Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/1205 anonim ***** válasza:

Gratulálunk Rorónak, aki megírta a 200-dik kommentjét... xD


Na jó, én témát váltok egy kicsit:-Mit gondoltok Norvégia és Dánia kapcsolatáról?

Mert én elég viccesnek találom, hogy Dánia mindenkit piszkál, de főleg Norvégiát, és ezt Norvégia vissza is adja. A Halloweenes sztoriban például folyton ütlegelte az ujjaival Dániát, de Izland madara is csipkedte őt xD

2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/1205 anonim ***** válasza:
60%

200.? na pro vagyok xD szerintem az ő kapcsolatuk kicsit ilyen kicsit olyan...nem lehet eldönteni >< de viszont aranyosaak :D a Halloweenes sztorit nem tudtam végigolvasni (még mindig az elején vagyok plusz aztán elveszett). a madár neve Mr. Puffin xD az a madár olyan jófej xD nah én kérdezek.... mi a véleményetek az USXUK párosításról? személy szerint a favok között van és nagyon aranyos :D


Roro

2012. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/1205 anonim ***** válasza:

Valaki ad linket a halloweenes sztorihoz, ha szépen nézek? ;;) Azt még asszem nem olvastam (arra emlékszem, hogy halloween környékén tele volt a hócipőm, mert minden tele van a devin tökökkel és agyamra ment már az egész xD)


Én szeretem nagyon a DenNort, párosként is meg mindenhogy :D (igaz az egyik most készülő ficemet olvasva a bétám megjegyezte, hogy miért cseszek ki velük ennyire, ha szeretem őket :'))


Hmm... Anglia és Amerika kapcsolatával úgy vagyok, hogy idegennyelven olyat nem olvasok, csak magyarul~ Amúgy szeretem :) De nincs az elsők között.

Nektek mi a kedvenc párosaitoknak a listája? Nálam valahogy így néz ki: SuFin, RusFin, AusHun, DenNor, LietPol, Franciaország/Ausztria, Franada, Hong Kong/Izland, GerIta, SuNor (ne kövezzetek meg, fanartok hatása)... *több nem jutott eszébe* Igazából lehet, hogy könnyebb lenne megmondani, hogy mit nem szeretek xD És vannak olyanok, amiket csak testvérekként szeretek, ilyenek például Poroszország és Németország. Gilbert nekem valahogy egy olyan személy, akivel képtelen lennék slasht írni, szerintem ő totálisan hetero.


Susie

2012. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/1205 anonim ***** válasza:

Roro: az UKxUS párosítással nincs semmi bajom, csak az, hogy a doujinshik iszonyú rondán vannak megrajzolva xD Régebben szerettem a KakaIru (a Naruto két szereplője) doujinshikat olvasni, de csak Halcóét (az alkotó fedőneve), mert nagyon precízen rajzolta meg a karaktereket és a történetük nagyon vicces volt. Sajnos Halco 2007 márciusában ezt befejezte sokak nagy bánatára. Azóta nem olvasok KakaIru doujinshikat. A többi alkotó sztoriját nem szeretem olvasgatni, mert azok tök pocsékak.



Susie: A Halloweenes sztorit itt olvashatod: [link]


Megértem, hogy tele volt a hótaposó csizmád a Halloweenes dolgokkal. Én sem rajongok különösebben érte. Legnagyobb bánatomra, minálunk Mo-on sokan átvették ezt az amerikai szokást, de a karácsony sem a régi magyar hagyomány szerint működik már, amikor a Télapó az ablakba tett fényesre pucolt csizmákba tette a csomagot december 6-án. Hiányolom azokat az időket, amikor a gyerekek csak úgy kitették az ablakba a csokitélapókat. Eddig hülyeségnek találtam ugyan, de mióta eltűnőfélben vannak, rájöttem, hogy mégiscsak jó érzés volt figyelni az ablakon álló csokifigurákat. És manapság a plázákban várják azt a felfújt Santa Claust, akárcsak Amerikában. És nem minden magyar embernek van kandallója, de ha lenne, abba úgyis beleszorulna a Télapó, mert nincs hozzászokva.


DenNorral kapcsolatban: én is szeretem, főleg ahogy hergelik egymást! Finnországon kívül minden északi csak így mutatja ki az érzéseit xD

Amúgy nincs kedvenc párosításom.



inkredible

2012. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/1205 anonim ***** válasza:

Gilbert és a heteroság....nah én ezt cáfolom xD Gilbertet 1) Ausztriával 2) Oroszországgal 3) Németországgal párosítják legtöbbször xD (megsúgom nektek: én valamiért mindig képes vagyok egy vérfertőzéses párt összehozni xD) kedvenceim? hm...USXUK, JapanxChina , RoChu, Franada , GerIta ésésésésés.....több nem jut eszembe hirtelen pedig hosszabb a lista xD am jó lehet a heterot én is támogatom mert hogy a mostani ficimbe pölö az xD


Roro

2012. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/1205 anonim ***** válasza:

az azért van mert Finnie az túl szerény xD


Roro

2012. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/1205 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a linket :)


Igen, ezt én is nagyon sajnálom, hogy a karácsony kezd efelé elmenni. :/ A legjobban azt utálom, hogy mindenki kidob egy rakat pénzt ajándékokra. Mikor egyik barátnőm mesélte, hogy eddig mennyit költött el rájuk, ki voltam akadva.


A doujinshik... Nekem ugyan ez a tapasztalatom a SuFinekkel. Már mióta vadászok olyanra, ami normálisan van megrajzolva, nem tizennyolc plusz és normálisa sztorija van. A legtöbben úgy néz ki Finnország, mint egy tízéves lány... Jó, persze nem a legférfiasabb karakter, de ne nézzen már ki úgy, mint egy lány. Vagy olyan nagy kérés ez?

Egy-kettő nekem tetszőt találtam, de nem volt egyszerű...


Roro: tudom, hogy van vele elég sok slash páros, de nekem Gilbert akkor is csont hetero marad és csak lányokkal tudom elképzelni x'D Utálom a Germanincest :') És ha németül próbálok hetaliás ficet keresni, a többség olyan. Amit testvérszerelemben elnézek, az a Fehéroroszország/Oroszország xD


Susie

2012. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/1205 anonim ***** válasza:

Susie: igen az hogy Finnie férfiasabb legyen az túl nagy kérés xD én meg az Itariacestet utálom xD a Germanisect az mef nagy fav xD ne csodálkozz hogy a többség az xD én minden testvért képes vagyok összehozni xD


Roro

2012. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/1205 anonim ***** válasza:

Roro: szerintem a rajongóknak nehéz megrajzolniuk Finnországot az arca miatt. Mint ahogy egyeseknek WALL-E, hogy a távcsöves szeme érzelmeket mutasson ki.

Az eredetiben Finno. nekem elég férfias, Norvégia is pasi ugyan, de picit lányos a haja. Láttam olyan rajzot róla, hogy tunikát hordott. Ezen nem csodálkozom, mert abban a században (asszem XI. vagy XV.) divatos volt ez a ruha. De abban tényleg úgy nézett ki, mint egy lány - Franciaországhoz képest xD



inkredible

2012. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/1205 anonim ***** válasza:

Én igazából azért kezdtem el újra rajzolni, mert utáltam, ahogy a rajongók többsége rajzolja Finnországot :') Na nem mintha én annyival jobban rajzolnék, nálam az arcon az érzelmek kifejezése a nehéz. Ezért sem tartom magam nagy rajzosnak.

Viszont örömmel veszem észre, hogy az utóbbi időben vannak afelé törekvések néha, hogy normálisan kinéző Finnországokat rajzoljanak xD

Igen, Norvégiának tényleg elég nőies a haja, de könnyebb rajzolni.


Susie

2012. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!