Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 1031/1205 anonim ***** válasza:
jaj! nyáron Franciaországba megyünk :O XD
2013. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1032/1205 anonim ***** válasza:
100%

Nemár, elfcsaj! De jó neked! Irigyellek... :D


Lizzie P.

2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1033/1205 anonim ***** válasza:
köszönöm U_U de egy kicsit félek az ottani emberektől ^^'
2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1034/1205 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer már megfordultam Franciaországban, de sajnálatos módon csak egy napig tartózkodtam ott, mert átutazóban voltunk Anglia felé. Lehet, hogy csak mi tévedtünk rossz helyekre, de a legtöbbször nem voltak hajlandóan angolul hozzánk szólni. :D Vicces és egy kicsit idegesítő volt. De ámulatbaejtően aranyos kis helyeket (pl parfüméria, kávézók, kirakat pékségek) találtunk és felbaktattunk (ezt előre szólok, meg ne merészeljétek csinálni magatokkal) az Eiffel legtetejéig. (Ahogy a szél a nyálat is kifújta a szánkból, maradandó vicces emlék... XD) Ami ironikus volt, hogy akkortájt Angliában egyhetes verőfényes napsütés volt, Franciaországban pedig 20 percenként eredt el az eső. :D De imádtam, imádtam és visszamennék.


Szoni

2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1035/1205 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, jól fogod érezni magad Franciaországban, elfcsaj. :) De azt is remélem, hogy nem kell szagolgatnod őket xD Bocsánat, de a franciák tényleg nem mosakodnak rendszeresen -ezt a barátnőm mondta nekem.



inkredible

2013. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1036/1205 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon klassz, hogy mentek Fro-ba, és igen, valóban nem hajlandóak a nagy "Francia önérzetük" miatt angolul szólni, nem véletlenül van két neve a Calais-i szorosnak(a másik a Doveri szoros). Nagyon remélem, hogy jó utatok lesz, a nyelvvel annyira nem lesz problémád, ha megtanulsz pár alap dolgot, de tuti menni fog, és amúgy nagyon jól rajzolsz:D
2013. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1037/1205 anonim ***** válasza:
100%
Jaigen.Adél voltam:))
2013. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1038/1205 anonim ***** válasza:
köszönöm köszönöm köszönöm! U_U de franciául kell tanulnom? o_o egyátalán nem tudok franciául! xD
2013. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1039/1205 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell, de ott biztos nagyobb előny, mint az angol. Egyébként annyira alap dolgok elég,, hogy Bonjour, mennyi az idő, eZt-azt kérném, viszlát, hol vagy. Ennyivel túl lehet élni, hidd el, ráadásul annyirá egoisták, hogy imádni fognak a franciáért, pláne még szép kiejtéssel:D
2013. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1040/1205 anonim ***** válasza:
ohh köszi ^^ csak nehogy kérdezzenek tölem valamit xd
2013. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!