Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/1205 anonim ***** válasza:

Áháááá! Finnország. Mindenki őt komálja. Nem csodálom xD


Jó, akkor beszélgessünk róla egy kicsit. Ti mit gondoltok róla? Én tudom, hogy Finnország egyáltalán nem gyenge, csak békeszerető. Bár a svéd-lengyel háborúban nagyon akart harcolni, de Svédország visszavonulót fújt. Csak azt nem értem, hogy miért ilyen visítozós bőgőmasina? xD xD

Az egyik részben azon nyavalygott, hogy Hollandia elvette az új területüket, aztán meg azon visítozott, amikor Franciao. és Anglia összebalhéztak. xD

Ha Svédország közelében csinálja ezt, az érthető, de mit kellett visítoznia azon, hogy Svédo. magával akarta vinni Észtországot meg Lettországot? xD Tényleg, miért kellett ezt tennie? xD


(volt olyan vázlatrajt, amint Hanatamago után siránkozott) xD



inkredible

2012. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/1205 anonim ***** válasza:

Na a visítozást én sem értem. xDD Nálam sosem visítozik ennyit, mint amennyit az animében. xD Amúgy ez egy jó kérdés, fogalmam sincs.


Susie

2012. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/1205 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem Kanada is egy olyan karakter, akiből sokat ki lehet hozni... Pont azért, mert ő olyan "elnyomott", hiszen mindenki elfelejti.


Susie

2012. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/1205 anonim ***** válasza:
100%

Who are you?

Canada, your owner. XD


Szerintem azért ilyen visítozós, mert mindig békét akar, mindenhol. És ha ez nincs meg, akkor jön a visítás-effekt. Nem?

2012. febr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/1205 anonim ***** válasza:

Kanada da yo ^^". szerintem is azért van :D bár én szerintem csak a sztereotípiák miatt ilyen (mint sok más karakter.


Roro

2012. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/1205 anonim ***** válasza:

nah én kérdezek: melyik karakterrel vállalnál el egy Thirty (nem nem seven :D) Minutes In Heaven-t? okot is kérek xD

én

Angliával, mert imádom a tsunderéket :3

Poroszországgal, mert az egoistáké a világ xD


Roro

2012. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/1205 anonim ***** válasza:

Én igazából utálom az ilyen játékokat, szóval senkivel xDD Legfeljebb Finnországgal, Izlanddal (elmondanám neki, hogy az egyik tervem az, hogy az ő szigetére utazzak és a vulkánjait kutassam :D) vagy Ausztriával (vele elbeszélgetnénk a bécsi klasszikusokról~), mert ők tuti nem akarnának velem semmilyen csúnya dolgot művelni. :D


(Ha valakit érdekel, akkor felkerült a második fejezet.)


Az Eurovíziót fogjátok követni? :D Én tervezem, hogy most még több fanartot rajzolok hozzá~


Susie

2012. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/1205 anonim ***** válasza:

höh xD én fögöm követni az tuti :D Hetalia-módban fogom nézni xD gondolkodom azon hogy írok hozzá egy ficet :3


Roro

2012. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/1205 anonim ***** válasza:

Én tavaly végigkommenteltem anyáéknak a pontosztást (a kedvencem: 12 pontot adunk a szeretett szomszédunknak, Dániának! xDD Ezt asszem a svédek mondták, én meg vinnyogtam a röhögéstől xD), de sajnos aludtak alatta xDD

Én tuti, hogy írni fogok hozzá :D Már van egy eddig publikálatlan eurovíziós ficem... xD


Susie

2012. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/1205 anonim ***** válasza:

kommentelni jóóxD én eddig csak csöndben néztem de a pontozásoknál már visítottam a röhögéstől xD talán elkőne kezdeni majd egyet írni....de még várok eddig még nem izgalmas semmi.


Roro

2012. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!