Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 1101/1205 anonim ***** válasza:

Jaj, Kanadásan nézett ki?

-Mecs.

2013. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1102/1205 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. :)
2013. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1103/1205 anonim ***** válasza:
100%

De kár. :)

Mecs.

2013. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1104/1205 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem sajnálom. Lehet, ha olyan helyes lett volna, fájdalom lett volna visszaengedni Amerikába. XD
2013. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1105/1205 anonim ***** válasza:

Mivel már idejét sem tudom, mikor írtam ide utoljára, gondoltam feldobok egy idióta kérdést.

Mostanában kicsit rákaptam a britekre, és mint körkérdés, írjátok le, ti személy szerint hogyan-miként képzelitek el Anglia bátyjait/nővéreit/öcsikéit/húgait. Véleményetek szerint hogy van a családi sorrend, ki idősebb a másiknál, ki hímnemű illetve nőnemű, akár ki hogy néz ki, s a többi.


(Vicces lesz nézni, ki bír elvonatkoztatni a pixives Skóciától...)


Szoni

2013. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1106/1205 anonim ***** válasza:
én mindet fiúnak képzelem mindet ugyanannyi idösnek és vörösnek :D és hogy állandóan piszkálták angliát ezért ö eltitkolta öket XP
2013. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1107/1205 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy képzelem el, hogy Skócia, vörös hajú, és mindig dohányzik, olyan tipikus lázadó huligán. XD, ő a legidősebb, utána Írország, aki mindig zöldben és narancssárgában járkál (nem tudom miért) és lóherés tetkója, pulcsija, van, szóval mindene lóherés, és zöld sört iszik. És olyan medálja van, amin egy östben arany van. Hát, nálam néha fiú néha lány. Wales, ő lány, visszahúzódó, fiatalabb Angliánál, de csak nagyon kicsit, mindig panaszkodik, mindig van valami baja, nem kedveli Angliát annyira, és utálja az idegeneket az országában, mert "elveszik a munkát."

-Mecs.

2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1108/1205 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt, hogy ír vörös, hajú, de olyan sárgás vörös és szeplős, vagy pedig szőke. Walesnek pedig olyan seszínű haja van.
2013. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1109/1205 anonim ***** válasza:
am valaki tudja hogy Kína miért -aruzik?
2013. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1110/1205 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)


Hű, de régen jártam errefele..Tudom, hogy vannak köztetek vén róka Hetások, ezért most a segítségeteket szeretném kérni. Egy tényleg fantasztikus műveket alkotó magyar fanfic író, Nekotica, írt egy nagyon-nagyon jó ficet, a Napraforgót (Russia x Anastasia ) . De sajnos, már nem találom, tavaly nyáron olvastam, de már eltűnt..


Tudna valaki segíteni Nekotica elérhetőségeit illetően? Esetleg a Magyar Hetalia Rajongók Facebook csoportjában benne van? Vagy ismeri Őt valaki közületek? :)


A segítségeteket nagyon megköszönönném! :)


Cascadafanatic

2013. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!