Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor van az a pont amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont amikor a párkeresésnél azt mondjátok hogy akkor mostantól csak erre a srácra koncentrálok?

Figyelt kérdés

Először is meleg kategória, de végülis hetero párkeresésrnél is igaz lehet ez.

Szóval online keresek társat természetesen. Vannak emberek akikkel beszélgetek, még nem volt találkozó közülük senkivel, de az egyikükkel már eléggé átbeszéltünk mindent, át is mentünk messengerre/facebookra. Mi az a pont amikor azt mondjátok oké mostantól nem beszélek a többivel mert az az egy valaki az aki érdekel.

Persze nincs univerzális válasz erre mert minden ismerkedés más és más, de annyira kezdö vagyok még hogy nem tudom hogy túl hama kezdek e el koncentrálni csak arra az egy srácra.

Egyrészt fura érzés nekem hogy "több vasat is tartok a tüzben", mert én alapvetöen monogám tipus vagyok, de közben meg ott motoszkál a fejemben hogy vajon ha a másik sráccal megszakítom a dolgot akkor nem e pont a nagy Őt szalasztom el.

Azok akik jártasak ebben a dologban megoszthatnák velem hogy ki hogyan csinálja ezt?



2021. okt. 12. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Én pár tali után. Mondjuk én nem szeretek túl sokáig online beszélgetni, elég hamar talizok. Elegem van már a netes kamusokból meg beszarikból 😄 meg úgyis élőben dől el, hogy bejövünk-e egymásnak vagy nem.
2021. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Majd amikor egyszercsak törli magát, vagy téged! 😂
2021. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy én is taliznék, mert utána, ha ez nem jönne össze, akkor még ott a többi lehetöség is.

Ha szimpetikus, és magánbeszélgetésben is sok minden kiderült, akkor hajtsál rá nyugodtan. Az elsö tali után kiderülhet minden. Már abból is lehet következtetni, hogy mennyire veszi majd komolyan a meghívásodat.

2021. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz van talán érzékem már hogy a kamusokat szűrjem, eddig legalábbis komolyabb beszélgetésbe nem merültem olyannal aki utána eltünt. Lehet azért van mert nem alkalmi kapcsolat érdekel, valami kicsit komolyabb dolgot szeretnék. Csak éppen ezért ha több emberrel is beszélgetek és érezhetöen ő is érdeklödik akkor nem tudom hogy hogyan tovább.
2021. okt. 12. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert eddig nem törölte magát, vagy téged, az nem jelenti azt, hogy nem lehet kamus. Rengeteg debil ember van a neten, néha az az érzésem, hogy már csak azok maradtak. Esetleg találkozol is vele, majd utána eltűnik. Persze lehet még van kevés kivétel, de én már nem reménykedem benne, ezt a részét feladtam, nem ér annyit!
2021. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze semmi sem garancia, de gondolom nem ment volna bele hogy facebookon ismerösök legyünk ha csak szorakozik velem. Egyébként ilyen alapon meg senki se kezdjen bele semmibe mert biztos kamus mindenki. Én még nem adtam fel, egy boldog kapcsolatért küzdeni kell.

De nem is ez volt a kérdésem, kérlek arra válaszolj, a többi nem érdekel.

2021. okt. 12. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Ja, ha nem érdekel, akkor ne is olvasd. Majd megtanulod a saját károdon, hogy a neten akárki is lehet bárki. A fosbuk meg lehet etalon, csak hát eléggé vacak. Na meg ott is törölhet a pcsába bármikor. Sőt akár az első randi, vagy komolyabb dolog után is. De sok sikert a való világban!
2021. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is ugyanígy gondolom, mint az 1-es. Mondjuk én alapból csak komolyat keresek. Tehát én nem tartok több vasat a tűzbe. Bennem pl egyáltalán nincs olyan, hogy a nagy "Ő"-t halasztom el. Ha valaki szimpi és kölcsönös az ő részéről is, akkor vele fogok csak foglalkozni és nem keresek tovább. Mert vele akarok ismerkedni. Egyébként fernek sem tartom, mert ez csak játszadozás a másikkal. Nyilván ezt úgy értem, hogy már volt több találkozó és megy az ismerkedés. Szóval számomra elég gáz, ha valaki szó nélkül tovább keres, miközben jól érzi magát velem. Ezeket én nem tudom hova tenni, de kukázom is őket. Számomra ez nagyon gyerekes és komolytalan. Arra meg nekem nincs szükségem.
2021. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy rossz tapasztalataid voltak, nekem is volt elhiheted, de ha igy állnék hozzá, akkor biztos nem lesz belöle semmi. Engedd el azt ami volt és menj elöre csak ezt tudom tanácsolni, én is ezt teszem.

Én azért írtam neked amit, mert nem a kérdéshez kapcsolodik. A tanácsod értékelem, de nem kötelezö megfogadnom és egyetértenem se veled, föleg hogy ismétlem nem a kérdésre válaszoltál.

Ha pofára esek a végén akkor pofára esek. De erre jelen esetben ugyan annyi vagy kissebb az esély mint arra hogy jó dolgok sülnek ki belöle. Én adok egy esélyt a dolognak. Ha igazán szeretnél valakit találni akkor te is adj. Ha nem hát nem, az a te döntésed.

2021. okt. 12. 13:47
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as: én is valahogy így érzek. Ezért is értem magam kellemetlenül. Nem is igazán beszéltem mással amióta vele beszélgetek, de azért mégis ott motpszkál a fejemben az hogy mivan ha. Most úgy vagyok vele hogy találkozunk és meglátom hogy lesz.
2021. okt. 12. 13:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!