Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szóltok az ilyen viselkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az ilyen viselkedéshez? Ez nem lebukás, hogy milyen?

Figyelt kérdés

Van sok ember akire grindrn, romeon többször is ráírtam, de még csak válaszolni sem volt képes.


Nemrég többször is azt csinálom, hogy új meg új fénykép nélküli profilokat csinálok.

Erre egyre-másra írnak rám ezek az emberek.

Ilyenkor azért kiderül, hogy mi a valóság.



Képes ráírni fénykép nélküli emberekre. Ennyire sikertelen vagy ki van éhezve? Pedig nem néznek ki rosszul!

Azt sem tudja, hogy kire ír rá.

Bezzeg amikor én kulturáltan írtam fényképpel még nemleges választ sem volt képes írni.



2021. nov. 30. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jössz be neki akkor sokan nem pazarolnak időt a válaszolásra se. Fura de logikus végülis valahol, bár én nem csinálom ezt
2021. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal foglalkozz akik rádírnak 🤷‍♂️
2021. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azokkal foglalkozz, akik Rád írnak. Maga a válasz minősége is sejteti, ki van egy profil mögött. A képek csalókák lehetnek, a bemutatkozó szöveg is.

Nekem három nap levelezés után, vakrandiból lett egy - azóta már véget ér -, szép, több éves kapcsolatom.


De az is igaz, a többség alapból modortalan. Egy "nem" -et lehetne írni mindenkinek,

2021. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem válaszolnak az már egy nemleges válasz. Mitől lenne jobb neked azt olvasgatni hogy "bocs de nem tetszik a képed"?
2021. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Képes ráírni fénykép nélküli emberekre."


Namost a fénykép nélküliek ugyanúgy idejönnek rinyálni, hogy miért nem válaszolnak nekik. Magyarázd el nekik, kérdező, hogy szerinted perverzió rájuk írni.

2021. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Építő ötlet:

Szerintem pontozni kéne egy 10-es skálán minden felhasználót, és közmegegyezéssé tenni, hogy nem kell visszaírnom annak, aki legalább 2 ponttal lejjebb van nálam.

2021. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd kérdező, sok a paraszt. Nem tartana semeddig sem megtisztelni a másikat egy nemleges válasszal, de hát ez van. Természetesen a nagy meleg összefogás csak a pride idejére van, mert akkor persze mindenki szeret mindenkit, közben pedig egy nemet képtelen visszaírni, ennyire nem tisztelik a melegek egymást, de még mint embert sem.

Azonban kérdező a toronyban nálad sincs minden rendben, hogy folyamatosan profilokat hozol létre, mint egy megszállott.

2021. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az volt a problémám anno,hogy özönet üzenet jött a képeim miatt!

Sokan csak azért ìrtak az ország màsik végéről is,hogy leirjàk tetszésüket.

Volt szerencsére türelmem mindet elolvasni mert ott volt a sok között az azóta a párom üzenete is!

2021. dec. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kamu profil csak.
2021. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem illet, teljesen kulturáltan visszaírtam mindenkinek, akkor is, ha nem állt szándékomban felvenni vele a kapcsolatot. Miután többszöri alkalom után a reakció elég alpárira sikeredett, úgy döntöttem, hogy inkább én is figyelmen kívül hagyom, ha valakivel nincsenek komolyabb terveim.


A kérdésre válaszolva, szerintem sokaknak élénk a fantáziája és hajlamos belelovalni magát olyan képzeletekbe amelyek nagyon távol állnak a valóságtól. Sokan inkább csevegnek anonim emberekkel, hiú ábrándokat kergetve, mintsem olyan valakivel ismerkedjenek akinek van képe. Azt hadd tegyem hozzá, hogy egyes esetekben a képen lehet valaki teljesen átlagos, de a való életben meg olyan kisugárzása van, hogy lehidalsz. :)

2021. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!