ***** válasza:

Jas, a feliratozást nem nekem akartad írni véletlenül? :P


Én örülnék, ha végre magyar feliratban látnám az extra részeket az indavideón.



inkredible

2012. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 815/1205 anonim ***** válasza:

Ja, de, bocsi. XD Elég fáradt voltam... XD

Hát, megoldható.... ö, nem baj, ha csak hétvégén állok neki? Csak akkor szólj lécci. :P

2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 816/1205 anonim ***** válasza:
Na heló!Gondolom már én se hagyom ezt ki... :D.Ahogyan rátaláltam:Az egyik videómegosztón néztem a Bleach-t és úgy találtam rá.Az első résznél azt hittem hogy mindjárt megfulladok a nevetéstől xd.Kedvencem pedig Doitsu tetszik az a szabályokat betartó-katonás-komoly személyisége (ja és azt ki ne hagyjam hogy eléggé perverz szóval az is egy plusz pont nálam XD).Hungary-chan szerintem olyan kis cuki *-*.Meg szereti a yaoit szóval xd...De az összes ország olyan jól lett megformálva ráadásul a zenék is tökéletesek (örök kedvencem:Promotion Emergency).Bár...Nekem csak egy embert sikerült rászoktatnom de azt úgy hogy ha valami oeszágról szó van akármilyen órán mindig nevetünk mert HETALIA!>:D (Szerintem valaki őrültnek fog nézni de..az vagyokxd)
2012. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 817/1205 anonim ***** válasza:
Ja tényleg és Januárban lesz új évad?*q*
2012. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 818/1205 anonim ***** válasza:

Üdv köztünk. :D Hogyan lehet szólítani, és az ország melyik részéből való vagy? :3


Igen, elméletileg lesz új évad. x3


Susie

2012. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 819/1205 anonim ***** válasza:
Szerintem szegedi lesz az új lány (esetleg fiú? :3). Vagy budapesti vagy dunántúli. ^^
2012. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 820/1205 anonim ***** válasza:

Jas, bármikor hozzáláthatsz, amikor ráérsz ;)


inkredible


Az új tagnak üzenem, hogy isten hozta a Heta-csevejbe xD

2012. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!