Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 1011/1205 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az országok nagy részének tetszik a karakterük, de én is gondolkodtam már ezen, franciák vajon mit gondolnak Bonnefoyról? :) Mondjuk azt már tudjuk, hogy a koreaiaknak nem tetszett, bezzeg az oppa gagnam stile vagy mi a fene az igen. Én Magyarországgal úgy vagyok, hogy a karakterét nagyon eltalálták, de Ausztria házában él? Ezt pofátlanságnak vettem. És az kimaradt a jellemzésből, hogy az osztrákok nagyon nagy képűek, de mindig megállnak a zebránál. XD
2013. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1012/1205 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még azt hallottam, hogy Mao. volt az első női karakter és a rajzoló először boszorkánynak akarta megrajzolni, utána meg fiúnak, aki mindig nőies ruhákba jár, végül ez a szerep a lengyelnek jutott.

De most képzeljétek el Mao.-t férfiként női ruhában seprűn röpködve. XD Röhögőhalál lett volna a vége.

-Mecs.

2013. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1013/1205 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN XD XD de én örülök hogy a végül lány lett az országunk :3 főleg mert.. Magyarországon vannak a legszebb lányook ^^ de a nyotalia utána leghelyesebb férfiak is itt vannak? :D
2013. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1014/1205 anonim ***** válasza:
100%

*röhögőgörcsben fetreng* Magyarország fiúként, női ruhában, seprűn röpködve?? :D :D Elfcsaj, pacsi! Japán és Magyarország együtt... De jó is lenne... Szerintem Magyarország abszolúte király karakter lett így lányként.

Amúgy én is 12 vagyok :)


Lizzie P.

2013. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1015/1205 anonim ***** válasza:
100%

Húú, elfcsaj, tök jó lett a Nyo!Sweden-ed! Meg a Nyo!Hong Kong-od is :) Bezzeg az én rajztehetségem... Maradjunk annyiban, hogy azért több mint az ének XD Bár, ha kép alapján rajzolok, egész jók szoktak sikerülni...


Lizzie P.

2013. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1016/1205 anonim ***** válasza:
Köszi Lizzie :3 macskás nemrég törte össze az álmaimat :) ^_^'
2013. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1017/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Magyarország pont jó. Bár boszorkányként is nyugodtan megtűrném. :D Sokan szeretik külföldön is a Hetás verzióját - hiszen hadd ne mondjam, az egyik legjobb női karakter. Határozott, talpraesett, szépséges mégis laza és öntudatos. Király párosítás. :) Apropó vajon hogy vannak Osztrákiával egyébként? Házasok, de nekem nem tűnt fel eddig, hogy különösebben örülnének egymásnak. Mellesleg szíves-örömest végigülnék egy egész részt (ami sajnálatos módon még mindig csak röpke 5 perc, de tömör gyönyör), ami Trianont mutatja be. Serious Hetalia FTW.


Egyébként egyszer valahol olvastam, hogy az olaszok inkább röhögtek a Hetás országukon, de nem bántja őket annyira a dolog. Francicával már kevésbé áll így a dolog - bár én az őt kedvelő kisebbség táborát gyarapítom, rengetegen irtóznak tőle. :) Az animében, a legtöbben úgy állnak hozzá, hogy egy 'kéjenc borvedelő senkit' alakít, akinek minden mindegy, amíg van szex és nagyjából az egész világot a ribancának tartja, ellenben szerintem még sem kéne annyira szapulni. Hiszen ha belegondol az ember, neki, saját magának hogyan esne, ha olyan szavakat vágnának hozzá mindenfelől, hogy 'szexmániás állat', 'piás perverz', 'liliomtipró semmirekellő', 'nemi erőszaktevő vadállat' és még sorolhatnám... Ez nem poén, nem vicces. A Hetalia ugyan kiparodizálja az országokat a bugyuta kis sztereotípiák alapján, amiket sok más külföldi aggatott rájuk, de ha ténylegesen belegondolunk, ilyet a másikra még poénból sem mondana az ember. A 'rajongók' többsége úgy viselkedik, amikor a franciáról van szó, mintha képtelen lenne különbséget tenni egy kacérkodó és egy ténylegesen erőszaktevő egyén között. Mellesleg Franciaország nem egyszer említette, hogy a szerelmet nem lehet ráerőltetni senkire. Bár véleményem szerint hasonló a helyzet Spanyolországgal és a ráaggatott 'pedofil' jelzővel, vagy akár Oroszországgal mint 'kíméletlen gyilkos, aki imád mások vérében tocsogni'. Mintha ténylegesen képtelenek lennének normális emberi kapcsolatokra.


Na de evezzünk egy kicsit kellemesebb vizekre... Szerintem akit még jól eltaláltak, az Amerika. Nem egyszer hallottam, hogy azok az amcsik bizony igen extroveltáltak és jófejek (legalábbis fiatalabb körökben - idősebbekről nem tudok nyilatkozni). Személy szerint csípem Alfred vigyori képét, idióta akcentusát és haverkodós természetét, még ha egy kicsit tudatlan is az ürge. Amit pedig szintén betalált, hogy Kanadát a testvéreként tüntették fel - szeretnivaló, igazi ikrestesós páros.


Aztán... ott van Anglia. Rengeteg, rengeteg mindent ki lehet hozni a sokarcú személységéből, plusz sötét, de igen csinos kis történelme van. (Bár ez az imádat nálam lehet, betudható annak, hogy oda-vissza vagyok a kalózokért és Anglia kapcsolatáért Franciaországgal és a gyarmataival - pölö Amerikával.)


...Szent sz'r, de sokat írtam....


Szoni

2013. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1018/1205 anonim ***** válasza:
tényleg sokat írtál és furcsa volt nekem hogy milyen sokat írtál francis- röl am én öt is nagyon kedvelem :) addig amíg nem közelít felém élöben ._.
2013. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1019/1205 anonim ***** válasza:
65%

Hát, nightelf... jó gyakorlást.

Én is inkább jobban kedvelem a történelmi háttérrel rendelkezö párosokat, bár a jól néznek ki eggyüt-dolog is jó nekem, de nem a favoritjaim azok. Bár néha jól esik egy-egy szokatlan páros.

Vicces IgGilbertek azok, csak a szemöldöke az fekete. ^^

Hát, Dél-Korea biztos nem volt megelégedve az országukkal. :D

2013. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1020/1205 anonim ***** válasza:

kössz macskás(mostantól így hívlak ^_^) -_-'

am sokat hallottam Norvégia trolljairól. az az a fura bácsi szerű léééény? :O mert nekem ez jut az eszembe a trollokról ._.':

[link]

2013. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!