Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb meleg srác ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokan nagyon magasan tartják a szintet ismerkedés szempontjából. Társkeresőkön ha ismerkedek (legyen szó haverkodásról vagy többről) és a kép küldésig eljutunk még minden okésan megy, de amint elküldöm az arcfotóm vagy a valóságot a testalkatomról (ami most átlagos, kis pocakkal) már legtöbbször vissza se írnak semmit vagy rosszabbik esetben blokkolnak. Nem hiába vagyok egy ideje profilkép nélkül, mert totálisan odalett az önbizalmam.


Miért nem tudunk egymást közt mint "kisebbség" kicsit összefogni és nem úgy kezelni egymást mint valami sz*rdarabot. Ha őszintén le lehetne írni hogy "bocsi de nem téged kereslek", vagy ehhez hasonlót. Akadtak kivételek akik normálisan leírták hogy miért nem ismerkednek velem. Elfogadom nem tetszhetek mindenkinek, de lassan ott tartok kb. senkinek sem tetszek, vagy senki se akar velem ismerkedni.

Miért fontos ennyire a külsőségek megítélése a melegek körében is?


Meleg fiúk, veletek is sokszor előfordul ez a szituáció?



2022. júl. 31. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen társkeresőt használsz? Ez is sokat számít. Én is ismerek olyat, ahol az általad leírt helyzet a felállás. Hamar töröltem onnan a profilomat.

Voltam fenn olyanon is, ahol csak akkor lettem érdekes, miután elmúltam 20 vagy letettem végre az érettségit. Az ottaniak meg ilyenekre adtak.

Nem tudom, hogy hány éves vagy és miken mentél keresztül, de ha a társkeresőknél maradsz, akkor bíztatlak sokféle oldal kipróbálására.

2022. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

"Voltam fenn olyanon is, ahol csak akkor lettem érdekes, miután elmúltam 20 vagy letettem végre az érettségit. Az ottaniak meg ilyenekre adtak."


Melyik ez a társkereső? Ahol nem csakis a kinézet számít és ahol kevés a kamus?

2022. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy érzem sokan nagyon magasan tartják a szintet ismerkedés szempontjából." Hát ja, ha azt veszed hogy van itt az oldalon egy magát 160 kilósnak mondó srác, aki csak kigyúrt pasit akar... Önkritika zéró, elvárások az egekben.
2022. aug. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
A normálisokból is van bőven… nem hiszem hogy csak nekem sikerül megtalálni
2022. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Akkor egy normális engem is megtalálhatna végre....sok év után:)
2022. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
98%
Huh teljesen igazad van.....de ne magadban keresd a hibát.nekem is ugyanez a tapasztalatom.Az önbizalmat szerezdd vissza.nem vagy te sem szarabb mint más.
2022. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#12 Ez a Love.hu volt. Ez meleg és heteró egyben, ilyet is kipróbáltam. Nem jött be, de az a kevés tapasztalat amit szereztem azt mutatja, hogy ott a partnereim intelligens beszélgetéssel nyitottak..aztán szép lassan kiderült, hogy nem is azok.

De az tény, hogy a kinézet és társadalmi elvárások ott senkinél nem kerültek még csak szóba sem.

2022. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
11 / Grindről beszélek. Ott ismerkedtem volna főleg.
2022. aug. 1. 16:53
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalatok a [link] és a [link] partnerkeresőkről?
2022. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%

Negatív dolgot nem túl hálás feladat közölni, meg attól is félhetnek, hogy megbántanának vele, ezért lépnek le inkább anélkül, hogy a képedbe vágják az igazat.


Te úgy döntöttél, hogy a "pocak" számodra rendben van... Nekik meg ez nincs rendben. Maradjon meg mindenki a saját preferenciájánál, ezt nem kérheted számon rajtuk. Ha jó pasit szeretnél, azért tenni kell.

2022. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!