Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
 41/97 A kérdező kommentje:
40# És meglepően normális volt. :DD
júl. 11. 23:16
 42/97 anonim ***** válasza:
Ohh de szépen fogalmaztak meeeg!!!!hát.....ő sem én voltam...
júl. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:

Nem tudom min múlott, de 3 éve ismerkedtem meg a Romeón egy 10 évvel fiatalabb sráccal, jelenlegi életszakaszom legmélyebb barátjával.

A profilunk mindkettőnknek valahogy hasonló volt. Hobbijainkat írtuk körbe, és hogy az első tali mindenképpen valahol a szabadban lesz, egy kisebb vándorlással egybekötve. És hogy addig amíg nem találkoztunk, nem történik ruha nélküli képcsere.


Mindkettőnket foglalkoztatott nagyon, ki lehet a másik, hogy ennyire hasonló a profilja.


Bár “csak” barátság lett belőle, számomra még mindig hihetetlen, így 40 felett, hogy

van valakim, akire számíthatok, és viszont. Nagyon sok közös túra van már mögöttünk, és idén tervezzük az első kajaktúrát, amin még egyikünk sem volt soha.

Túl vagyunk több költöztetésen, lakásfestésen, sorolhatnám még.


Ne adjátok fel! Van ilyen is.

júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 A kérdező kommentje:
40# Most néztem, ma reggelre ő is törölte magát. Pedig normális volt. Remek! Nincs új a nap alatt, minden meleg ugyanolyan. Én feladtam.
júl. 12. 09:14
 45/97 A kérdező kommentje:
Kamus, megbízhatatlan az összes egytől-egyig és csak szórakozik a másikkal.
júl. 12. 09:18
 46/97 A kérdező kommentje:
Jobb is, hogy hamar történt a feleszmélés, nem nekem való ez a világ.
júl. 12. 09:19
 47/97 A kérdező kommentje:
Az összes ilyen társkeresőt beszüntetném. Ez tényleg a legalja.. Még aki normális(nak tűnik), arról is kiderül, hogy hazudik.
júl. 12. 09:31
 48/97 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó:

Szerencsére nem kötelező használni őket.

júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
Aztak/rva, szerintem keress pszichológust, rádférne
júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 A kérdező kommentje:
49# Nem, csak elegem van a kamusokból, a megbízhatatlanokból, akik átvernek!! Rabolják az időmet.. Aláássák a bizalmamat, felültetnek. Utálom a gerinctelen embereket!
júl. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!