Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 1051/1205 anonim ***** válasza:

ja meg van bennem egy kis greece is! imádom a macskákat és néha eléggé tutyi mutyi tudok lenni :) most arra jöttem rá hogy sok mindenkire hasonlítok

de az anyukám húga(aki velünk él) ö tisztára spain(csak vörös hajjal XD) nagyon szereti a gyerekeket meg minden csak nem szokott fusososozni. de. akkor is kiköpött spain!!!!!!! xD

2013. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1052/1205 anonim ***** válasza:
100%

Kire hasonlítanánk? A Hetaliából? Milyen kérdések vannak... *elröhög magában*

Egyébként, ha már nincs jobb dolgom, válaszolok. :D Külsőre senkire, vörös hajúak híján. Belsőre /esetleg/... valami rémületesen furcsa mixre Dánia és a francia között. *hümmög*


Szoni

2013. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1053/1205 anonim ***** válasza:
100%

XD

Én Hungary-re kivéve, hogy nem zöld a szemem, és nem vagyok Ausztria fan. Minden más passzol. :)

-Mecs.

2013. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1054/1205 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez van, Szoni. :D Ö... kire? Hát perverzségben France, kicsi Iván... ö...?
2013. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1055/1205 anonim ***** válasza:
100%
De külsőre kicsit Finnország... talán.
2013. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1056/1205 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, ha témát váltok, de engem érdekelne valami. Méghozzá Olaszország és Romano. Miért kettő Olaszország van egyáltalán? Tudom, hogy egyik északi, másik déli, de ezt nem értem. Talán okés, hogy az egyesítés miatt van ez, de akkor Németországból miért nincs kettő? Egyik lehetne NSZK, másik NDK.


Vagy ez azért van, mert Olaszország két állam fennhatósága alatt állt, mint Ausztria és Spanyolo.?


Nem találtam erre magyarázatot, hogy Himaruya miért így alkotta meg őket.



inkredible

2013. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1057/1205 anonim ***** válasza:
ezen én is már sokat gondolkoztam...... am fogalmam sincs ._.
2013. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1058/1205 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is sokat gondolkoztam... De passz, fogalmam sincs.


Lizzie P.

2013. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1059/1205 anonim ***** válasza:
100%

Ha poénos akarnék lenni, azt mondanám, hogy azért ikrek, mert két olasz jobb, mint egy.


Bár az igazi magyarázat inkább az, hogy mivel Olaszország csak 1861ben egyesült, addig pedig pici államocskákból állt össze, amik sokszor gazdátcseréltek. Igazából jóval több, mint két olasznak kéne futkosnia a világban, de a történelem magában túl komplikált, Himuraya drága pedig leegyszerüsítette az egészet.


Szoni

2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1060/1205 anonim ***** válasza:

Hát, igen... és tulajdonképp Olaszország része globálisan sok ideig spanyol volt, a másik fele pedig Habsburg (Német-római császárság-beli). [megint más, hogy spanyolország is habsburg volt tulajdonképp]


nszk-ndk kérdés: sokan Poroszországot veszik egy idő után az NDK-nak. mint ugye West, vagyis Nyugat... NSZK. értitek? :D rengeteg ilyen kép-fic van.

2013. ápr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!