Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/1205 anonim ***** válasza:

Majd egy hét múlva, de csak akkor, ha látom, hogy van rá érdeklődő (= van kritika, nehogy már csak ti élvezkedjetek xD *szeret kritikákra válaszolni*)~


Kicsit morbid, amikor kiesik Oroszország szíve...


Remélem, hogy tavasszal már tényleg megjelenik, mert feltűnik benne Románia is~


Susie

2012. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/1205 anonim ***** válasza:

az a vicces hogy én amikor még nem volt Romániánk akkor csináltam róla egy leírást xD


Roro

2012. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/1205 anonim ***** válasza:

Zsuzsi: Lécciiiii... Kell!


Roro: elküldöd? Azzal még nem ajándékoztad meg a közönséget! :P Érdekel, mit írtál. Tényleg, hogy haladsz az írással?

2012. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/1205 anonim ***** válasza:

Tessék példamutatóan kritikát írni. xDD És az egy hetet akkor is tartani fogom, mert nem akarom négy nap alatt felrakni. xD

(amúgy tényleg... fejlődni akarok. mert az oké, hogy belerakom a sok utalást meg minden, de ettől még nem biztos, hogy jó lesz, és ilyet még sosem írtam)


Susie

2012. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/1205 anonim ***** válasza:

ohh basszus kellett nekem mondani xD igen emailban megkapod xP lassan de biztosan haladok :D


Roro

2012. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/1205 anonim ***** válasza:

Roro: akkor oké.:D

Zsuzsi: nekem úgy is jó, ha emailben elküldöd.:P

2012. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/1205 anonim ***** válasza:

Susie, nekem is tetszett a fejezet, amit írtál. Én ki tudom várni türelmesen :D Végtére is felnőtt ember vagyok és el tudom magamat foglalni valami mással.


Gyerekek, amíg ti várjátok a sztori új fejezetét, addig felteszek nektek 2 kérdést a karakterekkel kapcsolatban.


Tehát az első: Melyik karakternek a külsejét, megjelenését találjátok érdekesnek? Miért? (CSAK külső!)

Második kérdés: Melyik karakternek a személyisége tetszik nektek? Miért? Itt lehet a külsőről is válaszolni.


Segítségül itt vannak a válaszaim:

1. Norvégia: mert ő ugye fiú, de lányos haja van. Szerintem ez teszi érdekessé a karaktert.

2. Magyarország és Oroszország.

Magyarország: Tetszik, hogy ilyen fiús a természete és nagyon harcias. És nagyon jól el van találva. Illik rá az a hosszú, rojtosnak tűnő haj. Az sem zavar, hogy szereti a fiú-fiú dolgokat. Én sokáig azt hittem, hogy minálunk kevés olyan lány van, aki szereti az ilyen dolgokat. Én is szeretem a Boys love-os dolgokat, de nem perverz módon, ugyanis rohadtul szégyenlős vagyok. És csak a Hetaliában tudtam meg, hogy fujoshi nemzet vagyunk xD Ez lehet a sztereotípiánk xD

Oroszország: kívül kedvesnek látszik, de belül valóban gyermekien kegyetlen tud lenni. Viszont nagyon szereti a testvéreit, és szerintem a Balti államokat is, csak azért piszkálja őket, mert rajtuk vezeti le a feszültségét (gyerekkori piszkálódások, a sok szenvedés, amit az élettől kapott). Szóval, ő is egy remek karakter. A külseje se rossz.



inkredible

2012. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/1205 anonim ***** válasza:

Jas, nem üzletelek. xD


1. Ausztria - nagyon tetszik az egész kinézete, a haja, meg a ruhatára (szerintem ő néz ki a legelegánsabban~). És az egész megjelenése.

2. Ez már nehezebb kérdés... :D

Tetszik Norvégia hűvössége.

Oroszország nem tartozik a fő fő kedvenc karaktereim közé, de írni szeretem, mert nagyon érdekes és sok mindent ki lehet belőle hozni.

Finnországot már kismilliószor kifejtettem. :D Belőle is sok mindent ki lehet hozni.

Belgiummal szimpatizálok, mert csak.

Hirtelen most nem tudok több mindenkit mondani, de majd gondolkozom.


Néztétek az Eurovíziót hetaliás szemszögből? xD Szerintem nagyon vicces, főleg, ha a pontadásokat nézitek (meg van sokszor, hogy tökre illik egy-egy karakterre a dal)


Susie

2012. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/1205 anonim ***** válasza:

1. Kína - annak ellenére, hogy cseppet lányos a testalkata fiú. szerintem emiatt érdekes :D

2. fú ez már nehéz xD

Oroszország (ki más? xD), meeert nagyon tetszik, kívül kedves meg minden, de belül gyermekien kegyetlen :3

Poroszország, mert imádom az egoizmusát és azt a mérhetetlen arroganciáját :D

Anglia, mert szarkazmusa nagyon veri a mércét :D

éséséés Magyarország, mert csak xD


Roro

2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/1205 anonim ***** válasza:

1, nekem Natasha, mert olyan kedvesnek tűnik, meg minden. És tetszik a ruhája, a haja. Az már más, hogy belül milyen. :P

2,Magyarország, mert olyan király, főleg a serpenyővel, meg ahogy Ausztriánál takarít(bár ez fura volt, emikor a jó kis Bocskai-felkeléseket meg Rákócziékat tanultuk. Most labanc vagy házastárs?)

Ivan, mert bírom, hogy kegyetlen, és mégis olyan gyerekes, és hogy... mert csak.

Belgium, mert... Mert.

Romano is.:D

Meg Finnország, bár őt inkább csak a fanficekből ismertem meg. De ott nagyon bejön.:D

2012. febr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!