Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy hét után? Te is új lehetsz ebben a fertőben
júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen barom van. Nem egyszerű megtalálni.... Kitartás. És sok türelem is kell...
júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj én egy ki b a szót

Jót nevettem.


Ha 1 évet írtál volna megértem

Ne feszülj rá egyáltalán, élvezd a nyarat van aki csak 1hét után válaszol mert így teszteli hogy mennyire komoly a személy.


Kis személyes tapasztalatomból

Vannak sokan akik lövik a farokképeket és ezzel tesztelik

Mit szól hozzá a kiszemeltjük, vagy épp hamis fotókkal, utána egy másik profilról eredeti fotóval jelentkeznek.


Ha új regisztrált vagy a Rómeón akkor meg aki valóban kapcsolatot keres rád se fog írni pár hónapig mert úgy is tele vagy kéretlen üzenetekkel.

És tudja hogy el veszne nálad a nagy tömegben😉


Mármint Budapest és környékén ezt tapasztalatom.

Mikor 2éve regisztráltam napi szinten 100fő írt rám, kB 1hónapig és azt hittem én vagyok valami sztár, de mind titkos kis sutyerák volt, 1 sem mert találkozni.


Most tartok ott hogy alakul valami Szex kapcsolatból 😉


Egy kalappal

júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kedvem, időm, sem energiám kamus köcsögökhöz, akik csak szórakozni akarnak velem.. Akik farokképekkel bombáznak, vagy képeket követelnek. De találkozóról hallani sem akarnak, nyilván, de a képeim kell nekik.. Ráadásul az is felvetődött bennem, hogy némelyiknek több profilja van és azokkal ír rám mindegyikről külön-külön próbálkozva. Mert még a szóhasználatuk és stílusuk is hasonló. Undorító nyomorék az ilyen.
júl. 10. 14:01
 5/97 A kérdező kommentje:
3# Nevethetsz ezen, ha szerinted ez vicces, de az én olvasatomban ez a fajta viselkedés a megbízhatatlanság szinonímája. Akik szórakoznak velem, húzzák az időt, azok kvázi időtolvajok. Ugyanolyan, mintha a vagyontárgyaimat lopná el valaki, semmiben sem különbözik a kettő. Megkárosít. Meg az állandó találkozó-halogatás, hát hogy még nem tudom, majd valamikor stb.. Mérget vehetsz, hogy soha a büdös életben nem akar majd találkozni veled. Csak képet akar kicsalni, kikövetelni tőled, hogy kiverje rá, ennyi... Mert ennyit érsz neki, azt a 3 percet, amíg kiveri a képeidre. Baromira nem érdekled őt, sem a személyiséged, nem akar találkozni veled... Ez a jellemző kb a 99%-ra... A maradék 1%-ot meg keresse az-de az 1% normálisból is a fele eltűnik-akinek végtelen energiája és szabadideje van...
júl. 10. 15:12
 6/97 anonim ***** válasza:
60%

Kb 5 éve keresgélek... Nem mondom hogy nincs siker élmény de második harmadik tali már tutira nincs. Mind a hotbull planetrome grindr vagyaid tele van fa.zverő emberekkel akik ismerkedés gyanánt ki.erik a fa.zt és örökre eltünnek vagy csak törlik magukat.😆😆

Nem hinnéd el mennyi ember van már a tiltó listámon. 😆😆😆

júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
60%

Akkor én is ideírom,hogy budapestiként hat éve szeretnék társat találni.

Na ott is van az egész, a vágy szintjén..

Egy év, az nagyon kevés idő sajnos, kedves Kérdező ezzel számolnod kell. Meg a sok "érdekességgel" ami folytonosan ér majd ezeken a platformokon.

júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én teljesen megértelek, és nem, nem nevetséges az egy hét, egyrészt mert van, amikor valaki nagyon nehezen szánja rá magát erre az egészre, másrészt meg, ha nem vagy online egész nap, pár nap után eltűnsz a süllyesztőben, és a kutya se keres. Harmadrészt, bár én vidéki vagyok és itt nyilvánvalóan nincs annyi lehetőség, mindig ugyanazok az emberek vannak fent. Néhányszor megcsináltam én is ezt, volt, hogy pár napig bírtam, máskor akár egy hónapot is, de teljesen mindegy, mert a végeredmény ugyanaz: elfecsérelt idő a semmire.
júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
95%

A meleg társkeresők határozottan inkább szexpartnerkeresők. Nem kizárt, hogy találsz esetleg egy értelmes alakot is fennt, viszont a nagy átlagra ez jellemző.

Személy szerint jelenleg egy olyan fázisban vagyok, hogy akármennyire is szeretném ha találnék egy értelmes személyt, akivel össze is illünk, azonban nincs kedvem és erőm tovább kutakodni. Így pl már el is kezdtem tervezni egyedül a jövőt - sajnos, vagy nem sajnos. Aztán még simán lehet, hogy szembejön velem az igazi.

Neked viszont kitartást és sok szerencsét ha úgy döntesz még tovább folytatod és nem adod fel! :)

júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 A kérdező kommentje:
Lehet rossz helyen keresgélek, igazad van.. Ezek szexpartner keresők. A melegeknek példát kellene mutatnia, hogy igenis létezik monogámia, létezik hűség.. Ne csak jogokban legyünk egyenlőek a heterókkal. Egy monogám meleg kapcsolatot például többre tartok, mint egy hetero párt, aki fűvel-fával csalja egymást. Csak sajnos sok meleg a farkát küldi, meg dugni, szopni akar.. De normális, haveri, vagy párkapcsolatot nem.. És ez azért van, mert rengeteg meleg rejtőzködik, ezért a legegyszerűbb utat választják, farokkép és recska.. Lássuk be, ehhez tényleg nem kell túl sok energia... Már egy meleg haverságba is kellenek érzelmek valamennyire... Az érzelmek nélküli szex hosszútávon kiüresíti a lelket. Mintha egy darab fával dugnál.. Ez ilyen szempontból nem korfüggő. Abban valamelyest egyet tudok érteni, hogy mindenki a saját korosztályában ismerkedjen. Viszont a hűség nem korfüggő.. Ha elfogadott lenne a melegség és középiskolában elmondanák, hogy ez tök természetes, akkor többen vállalnák magukat és az ismerkedés is könnyebb lenne.
júl. 10. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!