Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/1205 anonim ***** válasza:

és én mit mondjak? még egy chibit se tudok rendesen megrajzolni nemhogy egy rendes animekaraktert ._. de ha megerőltetem magam (Susie neked küldtem képet) akkor talál-talán sikerül valamit összehozni *most odamegy a falhoz és addig fejeli ameddig be nem töri* valaki segítsen megtanulni rendesen rajzolni >< igazából a testet megtudom rajzolni de a szem meg a haj az mindig kifog rajtam ._. de lehet hogy megpróbálok összehozni egy Chibitalyat xD sikerülnie kell vagy nem tudom mit csinálok ><


Roro

2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/1205 anonim ***** válasza:
hát, a haj engem is kifog néha(-mindig). meg az aránytalanság.:D és azt hiszem, rá kéne szoknom a színesceruzákra. már elfogyott a festék(szeptember óta a harmadik csomag). X) Mindig a fehér foy el, úgyhogy jön a tempera, de aztán a többi is lassan kiürül.:/
2012. jan. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/1205 anonim ***** válasza:

ezt találtam! :D

[link]


egy szavazás!:) novemberi, úgyhogy nem elavult hír lesz.:)

igaz? tényleg? :)

2012. jan. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/1205 anonim ***** válasza:

ómájgád *-* végreeee erre vártam már mióta *-*


Roro

2012. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/1205 anonim ***** válasza:
remélem, Myka hamar lefordítja majd.:D Vagy min. angol felirat.:)
2012. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/1205 anonim ***** válasza:

nyáá angol felirat sicc >< hiába vagyok jó angolos de ha videón megy a felirat a felét értem csak >< szal kivárom míg meglesz a magyarfelirat xD addig firkálok és írkálok míg nem lesz magyarf. xD de addigra talán kitalálom hogy mit írjak a ficimbe hamár a vázlat hozzá megvan xD


Roro

2012. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/1205 anonim ***** válasza:

engem az zavar, hogy az indavideón úgy rakták fel a magyar feliratot, hogy:

-mögötte látszik az angol / spanyol felirat

-aki angolra fordította, az túl nagy betűtípust használt, ami eltakarja a képet

Szóval, zavarnak, de máshol nem tudom megnézni magyar felirattal.



Amúgy nem tartjátok furcsának, ahogy beszél Svédország? Azt mondják, Tohoku akcentust használ, de a fordítások alatt úgy hangzott, mintha motyogna, nem? (a szájmozgásából is úgy látom, hogy motyog)



inkredible

2012. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/1205 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, milyenek lesznek az új részek :)


Szerintem inkább motyogjon, és azért ne lehessen érteni, hogy mit mond, minthogy berakják azt a szörnyű "akcentust", amit néhány angol nyelvű ficben használnak. x'D A falra tudnék mászni tőle. xD


Susie

2012. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/1205 anonim ***** válasza:

Susie: egyetértek :D addig jó ameddig nem azt a borzalmas akcentus nem használja ._. én is falra másznék tőle az 100%


Roro

2012. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/1205 anonim ***** válasza:

ezt a részt láttátok már, igaz? Mert ezt csak most vettem észre:


[link]

2012. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!