Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti mit szólnátok...

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, hogyha a barátotok csak az esküvő után lenne hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 A kérdező kommentje:

Hááááátőőőőő

létezne........

én lennék az

2011. nov. 23. 21:10
 12/106 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis fontos a testiség egy kapcsolatban. Én így nem csinálnám és ettől nem érzem magam egy nimfomán ribancnak, szerintem így a természetes. Annak sem vagyok a híve, hogy egy év alatt mindent kipróbálni, aztán már unni a szexet, de hogy ne próbáljuk ki, hogy milyen együtt házasság előtt, már egethasító baromságnak tartom.

20/L

2011. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim válasza:
84%
igen létezik ilyen az én volt barátnőmmel se volt sex, 3 évig bírtam véle aztán mindenki ment a maga utján
2011. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
nem lenne a barátom
2011. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim válasza:
83%

Szia:) Én azt gondolom, hogyha azt a fiút aki ezt mondaná nekem igazán szeretem akkor miért ne? Ha azt érzem, hogy ő az igazi és érte bármit megtennék- mert végülis erről a szerelem/ házasság tűzön-vízen ez van a fogadalomban- akkor nekem ez nem jelenzene akadályt.

És szerintem igenis fontos hogy valakinek ilyen értékei legyenek a mai világban!!!

És látom sokan attól félnek mert mi lesz ha nem lesz jó a szex? Ha tényleg ő az igazi és érzed a lelki vonzalmat és megvan a kémia is akkor ha vártok gondolj bele milyen érzés lesz mikor először megteszitek! Mert nagy Ő ből mindenkinek csak egy van és az az egy biztos hogy a tökéletes partner minden szempontból! Már csak meg kell találnod:)

2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó hozzászólás olyan szép :)
2011. nov. 23. 21:42
 17/106 anonim ***** válasza:
39%
Nem veszek zsákbamacskát...
2011. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem jelenthet problémát. Ha a lány ezt elfogadja és nem hagy ott, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem csak szexre kellesz neki. Én hiszek az ilyesmiben. Most belegondolva, nagyon különleges lehet egy ilyen. Ha tényleg érezném, hogy ő az a bizonyos IGAZI, akkor simán várnék rá.
2011. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
28%
Én arra gondolnék, hogy valami titkolnivalója van. Vagy gyorstüzelő, vagy roppant kis szerszámmal áldotta meg a sors, vagy esetleg impotens... De az is lehet, hogy meleg és csak azért kell neki egy feleség, hogy fenntartsa annak a látszatát, hogy ő nem az. Vagy csak bigott katolikus... Egyik lehetőség rosszabb, mint a másik, szóval esélytelen lenne.
2011. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 anonim válasza:
70%
Bárcsak több ilyen pasi volna. Ma már nehéz találkozni szüz pasival is.... És van barátnöd??? Ja és ha a barátnöd már lefeküdt valakivel elöted az nem zavarna?
2011. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!