Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
 71/97 A kérdező kommentje:
Legjobban a képküldözgetők/kérők, meg a kalandozók, szexpartner keresők, meg a ghostingolól zavarnak. Ugyhogy én befejeztem. Sok sikert a többieknek.
júl. 12. 14:18
 72/97 anonim ***** válasza:
100%

65-ös.

Tudom, hogy nagyon nagy ritkaság az, amit írtam.


De ezeken a portálokon is emberek vannak.


Kicsi esélyt adtam annak, hogy valakivel a Romeón összefutok.


Tudtam, hogy kik azok, akiket mindenképp kerülni akarok.

júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
94%

Na, még egy "mindenki sz*r, csak én nem" panaszkodás. Az ilyen nyavalygók hogyhogy nem találják meg egymást?


Segítek: te is válogatós vagy, rólad is sokan elmondhatnák, hogy vissza se írsz, ghostingolsz, kamus vagy, lehetetlen elvárásaid vannak stb.

júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 A kérdező kommentje:
73# Magasról leszarom, ki mit gondol.. Nincsen gyomrom az ilyen emberekhez. Az egész ilyen online randi világ egy nagy kamu.. Én azokat is sajnálom, akik átvernek másokat, mert ők is lelki roncsok. Mindenki, aki jelen van ilyen platformon, önmagát is ledegradálja. A másiknak meg csak az idejét húzza.
júl. 12. 17:14
 75/97 anonim ***** válasza:
Már én is feladtam éveken keresztül talán három alkalom lett volna amiből esetleg több tali lett volna esélytelen.
júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkinek sem a kedvét venni. Biztos más több szerencsével jár. Lehet túl hamar feladtam. Mindenki találja meg az igaz zerelmet, barátokat, azt kívánom.
júl. 12. 18:48
 77/97 A kérdező kommentje:
*szerelmet
júl. 12. 18:54
 78/97 anonim ***** válasza:
26%

73-nak igaza van, az állandóan panaszkodók is pont ugyanolyan sunyi alakok, mint akiket bírálnak. Ismerek párat, az érzelmek, meg a barátság blah-blah csak szavak, megy a képmutatás ezerrel, de ők is eltűnnek, ha nem a tökéletes pasi van a vonal másik végén.


Kérdező, ne általánosíts, higgadj kicsit le, sétálj egyet a városban, vagy a természetben. Ne online keresgélj. Vannak melegeknek szóló rendezvények, amik nem a szexről szólnak, talán ott több szerencséd lenne.

júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
76%

Aki pedig leszólja azokat akik "állandóan " panaszkodnak, azok között szép számmal vannak olyanok, akik mások érzelmeit kihasználva akarnak a saját elrontott életükből kikapaszkodni :

iszákosok, drogfogyasztók, lakhatási problémásak, dolgozni nem akaró és másokkal magukat eltartatni akarók, zűrös családdal,vagy barátokkal rendelkezők. Akikkel csak gondot és bajt venne nyakába ez ember.


Ha ilyen van a "vonal másik végén ", akkor maradjon is ott, ahol van. És ne mások hátán át oldja meg az életét.Jó nagyokat hazudva, csepegtetve hogy mi is a helyzet valójában.

júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
40%

Hát ti hülyék vagytok.

Tudjátok, hogy semmi esélyetek sincs, mégis ott rohadtok azokon az oldalakon évek óta, és vannak akik meg több mint egy évtizede is.

Megérdemlitek a sorsotokat!

Mások másképpen csinálják, és nem járnak panaszkodni a GYK-ra 😂

júl. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!