Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/1205 anonim ***** válasza:
100%

Hajj, ma újra megnéztem a 41-ediket, és na.:D Duplán-sőt, triplán imádom.

1st: Olaszország kinyitja a szemét! :D

2nd: Amerika és a főnöke ki akarja fewsteni a hegyet pirosra.

3rd: Amerika és a főnöke 25 centis óvszert kérnek Ivantól. Emlékeztek még ennek a csattanójára? :D

2012. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/1205 anonim ***** válasza:

Inkredible, köszönöm! :D Tényleg mindegyik ott van, fel se tűnt eddig. xD Újra kéne néznem az animét. :D

Újra és újra rájövök, mennyire imádom Ausztriát~


Susie

2012. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/1205 anonim ***** válasza:

Jas: egyik kedvencem :D ohh igen a csattanó :D úgy röhögtem rajta hogy még a tőlem 4 szobával arrébb lévő macskám odajött hozzám hogy nincs-e baja a gazdájának xD

Susie: sok sikert az újranézéshez :D én egy nap alatt végignéztem az egészet :D jó a world seriest nem tudtam végignézni mert 49től fölfele nincs magyar felirat.


Roro

2012. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/1205 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom elmondani nektek, hogy melyik rész a kedvencem, mert mindegyiken jót mulattam: Olaszország hülyeségeitől egészen az Északiak civakodásáig. xD

A mangában asszem van egy kedvencem: amikor Oroszország szíve kiesett xD

Egypár részt azért megnéztem vagy 3x-5x. Jó lenne, ha jönne már az új évad, új részekkel, de erről még semmi hír... csak a DVD kiadás folyik a csapból, mint mindig...

Lehet, hogy még dolgoznak rajta, mivel 5 percből áll egy rész, ezért tök fölösleges egy új részt felrakni a netre és kivárni a következőt 1 hétig.

A mangáról csak annyit hallottam röviden, hogy Japánban már tervezik az 5-dik kötet piacra dobását. Az alkotó még mindig nem fejezte be a karácsonyi sztorit, mert megbetegedett, aztán sok dolga akadt...



inkredible

2012. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/1205 anonim ***** válasza:

inkredible: az melyikben van mikor Russia szíve kiesik? xD azt még nem is láttam. azt én is hallottam hogy Japánban már tervezik a kiadását. de azért a DVD kiadásról hallani a legtöbbet. mért nem azt tervezik inkább hogy leadják tvben? csak ne magyar szinkronnal hanem inkább felirattal....magyar ember nem tudja utánozni Doitsu ordibálását xD vagy éppen Roshia-san yandereségét.....


Roro

2012. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/1205 anonim ***** válasza:

mi az a yandere? :O


amúgy engem is érdekelne az a rész.

2012. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/1205 anonim ***** válasza:
100%

Yandere

Japán kifejezés az olyan személyiségre, amely kezdetben rendkívül szerető és gyengéd, de egy pontnál zavarodottá és pszichotikussá válik az elméje, gyakran brutálisan. A yandere kifejezés két szóból ered, az egyik a yanderu, ami azt jelenti, beteg, valami nincs rendben vele, a másik a tsunderénél már látott deredere. A yandere viszonylag kevésbé ismert megnevezés, mint a tsundere, mivel csak nemrég találták ki, hogy meghatározhassák az olyan új anime, manga vagy visual novelben szereplő lányokat, akiknek ilyen személyiségük van. Az ilyen karaktereket először bizonytalan, félénk lányokként mutatják be, ami többé-kevésbél illik a sztereotípiákban leírt fiatal japán lányokra. Ezenkívül a yandere karakterek személyiségének van egy sötétebb oldala, ami gyakran túlmegy azon, hogy egyszerűen hidegen viselkedik mások iránt, és rendkívül erőszakossá válik, ami akár oda is vezethet, hogy (ön)gyilkosságot követ el. Ez a személyiség többnyire rejtve van, és többnyire valamilyen múltbéli tragédia váltja ki. A yandere karaktereket ezenkívül gyakran párosítják össze a férfi főszereplőkkel, és ahogy ez a férfi karakter egyre jobban belekeveredik a történet eseményeibe, úgy a lány rendkívül agresszív és erőszakos lesz. A yandere fogalomra példaként lehet említeni Katsura Kotonohát a School Days-ből, Fuyou Kaedét a Shuffle!-ből, hagy Sonozaki Shiont a Higurashi első évadjából.(és Oroszországot az Axis Powers Hetaliaból)


kisregény lett xD


Roro

2012. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/1205 anonim ***** válasza:

és az a gond hogy ebben csak a lányokat említik pedig van egy rakat fiú yandere karakter (ezért biggyesztettem oda a végére Russia-t, hogy legyen egy fiú is a lányok között, de ha akarjuk akkor Fem!Russiát is odaírhatjuk x3)


Roro

2012. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/1205 anonim ***** válasza:

Azon én annyit nevettem, hogy kiesett Oroszország szíve. xDD Mondjuk kicsit morbid is...


Nem hiszem, hogy valaha le fogják adni a tévében. Ahhoz túlságosan rövid egy-egy rész és páran sértőnek találnák.


Arról nem tudtok valamit, hogy mikor adják ki magyarul a manga negyedik részét? Jó lenne, ha valamikor tavasszal már megjelenne...


(Egy kis önreklám: ha minden jól megy, akkor ma pulikálom az eddigi leghosszabb hetás ficem első fejezetét. :D)


Susie

2012. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/1205 anonim ***** válasza:

Ja, és a magyar szinkronhoz: nekem mindegy, hogy leszinkronizálják-e, mert az új hangokat úgy sem tudnám megszokni... Bár, ha nagyon jól válogatják össze, akkor talán. :D


Susie

2012. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!