Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb meleg srác ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokan nagyon magasan tartják a szintet ismerkedés szempontjából. Társkeresőkön ha ismerkedek (legyen szó haverkodásról vagy többről) és a kép küldésig eljutunk még minden okésan megy, de amint elküldöm az arcfotóm vagy a valóságot a testalkatomról (ami most átlagos, kis pocakkal) már legtöbbször vissza se írnak semmit vagy rosszabbik esetben blokkolnak. Nem hiába vagyok egy ideje profilkép nélkül, mert totálisan odalett az önbizalmam.


Miért nem tudunk egymást közt mint "kisebbség" kicsit összefogni és nem úgy kezelni egymást mint valami sz*rdarabot. Ha őszintén le lehetne írni hogy "bocsi de nem téged kereslek", vagy ehhez hasonlót. Akadtak kivételek akik normálisan leírták hogy miért nem ismerkednek velem. Elfogadom nem tetszhetek mindenkinek, de lassan ott tartok kb. senkinek sem tetszek, vagy senki se akar velem ismerkedni.

Miért fontos ennyire a külsőségek megítélése a melegek körében is?


Meleg fiúk, veletek is sokszor előfordul ez a szituáció?



2022. júl. 31. 21:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Velem a fordítottja esett meg a közelmúltban, ha még aktuális D


Megbeszéltük a képcserét, én küldtem az elsőt. Erre a reakciója az volt, hogy ő biztosan nem tetszene nekem - aztán stáblista...


Előtte megállapítást nyert, hogy sok közös van bennünk, mert mindketten egy bújós, egymást szeretgetős kapcsolatra vágyunk, ebből következett a képcsere.

máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!