Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti mit szólnátok...

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, hogyha a barátotok csak az esküvő után lenne hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:46
 71/106 anonim ***** válasza:
100%

08:54

Megbocsáss, kiemelnéd azt a mondatot ahol bárki bűnös dolognak állítja be a szexet?:D

És az nem esne rosszul kedves kérdező meg szüzen megházasodni akaró válaszolók, ha a barátnőtök már lelkileg teljesen összefonódott volna valakivel de nem volt testi kontaktus?Akkor már nem mindegy ,hogy megölelték ,csókolgatták e egymást ennyi erővel?Hol a határ?

Oké szép meg klassz dolog ,hogy csak az igazival mindent de ,hogy ez pont összejöjjön kicsi az esély.És ha 40 éves korodban találod meg az igazit akkor addig szenvedsz a magánytól?És akkor már a fél életedet nélküle élted le.Ha sok idő elteltével megismerkedsz valakivel, aki ugyan nem tökéles de el lehet vele lenni, akkor vársz tovább életed végéig az igazira vagy megalkudsz vele?

2011. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, előfordulhat, hogy túl sokáig várnak a hercegre/hercegnőre, és ahhoz szörnyű rövid az élet.
2011. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
31%

„Megbocsáss, kiemelnéd azt a mondatot ahol bárki bűnös dolognak állítja be a szexet?:D”


Hogyne:


„Az az igazság, hogy eléggé zavarna, ha a barátnőm már előttem lefeküdt volna mással.”


„A szex olyan dolog, ami manapság teljesen átveszi a főszerepet a kapcsolatokban. Elmentek moziba, aztán szex; vacsiztok, aztán szex... Ez jó?”


„Persze, jönnek az emberek azzal a szöveggel, hogy mindenképpen meg kell ismerni a másikat, hogy hozzátudj menni, mi van ha aztán kiderül, rossz vele az ágyban stb. stb. Szerintem ezek nagyon nagy butaságok. Aki ezt vallja önző, és kicsinyes élvezetek hajszol csupán. Ha igazán szeretsz valakit, a várakozás nem okoz nehézséget.”

2011. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
77%

19:42

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ezekből a mondatokból az jön le,hogy a szex önmagában egy tökjó dolog de lehet rosszul használni.

2011. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
18%
Úgy értelmezed, ahogy akarod. De egy olyan dolgot, mégis hogy lehet rosszul használni, ami élvezetet okoz?
2011. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:
34%

Na, most akkor én is válaszolok, mert elolvasgattam sok hozzászólást, és úgy döntöttem, írok.

Előre bocsátom, hogy a VÉLEMÉNYEMET írom le, ami valószínűleg nem fog tetszeni a "magukat az Igazinak tartogatóknak"; de hát ez van.


Ha a barátom csak az esküvő után lenne hajlandó szexelni, akkor az első körben kivágnám, mint macskát sz@rni. Harmincéves vagyok, így nyilván a korban hozzám illő fiúk is férfiak már, vagyis felnőttek. Nekem speciel férfira van szükségem, nem pedig egy álmodozó, romantikus lelkületű, naiv "kisfiúra", aki azt sem tudja, mit hova és hogyan. Fog a franc bajlódni vele! Igen, nem vagyok szűz, de amikor még az voltam, akkor sem gondoltam azt, hogy szeretnék a házasságig szűz maradni, és a másiktól is elvárom ezt.

Kedves kérdező! Azért vagy megmosolyogtató, mert tapasztalat hiányában úgy állítasz be dolgokat és úgy általánosítasz, mintha az lenne a szentírás. Kanyit sem értesz a témához, de osztod az észt a kihasználásról meg a megosztott lélekről, meg egyéb ilyen hülyeségekről. Márpedig sok dolog, amit leírtál, az egész egyszerűen butaság és semmi értelme; ezt kérlek hidd el egy tapasztaltabb nőnek.

A szex hozzátartozik egy párkapcsolathoz is, nem csak a házassághoz. Neked nem; hát legyen meg a te hited szerint.


Ja, még egy érdekes dolgot olvastam asszem tőled, kérdező.

Azt mondod: neked sokat nyom a latban, hogy a lány szűz legyen. Érdekes, nekem az nyom sokat a latban, hogy szerelmes legyek a másikba. Mi van, ha beleszeretsz valakibe. De olyan bizsergetősen. Nyilván nem azzal a témával kezdesz, hogy "ugye szűz vagy még"? Mire kiderül, hogy ő nem szűz, addigra mondjuk szerelmes vagy már. Dobod azért, mert nem te vagy az első neki?


Ha megengedsz még egy uccsó véleményt: szerintem fogsz te még nagyokat koppanni a párkapcsolatokat illetően. A hozzászólásaidból azt vettem ki, hogy számodra a házasság valami csoda, amit erősen túlmisztifikálsz. Ne értsd félre, házasságpárti vagyok, és pl. én is feleségként szeretnék élni, nem élettársként. De vagy te, és az elképzeléseid, ám ott van a másik is. Mi van, ha beüt valami gikszer? Számomra a megházasodás nem "merés" kérdése, hanem akaraté. Izzadtságszagúak azok a hozzászólásaid, amikor többször is írod, hogy "ha hűséget mersz neki esküdni", "el mered venni". Ez olybá tűnik, mintha ez valami félelmetes dolog lenne. Valakinek az, nekem speciel nem az. Én nem "merek" hűséget esküdni, hanem "akarok"! (Bár nem fogok, mert nem lesz egyházi esküvőm, csak polgári, de most ne szőrözzünk ezen. :-) )

2011. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
68%
Izéé, a hosszadalmas vita egyik résztvevője talán nem is a kérdező; ezért elnézést. Uccsó voltam.
2011. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
22%

Örülök, hogy az általam leírtakat egy érett nő is megerősíti.


„Nekem speciel férfira van szükségem, nem pedig egy álmodozó, romantikus lelkületű, naiv "kisfiúra", aki azt sem tudja, mit hova és hogyan. Fog a franc bajlódni vele!”


Most belegondoltam, hogyha majd 30 leszek és szeretnék végre megnősülni, összeakadok egy olyan lánnyal, aki kijelenti, hogy ő márpedig csak az esküvő után fog lefeküdni velem. Ahelyett, hogy élvezném a házasságot, és az ezzel járó fergeteges dugásokat, terveznénk a gyerekeket, még álljak le győzködni, meg tanítgatni, hogy talán 35 évese koromra legyen végre egy jó éjszakám. Hát egy nagy lóf.szt!


„Azért vagy megmosolyogtató, mert tapasztalat hiányában úgy állítasz be dolgokat és úgy általánosítasz, mintha az lenne a szentírás. Kanyit sem értesz a témához, de osztod az észt a kihasználásról meg a megosztott lélekről, meg egyéb ilyen hülyeségekről.”


Így van. Nem értem tapasztalat híján, miért kell lehordani egy témát mindenféle hókuszpókuszkra és romantikus lázálmokra hivatkozva. Én sem szólom le a menstruációs és a szülési fájdalmat, mert férfiként nincs róla tapasztalatom.


„Márpedig sok dolog, amit leírtál, az egész egyszerűen butaság és semmi értelme; ezt kérlek hidd el egy tapasztaltabb nőnek.”


Szerintem is.


”Mi van, ha beleszeretsz valakibe. De olyan bizsergetősen. Nyilván nem azzal a témával kezdesz, hogy "ugye szűz vagy még"? Mire kiderül, hogy ő nem szűz, addigra mondjuk szerelmes vagy már. Dobod azért, mert nem te vagy az első neki?”


Ennyit az őszinte szerelemről. Nem hiszem, hogy levonna valamit egy ember értékéből csak mert engedett a természetes vágyainak.


”A hozzászólásaidból azt vettem ki, hogy számodra a házasság valami csoda, amit erősen túlmisztifikálsz.”


Ugyanezt írtam. Akárhogy is vesszük a házasság nem valami gigászi csoda, ahol a felek automatikusan együtt élik le az életüket, mert nagyon sok mindenen múlik. Többek között a megfelelő szexuális összhangon is. Így a szexnek nem a házasság jutalmának kell lennie, hanem a házasságnak kéne a végső beteljesülésnek lennie, ha minden jól megy, beleértve a szexet is. De arra hivatkozni, hogy milyen jó lesz minden, csak azért mert aláírtunk egy darab papírt és aki nem így cselekszik az egy bűnös lelki toprongy, enyhén nevetséges.


A hosszú vita egyik résztvevője voltam, ha erre gondoltál, előző.

2012. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:
80%

"Úgy értelmezed, ahogy akarod. De egy olyan dolgot, mégis hogy lehet rosszul használni, ami élvezetet okoz?"

Ez komoly kérdés?

A drog is élvezetet okoz vagy aki megcsalja a párját nyilván nem a szenvedéstől nyögdécsel közben.Vagy az evés is élvezetet okoz de túlzásba vive káros...

16:57 és 14:19

Csúsztatásokban és végletekben beszéltek.

pl:

"Nekem speciel férfira van szükségem, nem pedig egy álmodozó, romantikus lelkületű, naiv "kisfiúra", aki azt sem tudja, mit hova és hogyan. Fog a franc bajlódni vele!"

Ja, ha neked ez olyan szörnyű bajlódás a szerelmeddel...

Valakinek te is első voltál,és valszeg nem örültél volna ha igy bánik veled.

Attól lesz valaki férfi ha előtted megdugott már pár csajt?Ellenben ha nem tudja azonnal magától mik a kívánságaid már nem tekinted férfinak?Azért álmodozó "kisfiú" mert

azzal az emberrel akar élni szexuális életet aki megbecsüli és kell neki egy életre,mert ilyen elvei vannak,és mert ez nem egy túl divatos felfogás manapság?

" Ahelyett, hogy élvezném a házasságot, és az ezzel járó fergeteges dugásokat, terveznénk a gyerekeket, még álljak le győzködni, meg tanítgatni, hogy talán 35 évese koromra legyen végre egy jó éjszakám. Hát egy nagy lóf.szt!"

Ugyan már, miért lenne ez szükségszerű?Mintha csak ez lenne az alternatíva.

Én az első barátommal vagyok 1,5 éve és vele tervezem az életemet leélni(én is első vagyok neki)Amint elkezdtük a testi dolgokat szinte azonnal ráéreztünk mit hogyan kell ,és hidd el nem kellett nagyon tanulni a dolgokat.Huszon évesek vagyunk és mindketten olyan beállítódottságúak ,hogy egy valakit szeretnénk csak életünk során(de nem ugy hogy házasságig semmi,hanem kellő bizalom kell a testiséghez)

És én abszolút egyet értek azzal ,hogy ha két ember minden területen összeillik ,kizárt ,hogy szexuálisan nem.

Ahoz nagyon szélsőségesnek kell lenni.És ugyan ki ne teljesitené a másik minden vágyát e téren akit igazán szeret? (persze kivételek mindig vannak)És mi van akkor ha az egyiknek pl tönnször lenne kedve a szexhez?Kompromisszum kérdése.Én pl.simán megtenném a páromért akármikor a dolgot ha épp nincs kedvem akkor is.De ezért vagy ilyesmik miatt kár eldobni magunktól egy nagyszerű embert.És azt azért tudja magáról mindenki milyen vérmérsékletű és megbeszélik a házasság előtt.

2012. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:
20%

„A drog is élvezetet okoz vagy aki megcsalja a párját nyilván nem a szenvedéstől nyögdécsel közben.Vagy az evés is élvezetet okoz de túlzásba vive káros...”


A drog nagyon hamar halált okoz, a megcsalás pofátlan és undorító dolog. Ebben az esetben a normális, egészséges szexualitásról volt szó.


”Ugyan már, miért lenne ez szükségszerű?Mintha csak ez lenne az alternatíva.”


Miért? Nem az? Ha valakiben egész életében az sulykolták, hogy a szex egy bűnös, rossz dolog, akkor ne mondd már, hogy egy ilyen emberrel normális szexuális életet lehet élni. Több évnyi hamis beidegződés nem fog egy csapásra elmúlni szerelem ide vagy oda. Olyan ez, mintha egy súlyos autóbaleset után, ahol összetörted magad, elvárnánk, hogy azonnal állj talpra, holott hónapokig, esetleg évekig fog tartani a rehab.


”Én az első barátommal vagyok 1,5 éve és vele tervezem az életemet leélni(én is első vagyok neki)Amint elkezdtük a testi dolgokat szinte azonnal ráéreztünk mit hogyan kell ,és hidd el nem kellett nagyon tanulni a dolgokat.Huszon évesek vagyunk és mindketten olyan beállítódottságúak ,hogy egy valakit szeretnénk csak életünk során(de nem ugy hogy házasságig semmi,hanem kellő bizalom kell a testiséghez)”


Nyilván mindenki optimistán áll a kapcsolathoz és nem úgy, hogy úgyis szakítani fogunk.


”És én abszolút egyet értek azzal ,hogy ha két ember minden területen összeillik ,kizárt ,hogy szexuálisan nem.”


Hiába azonos a világnézetetek, a gondolkodásmódotok, a hobbitok stb. nincs kőbe vésve, hogy a szex terén is össze illetek majd. Már csak a mennyiségbeli különbség is okozhat gondokat. Lehet, hogy neked elég heti egy, de neki mindennap kell. Ne ez is egy eltérő szexualitás.


”És mi van akkor ha az egyiknek pl tönnször lenne kedve a szexhez?Kompromisszum kérdése.”


Csakhogy az emberek nem nagyon képesek a kompromisszumra, mert mindenki azt nézi, hogy neki mi a jó. Elég csak az oldalt megnézni, ahol a mennyiség a baj. Nem dumálják meg, még csak véletlenül sem, inkább félrekúrnak, mert azt egyszerűbb. Legalábbis szerintük.


„És azt azért tudja magáról mindenki milyen vérmérsékletű és megbeszélik a házasság előtt.”


Mondani bármit lehet. Az lenne a normális, hogy mire eljutnak a házasságig, már a gyakorlatban is tisztában vannak a másik testével és szokásaival, nehogy azután jöjjenek a bajok, mert szép dolog a szerelem, de ha nem megfelelő a szex, akkor a kapcsolat nagyon hamar zátonyra fog futni.

2012. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!