Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
 11/97 anonim ***** válasza:
85%

Tudod ,kérdező, szépeket írsz nagyon. Meggondolandókat,értékeseket .

De ! De ma már ezeknek az értékeknek a java csak az álmokban létezik.Erre mind rájövünk előbb utóbb, akiknek más az értékrendje.


# 7

júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
81%

Megértem amit mondasz. Tulajdonképpen úgy vagyok vele, hogy alkalmizzon nyugodtan, ha valaki akar. Viszont engem sem vonz annyira, hogy most random emberekkel lefeküdjek. Ahogy mondtad, szexuálisan kielégülhetsz, de érzelmileg sajnos ugyan úgy üres maradsz.


9-es voltam

júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 A kérdező kommentje:
Nyilván a szexualitás is fontos dolog, anélkül nem nagyon működik egy kapcsolat. De nemcsak a testnek, hanem a léleknek is vannak szükségletei. Nem az, hogy megdugnak, utána löknek is ki az ajtón és szia.. Hanem kedvesség, figyelmesség, randi, udvarlás, ilyenek.. Mintha ezek kivesztek volna a meleg világból, bár lehet nem túl reprezenetatív a mintám, mert a Romeon ismerkedtem eddig csak. Szerintem a szex is jobb úgy, ha legalább egy haversági viszony van a felek között, semmmint hogy Random Jóskával megy a kefélés, akit 5 perce ismertél megy. Ilyen szempontból Romeo, Grindr, Tinder egy húspiac, húsként tekintenek rád.. A belső értékek meg nem számítanak.
júl. 10. 20:02
 14/97 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé meglepnek ezek a válaszok, mert nekem egyik társkeresővel sincs ilyen negatív tapasztalatom, tinder talán a legkultúráltabb az összes app közül. Kapcsolat is összejött már nem egyszer.
júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:
14# Tindert mondjuk nem használok, csak Romeo-t. De nekem illúzióromboló, hogy ha valaki farokképpel kezd.. Most komolyan, ismerkedésnél sokadik szempont a farok szerintem. Akkor már fontosabb a személyisége, esetleg a testalkata. Csak fura, hogy így ismeretlenül is a képembe tolják.. De ilyenek, hogy randi, semmi ilyesmi nincs.. Se ilyen, hogy megiszunk egy kávét? Innen lehet egyébként a komolytalanokat kiszűrni és maximum ebből egy farokképcsere lesz, nem több.. És itt megáll a történet.
júl. 10. 20:19
 16/97 anonim ***** válasza:
79%
Hm....azt hiszem a kérdező teljesen valós kórképet írt le az ismerkedésről....ez így megy manapság.Azért én is úgy gondolom ,egy kicsit türelmesebbnek kell lenni ,bár az igazat megvallva sokkal többet nem fog kapni.sajnos.Vagyunk egy páran akik monogám,valódi érzelmeken alapuló kapcsolatot keresnek ahol nem szexrobotnak nézik az embert .
júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:
Meleg vagyok, úgyhogy nincsenek előítéleteim, inkább tapasztalataim vannak. És az a baj, hogyha sokan ilyen ®ibanc módjára viselkednek, akkor azzal csak a negatív sztereotípiákat erősítik...
júl. 10. 20:24
 18/97 anonim ***** válasza:
60%
Ez igY van ....nyugi ....szerintem az értékrended és az értékítéleted rendben van ... #16 voltam
júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
73%

Látszik a lepontozásokból ,hogy kik vannak többségben....

De egyben biztos lehet mindenki. Rájön majd az is,mi a szeretet és milyen fontos, aki most percemberke...

Nehéz lecke,de mindenki rájön !


# 7

júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
67%
Aki egy hét alatt felad bármit is, az egy lúzer.
júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!