Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
 381/419 anonim ***** válasza:
17%
A Linux lényegében a Windows fapados utánzata. Szépnek szép, de nem tud annyit. Persze vannak, akiknek ennyi is elég, meg lehet vitatkozni, de a tények makacs dolgok. És ez elhiszem, hogy fáj egyeseknek, sajnálom is, de ez van.
2023. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/419 anonim ***** válasza:
96%

#381 "A Linux lényegében a Windows fapados utánzata. Szépnek szép, de nem tud annyit."

Mennyi hülyeséget fogtok még leírni? A Unix-nak a fejlesztése, amin alapult a Linux is, már a 60-es évek végén elindult. Bill Gates olyankor még középiskolába járt xD


"lehet vitatkozni, de a tények makacs dolgok."

Az a baj, hogy ezek nem tények, hatalmas hülyeségek.


"És ez elhiszem, hogy fáj egyeseknek, sajnálom is, de ez van."

Nekünk az fáj, hogy hogyan tud valaki ennyire buta lenni.

2023. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/419 A kérdező kommentje:

Nekünk az fáj, hogy hogyan tud valaki ennyire buta lenni."


Így van.


"A Unix-nak a fejlesztése, amin alapult a Linux is, már a 60-es évek végén elindult"


És azóta se sikerült egy használható rendszert csinálni.


Hiába értesz hozzá, nagyon korlátozott os, szinte nem is létezik.

2023. júl. 14. 09:08
 384/419 Tom Benko ***** válasza:
96%
@Kérdező, aha, nem sikerült. Az, hogy hülye vagy hozzá, nem a rendszert minősíti.
2023. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/419 A kérdező kommentje:

Márpedig elég jól minősíti a rendszert hogy a szoftverek 99%-a el se indul, nincs semilyen hardver támogatás, driverekről még soha nem is hallottak stb.


Mindenféle noname cégek is linux distrokat csinálnak, de hogy minek azt nem tudom. Ez lenne a szuper stabil szuper biztonságos os? Nem az.



[link]


Tessék ez felsorol 94-et. Melyik a nagyobb hulladék válaszd ki.

2023. júl. 14. 10:40
 386/419 anonim ***** válasza:
96%

"Márpedig elég jól minősíti a rendszert hogy a szoftverek 99%-a el se indul, nincs semilyen hardver támogatás, driverekről még soha nem is hallottak stb."


Nekem valahogy elindulnak a programok, lehet téged nem szeretnek és bedurdiztak


"Mindenféle noname cégek is linux distrokat csinálnak, de hogy minek azt nem tudom. Ez lenne a szuper stabil szuper biztonságos os? Nem az."


A Google aztán noname cég XD


A slant amúgy nem egy generált oldal?

2023. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/419 anonim ***** válasza:
18%
Kedves Kérdező! Szerintem ne idegeskedj miattuk, csak vergődnek. Bizonygatják, hogy egy semmire való rendszer mégis jó, de ha a programok java nem indul el rajta, akkor mégis hogy lenne már alternatívája a Windowsnak. Ez még viccnek is gyenge...
2023. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/419 anonim ***** válasza:
97%
Valaki magyarázza már el, hogy mi ez a programok java, ami nem indul el? Windows programokról van szó? Hány milliószor kell leírni, hogy el lehet őket indítani? ...
2023. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/419 anonim ***** válasza:
18%
388: "Hány milliószor kell leírni, hogy el lehet őket indítani?" - Ezt hogy tudtad nevetés nélkül leírni? :D
2023. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/419 anonim ***** válasza:
97%

Nevettem közben kínomban, hogy megint le kell írni

Wine, VM, Proton, Lutris, ..

csak hogy megint említsek pár lehetőséget

2023. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!