Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
 821/1205 anonim ***** válasza:

Szevasz, azonosítatlan nemű egyed!


Egyébként nekem is sikerült valakit átcsábítanom a sötét oldalra - ha már így az "újak bevonása a Hetaliába" témánál tartunk. Jó pont, Hun-chan fan.


Szoni

2012. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 822/1205 Effiee ***** válasza:

Nekem hármat is sikerült. *-* És azóta a földrajz és történelem órák (néha az irodalom is) Hetaliás. :3

Egyébként január 25. -én jön az új évad. :) Már kíváncsi vagyok mik lesznek az új zenék. Remélem végre majd Magyarország is kap Karakter zenét. :)

2012. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 823/1205 anonim ***** válasza:

Hmm...szólítsatok csak Yuzuki-sannak :D.Amúgy ha már újra szóba jöttek az órák nektek hogy reagált az a tanár akinek meg mutattátok a Hetaliát?:d

Ja és nem, nem vagyok Szegedi, Heves-megyei vagyok azon belül pedig Lőrinci (úgyse fogja senki se tudni hogy az mi, és hol van :'D).

2012. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 824/1205 anonim ***** válasza:

Én tudom, de oké... XD


Hát, mosolyogtam, de nem érdekelte őket.

2012. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 825/1205 anonim ***** válasza:

A töritanáromnak tetszett, azt mondta, hogy nagyon aranyos (a legjobban asszem az tetszett neki, amikor Oroszország mesélt a testvéreiről), és hogy ha jön ki új kötet, adjam kölcsön. :D


Múltkor a suliban meg mertem volna esküdni, hogy két lány, akik elmentek mellettem, a Hetáról beszélgetnek... xD


Susie

2012. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 826/1205 anonim ***** válasza:

Én még gondolkodom azon, hogy megmutassam-e neki...Kíváncsi vagyok, hogy vajon mit mondana rá.

Yuzuki-san

2012. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 827/1205 Effiee ***** válasza:
9.-es vagyok ezért egyenlőre még várok vele. :3 Bár az osztályfőnököm tudja, hogy nagy Porosz rajongó vagyok. :D
2012. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 828/1205 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nálunk esett a hó és mi világháborúsan nyomattuk.Hárman voltunk a Tengelyhatalmak (és én voltam Doitsu...) másik kettő ismerősöm meg Nihon és Itária,Na meg persze a Szövetségesek... :D

Yuzuki-san

2012. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 829/1205 anonim ***** válasza:

Hű, nálatok ezt akkor tök jól meg lehet csinálni. Ha én ilyennel állítanék a töri tanárom elé szerintem szegény asszony csak nézne rám, mint a vetmalac. A másik célszemély a cuki kis angol tanárunk lehetne, de még nem sikerült megfűznöm... vagy egyáltalán komolyabban elmélyedni vele az animék világában. :)


Szoni

2012. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 830/1205 anonim ***** válasza:

Néha hetásan magyarázom barátnőimnek a törit... múltkor pont osztályfőnökin magyaráztam, ofőm ott ült előttem és nagyon kellett figyelnem, hogy ne Felikset mondjak Lengyelország helyett... x'D Ráadásul oda is figyelt, mert nagyon bólogatott. xD


Szerintem nyugodtan mutassátok meg nekik, legfeljebb elintézik egy legyintéssel. Egy próbát megér. :D Csak első körben a yaoit ne emlegessétek. xDD


Susie

2012. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!