Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
 51/97 A kérdező kommentje:
És ugyanezt értem azokra a heteró emberekre is, akik csak játszanak, szórakoznak a másikkal.. Meg küldenek egy dickpicket és eltűnnek... Hazudoznak mindent, másnak adják ki magukat, vagy képgyűjtők. Ezeknek találták ki ezeket a platformokat, akkor találjátok meg egymást rajta, sok sikert hozzá!!
júl. 12. 10:12
 52/97 anonim ***** válasza:
Én! Ha vállalkozó lennék és lenne egy menő járgányom mint például BMW akkor lehet már lenne nőm.
júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi értelme van ennek.. Másnak az idejével játszani.. Majd amikor lenne valami pozitív, törli magát.. Ez van heteró vonalon is? Ilyen alacsonyak lennének az igények? Akkor kell a francnak az egész ismerkedés, de a mai világban még a barátkozás is esélytelen, mert mindenki magasról szarik a másikra. Kapcarongyként bánunk egymással, ez a helyzet! Semmi tisztelet nincs a másik felé. Undorító!
júl. 12. 10:18
 54/97 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező! Az hogy a mai világban szinte lehetetlen az ismerkedés ez már generációs probléma. A mostani szülők már alig nevelik illemre a gyereküket mivel már ők is a telefont nyomkodják állandóan és a gyerek is ezt látja meg már 5 évesen nyomogatja ő is az iPhone 15 Pro maxot. Telefont tudják nyomkodni a mostani fiatalok de köszönni már nem. Nekem is a boltos mondta hogy úgy mennek be hozzá az üzletbe hogy nem köszönnek. Én mindig köszönök nekem még szüleim megtanították az hogy köszönés. Nyílván ebből eredően a mostani fiatalok nem tudják mi az hogy illem, nem tudnak köszönni de a telefont nyomkodni annál inkább.

A fejlődés tette tönkre az emberek közötti személyes kommunikációt ami már az internetes kommunikációra is kezd kiterjedni. Ameddig nem volt okostelefon meg internet érdekes módon mindenki tudott a másikkal kommunikálni és offline életet élni online élet helyett. Ez van sajnos és ez egyre csak rosszabb lesz. Már meg sem tudnám számolni hogy 4 év társkeresőzés óta mennyi randim jött össze és mennyi nő nem válaszolt vagy küldött el melegebb éghajlatra. 4 év alatt csak egy randi jött össze a többi nő csak pár szót vagy 2-3 mondatot tudott írni utána ghostingolás következett.

júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy kedves ember, nem is létezik, se élőben, sem online... Tökmindegy mit keresel, párkapcsolat, barátság, egyik sem opció... Bunkók vagyunk egymással, a másikat leszarjuk, csak a saját, önös érdekeinket tartjuk szem előtt és semennyire nem vagyunk tekintettel a másikra. Sem élőben, sem online.
júl. 12. 10:26
 56/97 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Ebben a kérdésben még a nők büszkén hirdetik hogy mennyire szeretnek ghostingolni. Nézd meg a szavazást, elszomorító, de ha valaki meg leírja a véleményét erről mint én a 7-es válaszomban akkor meg meg lesznek sértődve és elkezdenek hangosan visítva veszekedni komment formájában. Tényleg nem értem ezt a generációt pedig 24 éves vagyok.

júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy meg a legtöbb ember tényleg bunkó és flegma. Úgylátszik ez lett a divat kérdező!
júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
Nem csak társkeresésben tapasztalom ezt.. Barátság, vagy családi kapcsolatokban is ugyanúgy semennyire sem tiszteljük a másikat.. Élőben sem jobb a helyzet.. Online meg kritikán aluli. Nincsenek is normális emberi kapcsolatok.. Nem tudunk kommunikálni a másikkal, csak veszekedni, ordibálni, vagy ghostingolni, ignorálni a másikat. Kiábrándító.. Csak akkor azt nem értem, hogy mivégre vagyunk emberek, mivégre vagyunk egy társadalom.. Ez nem társadalom! Ez maximum egyének összessége. Semmilyen összetartozás és szolidaritás nem létezik a mai világban. Engem is otthagynanak elvérezni a nyílt utcán, ha elütne a villamos, talán még belém is rúgnának egyet, meg kinevetnének.
júl. 12. 10:37
 59/97 A kérdező kommentje:
De ezt mindenki a saját bőrén fogja megtapasztalni. Ez nem szimpla panaszkodás a részemről.. Ha bajba jutsz, mérget vehetsz rá, hogy senki nem fog segíteni rajtad, vagy még beléd is rúg majd..
júl. 12. 10:44
 60/97 anonim ***** válasza:
68%

Végtelenül pesszimista vagy, amit részben meg is tudok érteni. Tényleg energia, idő és szerencse, de: vannak barátaim (nem hetero, hetero egyaránt) akikre jóban-rosszban számíthatok. Nem egyszer bizonyítottak már ilyen téren (is.)

Sőt, egy boldog, monogám kapcsolatban vagyok a barátommal!:)

Csak azért írom le, mert akiben él némi remény, annak ne szegd kedvét!

20

júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!