Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/1205 anonim ***** válasza:
nos, én meg pont ugyanezekkel jellemezném őket, úgyhogy nincs mit írnom. XD Talán annyit, hogy Dánia néha köcsög. :P
2012. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/1205 anonim ***** válasza:

néha? *tűnődően oldalra néz* én úgy mondanám hogy az év 365 napjából 73 napon köcsög xD


Roro

2012. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért, mert keveset szerepelnek, így jóval több mindent lehet a kapcsolataikba meg a jellemükbe beleképzelni. :D


Én Finnországhoz még ennyit tennék hozzá, hogy sokan alábecsülik, de aztán kiderül, hogy nem is olyan gyenge~

Elgondolkoztam rajta, hogy vajon honnan jött Norvégia nyuszimániája... de nem jutottam semmire xD

Szerintem mind az öten kicsit gyerekesek tudnak lenni, lásd amikor Svédország beült a sarokba és maga köré húzott egy kört, mikor Finnország arra panaszkodott, hogy szeretne több teret. xD Vagy valami ilyesmi volt, már nem emlékszem pontosan.

2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/1205 anonim ***** válasza:

Berci átment 5 évesbe xD vigyázz a finnek haragja utolér *eljátssza a mindent tudó hegyibölcset* Nor nyuszimániájának okot nem kell keresni xD szerintem tök cuki :3 én is szeretem a nyulakat úgyh xD én azt még nem is láttam amúgy mikor Berci bement a sarokba és kört húzott maga köré....az melyikben vót? xD


Roro

2012. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/1205 anonim ***** válasza:
100%

Jé, már megint elfelejtettem odaírni a végére, hogy Susie xDD Mindegy, szerintem nyilvánvaló, hogy én voltam xD


[link] itt van, a legalján :D


Szerintem is aranyos Norvégia nyuszimániája :)


Susie

2012. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/1205 anonim ***** válasza:
100%

Susie, én is emlékszem arra a 4 paneles mangára. Igazad van, ez tényleg gyerekes dolog volt. Szerintem Svéd félreértette, amit Finn mondott xD


Én meg találtam valamit: [link]

Ezen behaltam!!! xD xD xD

2012. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/1205 anonim ***** válasza:

egyik kedven zerochanos képem xD én először láttam az a mangát de nagyon cuki volt xD


Roro

2012. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/1205 anonim ***** válasza:
Hehe, nagyon jó képek, mindkettő.:D Jó volt így reggel.:)
2012. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/1205 anonim ***** válasza:

amúgy visszatérve a world series 3 specialjához. ott az első ami ki volt takarva az asszeeem Goofy volt xD így alakra sejtem xD


Roro

2012. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/1205 anonim ***** válasza:
100%

röhögnöm kell ezen, Roro! xD


Amúgy én egy-egy részben észrevettem, hogy a ház falán milyen képek vannak xD Pl. az egyik részben, amikor Ausztria a folyosón sétált és azon tűnődött, hogy meddig alszik Németország és Olaszország... na, ott egy Sacher-tortát fedeztem fel a falon xD

A másik még viccesebb: amikor Olaszország Németországhoz rohant visítozva, mert rosszat álmodott, akkor észrevettem egy német sörös képet xD


Elgondolkoztam azon, hogy a Skandináv házban milyen festmények lehetnek, mert azok nem látszanak. De tuti, hogy ők is felraktak valami kajaképet a falra xD

2012. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!