Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor van az a pont amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont amikor a párkeresésnél azt mondjátok hogy akkor mostantól csak erre a srácra koncentrálok?

Figyelt kérdés

Először is meleg kategória, de végülis hetero párkeresésrnél is igaz lehet ez.

Szóval online keresek társat természetesen. Vannak emberek akikkel beszélgetek, még nem volt találkozó közülük senkivel, de az egyikükkel már eléggé átbeszéltünk mindent, át is mentünk messengerre/facebookra. Mi az a pont amikor azt mondjátok oké mostantól nem beszélek a többivel mert az az egy valaki az aki érdekel.

Persze nincs univerzális válasz erre mert minden ismerkedés más és más, de annyira kezdö vagyok még hogy nem tudom hogy túl hama kezdek e el koncentrálni csak arra az egy srácra.

Egyrészt fura érzés nekem hogy "több vasat is tartok a tüzben", mert én alapvetöen monogám tipus vagyok, de közben meg ott motoszkál a fejemben hogy vajon ha a másik sráccal megszakítom a dolgot akkor nem e pont a nagy Őt szalasztom el.

Azok akik jártasak ebben a dologban megoszthatnák velem hogy ki hogyan csinálja ezt?



2021. okt. 12. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 2-3 randiig tartanám meg a többieket. Lehet, hogy az első randi jól sikerül az elsővel, a többieket közben elengeded, aztán kiderül, hogy az első randinak mégsem lesz folytatása, mert közben meggondolja magát az első srác. A többiek meg már addig huss, elszálltak. Szar érzés, mert nem éppen a legtisztességesebb egyszerre több vasat is a tűzben tartani, de ha a többiekkel addig csak beszélgetsz és nincs még velük semmi komoly, csak beszélgettek, akkor végül is nem vered át az elsőt, akivel már találkozgatsz is. Ha 2-3 randi után úgy látszik, hogy összejön a dolog az elsővel, akkor a többieknek el lehet mondani óvatosan, hogy már nem igazán aktuális a dolog. Viszont az elsővel viszonylag hamar le kell tudni bonyolítani az első 2-3 randit, hogy kiderüljön kölcsönös-e a szimpátia hosszútávon is, mert ha vele csak nagy ritkán havonta 1 randit szervezel, a többiek nem biztos, hogy várni fognak rád 3 hónapig, mire kiderül a számodra, hogy oké-e az első srác vagy nem. A többiek addig maguktól eltűnnek. Szóval az első 2-3 talit én lenyomnám kb. 2 hét alatt (persze szex nélkül), aztán kiderül, hogy lesz-e folytatása vagy nem. Ja, és párhuzamosan nem randiznék egyszerre több sráccal, hol az egyikkel, hol a másikkal. Nekem az nem férne bele, hogy ilyen mélységében egyszerre több vasat tartsak a tűzbe. Beszélgetés, ismerkedés szintjén még igen, de randizás szintjén már nem.
2021. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a #3-asnak cuki az elírása, hogy szimPETIkus. :D Peti egy nagyon kedves, szimPETIkus srác. ;)
2021. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pff 😀
2021. okt. 12. 14:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Huu nagyon jót kérdeztél, picit elgondolkodtam, hogy fogalmazzam ezt meg, mert picit így nehéz ezt elmondani, nekem legalábbis.

Amikor én ismerkedtem, fent voltam több oldalon, nyilván az embert több emberke is megtalálja, vagy több embernek ír, de ez nem jelenti még szerintem azt, hogy több vasat tartana az ember a tűzbe. Sokszor van olyan, akivel megmaradtok barátnak, vagy nem lesz semmi. De mellette ha meg írnak mások, ugyanúgy beszélgetsz mással.


Ami viszont már okozhat kellemetlenségeket, és itt jön ki a válasz lényege, hogy amikor találkozol valakivel és történnek dolgok és elkezd mélyülni a dolog, te is elkezdesz érzelmeket táplálni iránta, akkor érzed már, hogy vele nyilván mar több van. Na, a gond ott kezdődik sztem, mikor ezt eljátszod minden nap egy emberrel. Na az már sztem aljas és elítélendő, mert senki sem érdemli meg, hogy játszanak az érzéseivel. Szóval én ezt a két különbséget mondanám, én anno így csináltam, bejött. :)


Viszont, amint nálam elkezdett mélyülni bármi is, ott a hűség és a fokozatos elköteleződés egy teljesen evidens dolog volt nekem mindig is.


Remélem kielégítő választ kaptál :D

2021. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

A 14 -es válaszoló nagyon jól leírta a lényeget.

Viszont van ebben két szó, amit ma nem nagyon értenek és nem nagyon díjaznak..

Mégpedig a " hűség " és az " elköteleződés ". Nagyon nem érzem ezt sok embernél, nem látom kapcsolatokban sem.

Pedig nagyon jó lenne,ha erre a két fogalomra alapulna a párkapcsolat,mert anyagiak, jóképűség, szuper test,stb mind olyan, ami változhat,eltűnhet,módosulhat. De az érzések sosem, a belső tulajdonságok sosem. Max színészkedni lehet,de azt is csak egy ideig.


Még annyit,hogy korrektnek kell abban lenni,ha nem jön be a másik fél, akkor tessél elmondani és rövidre zárni a továbbiakat. Senkit nem szabad "talonban" tartani, és később elővenni.

A bizonytalanság az egyik legrosszabb dolog a társkeresésben.

2021. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!