Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan sprinteljek gyorsabban?

Hogyan sprinteljek gyorsabban?

Figyelt kérdés

Egy trekking kerékpárom van. Szeretnék vele gyorsabban sprintelni(nagyobb max sebességet elérni). Most a max sebesség 43km/h de ezt kb 5 mp ig tudom tartani. Valami ötlet hogy gyorsabb legyek? Ha leszerelem a sárvédőket az mennyit dob rajta? Hogyan lehet kifejezetten sprintre edzeni?

16/f



2020. nov. 16. 12:47
 41/97 A kérdező kommentje:
Térképen át tudod küldeni az útvonalat?
2020. nov. 17. 12:00
 42/97 anonim ***** válasza:

Megpróbálom a középső szakaszt átküldeni először (a google maps nem enged 10-nél több köztes állomást beírni, így nehéz egy térképbe integrálni a teljes útvonalat)


[link]

2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 A kérdező kommentje:
és ezeket hogyan tudod szerkezteni?
2020. nov. 17. 12:28
 44/97 anonim ***** válasza:

Itt a második szakasz:

[link]


Én tkp. az Egér úttól indulok, aztán ki a Kamaraerdei ifjúsági parkhoz, és úgy tovább.

2020. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:

Google maps, és gyalogosra állítom az útvonaltervezést, mert mo-on sajnos nincs beépítve a bicajutak a GMaps-be.


De használhatod a merretekerjek.hu-t is.

2020. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 A kérdező kommentje:
és hogyan tudsz útvonalakat szerkezteni? Tudsz ilyen állomásokat csináni, és el tudod dönteni hogy merre vezessen az út?
2020. nov. 17. 12:31
 47/97 anonim ***** válasza:

Még sose használtad a google maps-et...???


Beírsz egy kezdőpontot, és aztán a következő állomásokhoz vagy konkrét címet írsz be, vagy pedig a térképen egérrel rákattintasz!


Egyébként az útvonalaimat nem előre tervezem, hanem megyek valamerre, útvonalrögzítővel trekkelem. Endomondo. Ami sajnos decemberrel megszűnik, át kell váltanom Strava-ra.

2020. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 A kérdező kommentje:
Akkor én is letöltöm a stravat. Azt tudom hogy hogyan lehet egyszerű utvonalat készíteni de van amikor a térképen magadnak tudsz méterről méterre beállítani utvonalat. Húzol valami vonalat és a végén rögzíti
2020. nov. 17. 12:48
 49/97 A kérdező kommentje:
Ja most látom hogy te is úgy csináltad. Akkor bocsi. Szerinted trekkingel mennyi az a max sebesség amennyit ki lehet rajta tekerni? És mennyi egy nagyon jó átlagsebesség? Szerinted a profik egy trekkingel mennyivel tudnának menni maxot és átlagot?
2020. nov. 17. 12:54
 50/97 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam használni tervezésre:


[link]


Az openstreetmapen is tud tervezni (csak régebben próbáltam). Előnye, hogy szintmetszetet is készít. Az utóbbi időben viszont átszoktam a google térképre, amit navigációhoz is használok. Számítógépen kitalálom az utat, okosan elhelyezve a köztes célpontokat, és azt onnan kényelmesen át tudom küldeni a telefonra. Vettem a biciklimre olyan váztáskát, amire a telefont is rá tudom tenni, így előttem van, de igazából kikapcsolt képernyővel a navigációs hangutasítások alapján megyek, autós üzemmódban. Annyi a navigációval a macera, hogy minden egyes köztes cél után be kell kapcsolnom a képernyőt és megnyomni, hogy igen-igen, menjünk tovább.

2020. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!