Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
 61/97 A kérdező kommentje:
60# Nem szegem én senkinek sem a kedvét, a tapasztalat majd egyszer úgyis pofánvágja. Úgy unblock semmilyen ismerkedésnek semmi értelme nincs... 1000-ből ha 1 értelmes, normális is van (de lehet sokat mondtam), akkor sem éri meg a beléfektetett energiát.. Ma már az emberek nem beszélgetnek egymással. A barátság meg valami ódivatú, avíttas dolog lett.. Ezek nem trendi dolgok.. A mai világban trendi bunkónak és szemétnek lenni a másikkal, trendi ghostingolni a másikat, trendi szórakozni a másikkal, trendi dolog az egoizmus. Trendi szexjátékként kezelni és kihasználni a másikat. Nem trendi a becsület, a hűség, a szavahihetőség, a barátság, vagy a monogámia.. Nem trendi az asszertív kommunikáció, de trendi a másikat megalázni, ledominálni, bunkónak lenni a másikkal..
júl. 12. 11:04
 62/97 anonim ***** válasza:
Én 1 kezemen megtudnám számolni hogy mennyi haverom van a 2 kéz már sok lenne hozzá. Ők azok akiket közelebb engedtem magamhoz amúgy meg a jelenlegi társadalmi problémák miatt nem szivesen ismerkedek már senkivel. Viszont a jelenlegi haverjaimat megbecsülöm amennyire csak tudom őket.
júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 A kérdező kommentje:
60-62# És ők is el fognak hagyni téged, arra mérget vehetsz... Otthagynak majd, amikor nem várod, vagy a legnagyobb szükséged lenne rájuk és idős korodban a kutya se fog rád nézni, foglalkozni veled. Ha lebetegedsz, nem lesz, aki ápoljon, de egy jó szó nem sok, annyit se fogsz kapni... Ne hidd azt, hogy fontos vagy nekik. Mindenki használja a másikat. Ők is csak használnak téged, aztán dobnak majd, ha megunnak, nincs belőled hasznuk. Monogámiáról, hűségről ne is álmodj. Meg fog csalni és lehet nem is egyszer.. Látom mi folyik társkeresőkön. Egymás kihasználása, meg lekoptatása. Egymás szextárggyá ledegradálása. Mindig csalódok az emberiségben. De ezzel együtt, haraggal vegyes megelégedés tölt el, mert minden nap egyre világosabbá kezd válni számomra, hogy milyen szemetek az emberek és igazam lett.. Már sok ilyen strigulám van és minden egyes negatív élmény megerősít benne, hogy az emberiség romlott, rossz, gonosz, az emberekkel meg nincs értelme kezdeni semmit..
júl. 12. 12:29
 64/97 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező téged nagyon kikészítettek az emberek ha ennyire negatív vagy. Én nekem is van bajom az emberekkel de ennyire negatív én nem vagyok. Foglald el magad valami hasznos elfoglaltsággal ami még ráadásul megnevettet és elfeleded az élet nagy gondjait. Nekem ha nagyon ki van a f.szom az élettel akkor Mr Beant nézek.
júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
89%

A 43-as történetet olvasva az jut eszembe,hogy " lucky man "...Az vagy,igen,mert ilyen szintű mély barátság ritkán adódik,főleg nem ezeken a portálokon.

Becsüljétek meg és szeressétek egymást,mint barátot,mint embert !


Ha négy éve az a srác,akivel hasonlóan jól indultak a találkozások, nem ijed meg saját magától,akkor egy nagyszerű embert tudhatnék én is "csak" barátomnak. De egy "csak" barát néha sokkal több örömet okoz,mint egy társ.

Na, ha lehet kérni a közelgő szülinapomra, akkor egy ilyen barátot szeretnék - a marcipános torta el is maradhat :)


F /Bp

júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, menj el szakemberhez!

Nem normális a mentalitásod

júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:
66# Milyen mentalitás? Ezek a tapasztalatok. Biztos vannak jó emberek is, de mikroszkóppal kell keresni őket.. Az emberek 99%-a bunkó, kihasználja a másikat, ghostingol, szórakozik a másikkal, vagy csak szextárgyat lát a másikban. Személyes és online tapasztalat. A becsület, hűség nem léteznek. Te is arra a 3 percre vagy jó, míg megdug valaki, utána téged is dobni fognak.. Barátság meg nem létezik, pláne hosszútávon. Az embert nem érdekli a másik ember. Nincs semmiféle összetartozás.. Maximum vagyonközösségek vannak.
júl. 12. 13:33
 68/97 A kérdező kommentje:
Az olyan fogalmak mint család, barátság, szerelem ma már üres lózungok és semmiféle tartalom nincs mögöttük.
júl. 12. 13:38
 69/97 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező ! Több hozzászólást is írtam már a kérdéseidre, sokban hasonlóan gondolkodunk.

De azon gondolkodj el, hogy mások galádságai miatt érdemes -e magadat büntetni. Ugyanis minden ilyen magadban fortyogás,idegeskedés,rossz hangulat azért, amilyenek más melegek, hidd el nekem nem sok jót okoz lelkileg. Az idősebb " jogán " írom ezt, nem kioktatásnak szánva. Tudnék bőven mesélni én is,milyen dolgok értek a múltban és az ismerkedésben. Nem húzom fel magam, nem éri meg más miatt büntetni saját magam.

Az emberek ma ilyenek, ezen nem lehet változtatni,sajnos a többség csak rosszabb lesz. Magunk felé legyen meg az igény arra, hogy nyugtunk legyen. Ezt vagy akkor érjük el,ha lesz egy szeretetteljes kapcsolatunk, vagy akkor ha nem foglalkozunk mások olyan tetteivel, amivel bajt,vagy szomorúságot okoznak.

A szerelem egyébként elmúlik, max másfél- két év.Utána ha olyan egy kapcsolat, akkor átmegy tiszta,kölcsönös és tartós szeretetbe - persze nem nyugdíjas módon.

És ez a jó! Mert állandóan tűzben lobogni nem lehet, mert elemészt.És állandóan keseregni sem, mert az még jobban elemészt !


Kérlek, gondolkozz el ezeken és azon,hogy nem csak úgy írtam, hanem 26 év alatt megéltek alapján.Viszonyítani mindig kell és érdemes !


55 F

júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:
Az emberi kapcsolatok összessége kiakasztó. Társkereső meg húspiac csak.. A jóérzésű emberekkel szórakoznak. Barátkozni is csak akkor, ha haszon van belőled.
júl. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!