Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tud a legtöbb meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud a legtöbb meleg könnyebben megnyílni egy lánynak?

Figyelt kérdés
Vannak fiú barátaim is, de ha lányokkal ismerkedek sokkal könnyebben tudok velük beszélgetni. Őszintén nem tudom miért lehet ez így. Akkor meg tudnám érteni ezt ha vonzódnék is a fiúhoz, de a estek 99% nem ez a helyzet. És szerintem ez eléggé sok meleggel van így, csak nem tudom miért van ez.

2022. márc. 5. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Mert nekem a lányok szimpatikusak. Fiúkkal nem akarok barátkozni.
2022. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, mert nagyobb a bizodalmad, hogy nen fog elítélni vagy azt hinni, hogy ki akarsz kezdeni vele? S akkor nincs gát benned, s lazábban el tudsz lenni
2022. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
1# barátkozni nem, csak b@szni? :)
2022. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek lányokkal barátkozni, dumalgatni.

Férfiak meg testileg érdekelnek, ez van. Perszenem mondom, hogy lelkileg egyik pasi se erdekel, de annyi a troger :(


F

2022. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt gondom sosem ezzel, sztem az a gond hogy sok meleg mindenkit dugópajtinak akar és egyértelműen nem lesz így barátság csak simán.

Kb ugyanaz mint hetero férfi-nő barátságoknál, elég ritka.

2022. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"1# barátkozni nem, csak b@szni? :)"


Igen. Ha melegekkel barátkoztam, általában rámmozdultak, vagy pedig nekem tetszettek meg, (ez a ritkább eset), ha heteronak meg annyira megnyílsz, hogy tudjon a másságodról, akkor nem biztos, hogy megmarad a barátság. De az is lehet, hogy a hetero pasi megtetszik.

2022. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!