Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
 21/97 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjatok, full hetero férfiként még rosszabb: kb. fél év alatt volt 3 like-om Tinderen, Badoo-n is hasonló. Randin meg vagy 3 éve nem voltam. :/ De azért sok sikert nektek. 28/Zsolti
júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:
20# Nem az a lúzer inkább, aki kéretlen fa$zképeket küld?
júl. 10. 22:47
 23/97 A kérdező kommentje:
20# 1 hét alatt azért nagyjából fel lehet mérni a terepet, hogy mégis milyen a közeg.. Ilyen tekintetben tökmindegy, hogy 1 hetet, vagy 1 hónapot várok, mint ahogy egyik válaszoló is itt írta. 1 hét alatt azért rengeteg üzenetet kap egy ember. Hogy is mondjam, nagyon egy sablonra készülnek ezek a figurák.. Ugyanaz a stílusuk, farokküldözgetősek, meg képkövetelőzők.. Zavaróan ugyanolyanok. Nem lepne meg, ha valakinek több külön profilja is lenne és azon szórakozna, hogy 4-5 különböző profilról írna a másiknak. Úgyhogy ez van. Számomra épp ezért komolyanvehetetlen a Romeo, Grindr és társai..
júl. 11. 01:35
 24/97 anonim ***** válasza:
55%

Nincs türelmed,és időd

Maradsz egyedül


Minek kérdezted ha 1hét után már ilyen megingathatatlan szilaj véleményed van, és mindent tudsz.

júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
26%

Nem a Rómeó tehet róla, ilyenek az emberek, ugyan ezt fogod tapasztalni máshol is, szórakozóhelyen is ugyan azok a személyek és felfogás van.


Sikerérhez idő és energia kell.

júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg még próbáld meg a Tindert. Azért ott lehet olyan infókat megadni mint, hogy kapcsolatot vagy szexet keresel-e, de főként a fotók miatt könnyebb szűrni az embereket. Mármint ha nincs képe, vagy valamilyen információ vagy annak hiánya miatt nem szimpatikus az adott személy akkor egyszerűen balra húzod.

Ameddig meg nem matcheltek dickpicet sem kaphatsz. Bár mintha képet amúgy se lehet küldeni.

júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
82%
Én mindennap kapok kéretlen fszképet meg "szia szex" üzenetet, mégse jövök fel ide hisztizni és fikázni őket, hanem szó nélkül törlöm és keresgélek tovább. Ilyen mentalitással nem csodálom hogy nem találtok normális randipartnert, érdekes nekem nem okoz gondot.
júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 A kérdező kommentje:
27# Aki dickpickeket küld, azokat én lenézem, legyen hetero, vagy meleg... Sajnos nagyon kevés a normális ember.. Nem tudjátok, mik az érzelmek, mi a randi, mi a hűség, csak egy gyorsat recskáztok a farokfotókra. Engem ez igenis zavar! Nagyon. A normális melegeket lehetetlenítitek el, akik kapcsolatot akarnak, vagy barátkozni... Még ha 100-ból lenne is 1 normális, aki nem a farkát küldözgeti kéretlenül, a másik 99 tahó elriasztja.. Gratulálok, büszkék lehettek magatokra..
júl. 11. 10:27
 29/97 anonim ***** válasza:
84%

#28

Tehát aki nem a te értékrended szerint él, nem párkapcsolatban gondolkodik, az szerinted egy lenéznivaló, abnormális ember...


Mégis milyen módon lehetetlenítenek el téged az alkalmizni vágyók? Akadájoznak bármilyen módon is, hogy párt keress?


Egy hét kevés bármihez is. És talán a hely sem megfelelő (Romeo). Ezeken a durva kijelentéseiden viszont elgondolkodhatnál. Különbözőek vagyunk, más igényekkel, egyikünk sem rosszabb a másiknál, amíg nem verjük át egymást.

júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
10%

Tizenéve is ugyanezt tapasztalom.

Sehol senki.

Olyan nagy a választék, hogy ebben elvész az érték

júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!