Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯
 891/1205 Effiee ***** válasza:
Online nem tudod megrendelni? :)
2013. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 892/1205 anonim ***** válasza:
100%

Már gondolkodom rajta :) Köszi!


Lizzie P.

2013. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 893/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz :D


Egyébként, gyerkőcök, ha már Anglia fivéreinél tartunk, szerény véleményetek szerint ki-milyen lesz? :D (Hasamra csapok, engem a legjobban az érdekel, mennyire fog eltérni Skócia a pixives változattól. xD)


Szoni

2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 894/1205 Effiee ***** válasza:

Én Walest lánynak képzelem el. :) Vagy anyáskodó nővér, vagy félénk húgi képében tudom elképzelni. Fiúként nekem olyan semmilyen karakter, sajnos. :/ Van hivatalos Wales? :) Mert én sehol sem találok.


A skótok állítólag nem szeretik a briteket. Lenne pár veszekedésük, az biztos. Anglia idegei tönkre mennek miatta. :DD

2013. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 895/1205 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés volt Anglia testvéreivel kapcsolatban. Róluk sajnos nem láttam eredeti képet, az animében meg csak ideiglenes szerepük volt, amikor Anglia visszaemlékezett rájuk. Mint ahogy Bulgária is, amikor Olaszországot ütögette, aztán később jobb, karakteresebb külsőt kapott a mangában.


Szerintem az alkotónak nagyon nehéz ilyen karaktereket kitalálnia, mert nem akarja kihagyni az országra jellemző dolgokat.

Romániának vámpírfogat rajzolt, mivel Drakula gróf erdélyi. Ausztria elegáns külsővel rendelkezik, a kiálló hajfürtje pedig Mariazell. Kérdezem én, miért pont Mariazell? xD Tudom, hol van pontosan, de nem értem, miért ez lett az ismertetőjele vagy minek is nevezzük. Talán, mert zarándokhely? Amerika hajszála és szemüvege Texas és Nantucket egyszerre. Magyarországnak a virág jelképezi a Balatont, mivel az a legnagyobb tavunk. A mi "tengerünk". Viszont egyes karaktereknek erogén zónájuk van, mint pl. az olaszoknak a hajfürt. Ez azért furcsa nekem, mert csak a mangában említették és csak remegő reakciót láttam rajtuk, amikor megérintették. Az animében, amikor a hajuk összegabalyodott, sírtak xD Romano meg gyomron vágta Spanyolországot, mert megfogta a haját.


Vissza Anglia testvéreihez: nekem az a furcsa, hogy Angliának nagyon sok testvére van (angol gyarmat miatt), mégis úgy érzem, hogy Sealand áll hozzá a legközelebb, pedig ő is utálja Angliát, mert otthagyta őt, miután létrejött. Amerikát testvéreként nevelte fel, mégsem testvéri, hanem baráti kapcsolatot érzek.



inkredible

2013. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 896/1205 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ezt olyan szépen megfogalmaztad. Egyébként sokat tanakodtam Amerika hajfürtjén, aztán pár hónapja rájöttem. xD De tényleg szépen levezetted! Hehe...

Amúgy ha valaki ismeri a pixives Skóciát, tudja, hogy ott Anglia és a drága bátyja /tényleg/ rühellik egymást - azaz Skócia orrba-szájba püföli az öccsét. :D De szvsz a ruháját /baromi jól/ eltalálták. De mivel ennyire elterjedt az a verzió, aki a skótra gondol, annak egy angolt-verő-piás-szivarkás-szadista jut eszébe. Ugyan dögös szadista, de még mindig angolt verő szadista. (Hopp, bocs xD) Walesről nekem is csaj jut eszembe. (Már azért is mert KatieWR a 'Radioactive' c. csodásan-fantasztikus-kedvenc ficében Walest lánynak ábrázolta. :) Szerintemolvassátokel) Amit még mondanék hogy... hogy... jah, elsőként, én sem találtam hivatalos Walest, aztán, hogy /tényleg/ nehéz lehet újakat kitalálni de szvsz a mangaka néhol TÉNYLEG odatette magát! Ha belegondolsz... milyen jól eltalálta már Amerikát... Angliát! A franciát! ÁHH!

...Elnézést az ügyefogyott fogalmazásomért, az összeszedetlen írásmódért, de fel vagyok pörögve és éppen olyan állapotban vagyok, amikor szeretek mindent és mindenkit. Elnézést, de tényleg. Tényleg...


és még ezt szerettem volna megmutatni: [link] :) Egyszerűen csak BAAWW~ XD


Szoni

2013. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 897/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szoni, igazán megtisztelve érzem magam -és el is csodálkoztam azon, hogy tetszett a megfogalmazásom :)


Azt a képet én is láttam. Aranyos :D A deviantArton is fent van, és beszélgettem egy kicsit azzal az illetővel, amikor ezt a képet felrakta:

[link]



inkredible

2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 898/1205 anonim ***** válasza:
100%

Walest én is csak lányként tudom elképzelni. Igen, elsősorban a Radioactive c. fic miatt... :) Ha valaki talál hivatalosat szóljon! Én láttam már fiúnak is, lánynak is, és össze vagyok zavarodva.


Lizzie P.

2013. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 899/1205 anonim ***** válasza:
100%

nekem a skót az pixives verzsön jellemre detto, Wales drága meg leányzó nékem, hála Reisutonak meg a Radioactive ficknek~ dee engem az is érdekel h Írország benne lesz-e. nekem megvan a magam alkotott képem róla egy dA-s pikcsörnek hála ésremélem olyan lesz oder sokkal jobb xD


Roro

2013. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 900/1205 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára itt a harmadik évad! Már nagyon várom! Nekem is mindenkiről megvan az általam alkotott képem, remélem még annál is jobb lesz. :)


Ui.: Erről azonnal a Hetalia jutott az eszembe: [link]


Lizzie P.

2013. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!