Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdélyi vagyok. Miért nem...

Erdélyi vagyok. Miért nem veszitek észre, hogy ártotok nekünk?

Figyelt kérdés

Amióta feljött a magyar politikában a nagy határontúli imádat, lehet, hogy a Fidesznek meg a Jobbiknak jó, de itt Erdélyben (mondhatnám Romániában) olyan belpolitikai indulatok vannak, hogy el nem tudjátok képzelni.


Jobban gyulölik a magyarokat, mint ezelott, pedig eddig sem szerettek minket. Mindennaposak lettek a "k*rva anyád magyar" beszólások, eddig ilyenek nem voltak.


Miért nem veszitek észre, hogy az olcsópopulista jobboldali nagymagyar ideológia nekünk rossz?

Nem tudok megbocsátani sem a Jobbiknak, sem a Fidesznek emiatt.



2013. ápr. 3. 00:25
 21/99 anonim ***** válasza:
74%
Xys-1 azt hiszem a történelmi ismereteid hagynak kivánnivalót maguk után.
2013. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy hagynak, bár ez a kép beszédes lehet, [link] de itt nem is ez a lényeg, hanem hogy nem kell rinyálni, hanem igenis ki kell állni magunkért!
2013. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"Magyar! Ha beszólnak az általad említett módon MIÉRT NEM szóltok vissza nekik"


Dédnagyapám megpróbálta. Az aradi vasútállomás félreeső zugában verték agyon. Igaz, ez még 1921-ben történt...

2013. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
79%

"Magyar! Ha beszólnak"..." MIÉRT NEM szóltok vissza nekik hogy PUCOLJATOK INNEN" Kedves #20! Pontosan ezt teszi!!!

Látod, látod kérdezö, már kommunista bérenc lettél a testvérböl mert nem tartod jonak amit a torkodon csakazértis le akarnak nyomni politikai érdekböl. Talán mostmár nagyobb belenyugvással viseled a " "k*rva anyád magyar" beszólások"-at, hogy látod a testvéreid indulatát, hozzáállását.

2013. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
40%
Tudjátok mit? Vegyétek úgy hogy nem is írtam semmit, nyaljátok a románok seggét, meg is érdemlitek a sorsotokat. Én is Erdélyből jöttem, anyámnak is beszóltak egy üzletben hogy itt csak románul lehet beszélni, szerencsére anyám tudott románul is és el is küldte a jóédes k.rva anyjába. De ti csak sírjatok hogy nektek milyen rossz, és ha ezt látják a románok hogy milyen kis puhap.öcsűek vagytok még jobban rátok telepszenek, de én ebbe már nem szólok bele a ti dolgotok.
2013. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
79%

Mi a fenéért hiszi minden nagymagyar, hogy mindenki minket akar szopatni, kiszipolyozni, kicsinálni?


Ha a románok lennének ilyen esetben a nagy Magyarországon, te mit csinálnál? Pátyolgatnád őket? Még annyit se lehetne a teféléktől elvárni, amennyit a románok tesznek. (IMO eleget).

2013. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
15%

"Mi a fenéért hiszi minden nagymagyar, hogy mindenki minket akar szopatni, kiszipolyozni, kicsinálni?"

Először is nem nagymagyar vagyok, hanem magyar. Te összetéveszted a két kifejezést. A kérdésedre pedig gondolom a főkérdésben szereplő a "k*rva anyád magyar" beszólások idézete talán megfelelő lesz. Ha esetleg mégsem akkor kutakodj többet, keress fel több hírportált, ne csak a tv2-t és az rtl-t nézd. Remélem segítettem a válaszommal, szép napot neked!

2013. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
69%
Vannak kételyeim, hogy te tényleg erdélyi vagy-e.
2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
30%

Nem nézek tv-t. Semmilyet. TV2-t és társait főleg nem.


Szép napot neked is.


U.i.: Csak, hogy húzzalak: ma akkor beleolvasok az Indexbe és a Népszabiba. :D

2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
29%
dehogy erdélyi, ez egy liberálkomcsi, valószínű pesti, aki gyűlöletet akar szítani!
2013. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!