Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 1061/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szoni: az olaszok valóban hasonlítanak egymásra, de egyáltalán nem ikrek. 2-3 év korkülönbség van a tesók között. Ezt mondta Himaruya is pár éve.


Jas: Egyszer megfordult ilyesmi a fejemben, mert Poroszo. folyton nyugatnak nevezte a tesóját.



inkredible

2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1062/1205 anonim ***** válasza:
100%

Én is csodálkoztam, mert először azt hittem porosz-német NDK-NSZK aztán kiderült, hogy mégsem, engem is az zavar össze, hogy a porosz nyugatnak szólította. :)

-Mecs.

2013. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1063/1205 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, nem ikrek, mégis /imádom/ úgy feltüntetni őket. Hülye szokás.


A porosz-német dologgal kapcsolatban pedig pártolom az előttem szólókat - én is rengeteg olyan képpel/sztorival, satöbbivel találkoztam, amikben Poroszországot úgy tüntetik fel. Nos ezt most vehetjük félreértésnek vagy szándékos dolognak; én még nem láttam/olvastam olyat, aki hosszú sorba tudta volna felsorakoztatni az észérveket a kijelentés mellett.


Szoni

2013. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1064/1205 anonim ***** válasza:
100%
És ha már tények és fikciók... mi a véleményetek HRE-Germany dologról?
2013. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1065/1205 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, igaz. Ahogy így olvasgattam/om, rengeteg, /rengeteg/ teória kering erről. Én azon a véleményen vagyok, hogy a Német-római Birodalom valamilyen úton-módon Németország, bár ezt leírni merész vállalkozás és nagyon kacifántos lenne úgy, hogy szinte a füleimen folyik ki az agyam.


Mellesleg: [link]

Angolul tudók előnyben, gyerekek.


Szoni

2013. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1066/1205 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, mi volt az első gondolatotok, amikor Franciaország szexi Télapónak képzelte Magyarországot? xD


Nekem az, hogy Franciao. nagyon perverz tud lenni, de miért nem Ukrajnát képzelte el a helyében, ha neki vannak a legnagyobb mellei? xDDDDD

A második gondolatom az volt, hogy Magyaro. nagyon helyesen nézett ki, meg, hogy talán meg volt rá az oka, hogy szexisen öltözködjön Télapóruhában. xDDDD



inkredible

2013. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1067/1205 anonim ***** válasza:
volt olyan rész?? franciao. tudja ki az a mo.?? :O
2013. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1068/1205 anonim ***** válasza:
100%

elfcsaj: a Beautiful World 13-dik epizódjában van az a jelenet xD


Miért csodálkozol, hogy Fro. tudja, kicsoda Mo.?



inkredible

2013. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1069/1205 anonim ***** válasza:
köszi xd csak hát Mo.ról honnan tudna francis ha szinte sosem találkoztak? xd (kivéve amikor ausztriát figyelte ezért mo. leakarta ütni egy serpenyővel :D)
2013. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1070/1205 anonim ***** válasza:
100%

elfcsaj: A Hetaliában minden ország ismeri egymást :D


inkredible

2013. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!