Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb meleg srác ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokan nagyon magasan tartják a szintet ismerkedés szempontjából. Társkeresőkön ha ismerkedek (legyen szó haverkodásról vagy többről) és a kép küldésig eljutunk még minden okésan megy, de amint elküldöm az arcfotóm vagy a valóságot a testalkatomról (ami most átlagos, kis pocakkal) már legtöbbször vissza se írnak semmit vagy rosszabbik esetben blokkolnak. Nem hiába vagyok egy ideje profilkép nélkül, mert totálisan odalett az önbizalmam.


Miért nem tudunk egymást közt mint "kisebbség" kicsit összefogni és nem úgy kezelni egymást mint valami sz*rdarabot. Ha őszintén le lehetne írni hogy "bocsi de nem téged kereslek", vagy ehhez hasonlót. Akadtak kivételek akik normálisan leírták hogy miért nem ismerkednek velem. Elfogadom nem tetszhetek mindenkinek, de lassan ott tartok kb. senkinek sem tetszek, vagy senki se akar velem ismerkedni.

Miért fontos ennyire a külsőségek megítélése a melegek körében is?


Meleg fiúk, veletek is sokszor előfordul ez a szituáció?



2022. júl. 31. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a csajos beállítottságom miatt ignorálnak
2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
A mai (de már a 20-25 évvel ezelőtti is) magyar társadalom jelentős része beképzelt, bunkó, egoista, flegma, öntelt - úgyhogy ilyen a melegek jelentős része is. Nincs mit csodálkozni... Ebben a közegben nőttek fel.
2022. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Igen itt a 99%-a ilyen,nézd ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Hasonló meglátások mint neked.

Csak a külsősségek számítanak,és ha ne adj isten a hasadon van egy kis felesleg,vagy a hajad máshogy áll már rondának könyvelnek el.

Természetesen az oldalon lévők nagy része magát a legszebbnek állítja be,mint ha top modellek lennének. És kizárólag csak ilyet keresnek,a tökéletest. Holott nagy részük ők maguk sincsenek közelébe a szépségnek vagy a tökéletességnek.. Ekkor kérdem én,ha ők olyan tökéletesek és mindenki más rusnya akkor miért nem ismerkednek saját magukkal a tükör előtt?


Amúgy leginkább vidéken ilyen szar a felhozatal(Hajdú-Szabolcs-Borsod),még az igénytelen pasik is előszeretettel osztják az eszet a tökéletességről.

De ugye könnyebb más szemébe a szálkát keresni,de az ővékben még a gerendát sem veszik észre...

2022. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
3-as: valószínűleg az ilyenek is kaptak már bőven elutasítást + sértést, és emiatt adják ők is ezt másoknak.
2022. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen,bár nem értem haverkodásnál miért is számít a külső? Az már inkább ismerkedés kategóriába tolódik el,kissé nárcisztikus stílussal.

Én magasról teszek hogy a haverjaim "hogy néznek ki",mert nem szerelemről van szó,nem alkalmiról, hanem haverkodásról..

2022. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3 / köszi, elolvasom a válaszokat itt is amit belinkeltél :)


Én borsodi születésű vagyok, szóval ismerem az ottani felhozatalt. Ott a legtöbb bújkálgat ha teheti. Ott azoknak van több magabiztoságuk akik éppen nem a vonz erejükről ismertek. Kövérek, öregek stb.


Csak ha egy hozzám hasonló "átlagos sráccal" mutatkoznának akkor egy világ omlana össze bennük. Volt akivel személyesen találkoztam és már az első benyomást az arcukon láttam hogy ő nem fog sokáig velem ismerkedni. Rögtön mondta is hogy "nem így képzeltelek el" vagy "nem hiszem hogy ez működni fog". Nyilván a kép csak egy pillanatot fog meg, és én is előnyös képet próbálok magamból mutatni, de nem hazudtolom meg magam és nem 5 éves képeket mutogatok magamról ahol netán vékonyabb is voltam.

Számítania kellett arra hogy nézek ki, ha nem régi képeket tettem fel.

Élőben dől el persze minden, csak akkor is olyan könnyen eltudnak utasítani emberek.

2022. júl. 31. 22:01
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A külsőség nem csak a melegek körében fontos. Mindenhol azt látni, hogy a külsőség, a megjelenés számít. Tökéletesen beállított képek, instaprofil, ilyesmik. Ez nem csak a melegeknél elterjedt.


Sok oka lehet annak, hogy visszautasítanak. Ha nincs bennetek semmi közös, akkor elég nehéz haverkodni.

2022. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5 / Hidd el vannak akiknél a barátokat is úgy válogatja meg, hogy legyenek sportosak/helyesek, hogy jobb színben tüntesse fel magát.
2022. júl. 31. 22:03
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Én bi vagyok, de nem igazán értem a problémát. Nem ajándék meg nem szolgáltatás a szex, ha valakinek nem tetszel azt el kell fogadni, függetlenül attól, hogy az illető mennyire idealista vagy bármi ilyesmit... Ha ő sem tökéletes akkor ő sem fog olyan könnyen bárkit találni, ez ilyen egyszerű
2022. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem mi ez. Nyugi, ne legyen erről önbizalomhiányod. Én tudom, hogy nem vagyok csúnya, arcképcsere után azonban sokszor tiltanak. 90% hülye kamus, akiknek valsz nagyobb önbizalomhiányuk van mint neked. Ne foglalkozz velük.
2022. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!