Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki feladta az online társkeresést, mert reménytelen? 31/F

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fenn vagyok egy ilyen társkereső platformon, de 99%-ban csak farokképeket küldenek, vagy kérnek. Van, aki nem is köszön, hanem ezzel indít, hogy fa$zképcsere jöhet-e..? Totál kiábrándító az egész. Míg másik részük meg erőszakos, követelőző, képgyűjtő, pszicho gyanús emberke.. Eddig egy találkozót sem sikerült leszervezni, mert érdekes módon mindenki eltűnik hirtelen egy fél napra, nem ír vissza, amikor szóba kerülne, vagy hogy még nem tudja blabla... Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy töröljem magam, ennek így semmi értelme...

júl. 10. 13:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 A kérdező kommentje:
89# Nem feltétlen megoldás a gyerek.. Ha eleve rossz a kapcsolat, egy gyerek általában csak tovább ront a helyzeten.
júl. 13. 09:38
 92/97 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom jelenleg. De ha lenne, nagyon tudnám szeretni. Akinek meg van párja, nagyon becsülje meg! És ne féljetek kimutatni az érzéseiteket, soha!
júl. 13. 09:42
 93/97 anonim ***** válasza:
Pedig megérdemelnél egy igazán szerető párt....!!!
júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom hogy a legbecsületesebb embereknek nincsen párjuk, de a nőverő rosszfiúknak mindig akad nő.
júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, te még nem kaptad meg privátban,hogy irigy vagy, képmutató,vagy mérgező a környezetedre ?

Mert általában ezek jönnek, meg a sok gúny, hogy hol ismerkedjünk...


Pedig tényleg sokan megérdemelnék az igaz szeretetet, nem a kéjvezérelt hazugságokat !


# 79

júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
78%
VándorMások szervez kirándulásokat, Háttér Társaság weboldalán is írnak rendezvényekről. Vannak meleg bulik is. Ismerkedni, barátkozni lehet ám a való életben is. De ha találkozol valaki szimpatikussal, ne zúdíts rá ennyi világfájdalmat, mint amit itt összehoztál pár nap alatt, mert eret vág magán. :)
júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nincs normális meleg társkereső oldal, csak szexpartner-keresők. Olyan kellene, ahol nem engednek intim képeket feltenni, csak arcképet vagy ha anonim akar maradni az ember (azért mégis csak melegekről van szó), akkor semmit. És persze kötelező lenne pl. legalább 100 karaktert írni magáról az embernek.

Heteró társkeresőknél van ilyen, nyugodtan példát lehetne venni róluk, és akkor a normális, barátkozni vágyó vagy kapcsolatot kereső melegeknek is lenne hol ismerkedni, nem csak a húspiacon kellene próbálkozni.

szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!