Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mikor ti elveszítettéte...

Lányok mikor ti elveszítettétek a szüzességeteket akkor a barátotok "kinyalt" titeket?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert most készülök elvenni a barátnőmét és szűz lánnyal még nem voltam.
2011. ápr. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekem evvel kezdte!:D

Tudod..előjáték ;) :$

2011. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Én úgy vesztettem el, hogy 4-en voltunk egy ágyon, de semmi párcsere.Én a pasimmal és a legjobb barátnőm is a pasijával. Szal így elég érdekes volt, de a többi alkalomnál, igen nyalt.

20L

2011. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én már nem emlékszem...olyan extázisban voltam a szextől, hogy az elejére nem emlékszem:-)

de az biztos, hogy ez jó előjátéknak.

2011. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyalni anélkül is ér, hogy megdugnád ám, de előtte is hasznos, mindenképp izgasd fel előtte amennyire csak tudod, hogy legyen minél nedvesebb akkor könnyebben becsusszan és neki is kevésbé fáj, de csak lassan és óvatosan

24/f

2011. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!