Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat utálják külföldön...

A magyarokat utálják külföldön? Honnan veszitek ezt a marhaságot?

Figyelt kérdés

Én dolgoztam Ausztriában, és Németben is. Mindenhol azt mondták, hogy bevándorlók közül a magyarokat szeretik a legjobban. Igényesek a munkára, kulturáltak. Ezt szó szerint idéztem. Illetve még annyi, ami lejött nekem, hogy a szerbeket románokat és a négerek nem szeretik kint.

Akkor honnan jött ez a hülyeség, hogy a magyarokat nem bírják?


2013. jan. 11. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szlovákia, Románia
2013. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából volt 1-2 kirívó eset amikor magyar állampolgárok loptak és bűnöztek. Itt a hangsúly azon van hogy magyar állampolgárok voltak, az már hatodrangú (legalábbis sokak szemében) hogy cigányok voltak.


Ha németbe és ausztriába is van néhány hely ahol pontosan ez miatt kinézik a magyarokat, de hál' istennek ez elenyésző.


Egyébként ahol már több magyar is megfordult ott mindig szeretik őket.

2013. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
menny át szlovákiába, beszélj magyarul egy boltba, meglátod hogy odalesznek érted
2013. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

"menny át szlovákiába, beszélj magyarul egy boltba, meglátod hogy odalesznek érted"


Háromszor jártam ott osztálykiránduláson, semmi rendkívülit nem tapasztaltam.

2013. jan. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Még várj 4-5 évet, menj ki nyugatra.

Minden vendégmunkást utáni fognak, ugyanis ott is kakásodik a helyzet erősen! Még 4-5 év és kritikus lesz a munkanélküliség "köszönhető a globálkapitalizmusnak"!


Nagy változások lesznek Eu ide vagy oda.

2013. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

""menny át szlovákiába, beszélj magyarul egy boltba, meglátod hogy odalesznek érted""


Egy határ menti városban lakom. A haverokkal nyáron jópárszor átszoktunk menni szlovákiába sörözni - vagy kerékpárral kirándulni. Ezek az utan alat sokszor voltunk boltban is de egyszer sem vettük észre hogy utálnának minket azért mert Magyarok vagyunk.

2013. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Miért utálnának minket külföldön? Újabban gész jókat mulatnak rajtunk...
2013. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szlovákiába én is voltam magas tátrába, sohasem ért atrocitás engem sem.

de az egyetemen szobatársam felvidéki, ő mesélte, hogy boltba ha magyarul beszél nem hogy ellenszenvesek, és megszólják, van hogy nem szolgálják ki. a boltos is beszél magyarul, de nem hajlandó megszólalni. szórakozóhelyen, utcán nagyon sokszor érte atrocitás, hogy magyarul énekeltek, volt hogy megfenyegették őket, hogy szlovákul beszéljenek ha tudnak szlovákul amúgy nyilván tud szlovákul hiszen ott él. és egy visszahúzódó lány, szóval azt se mondhatjátok hogy ő provokálódik...


3#-as voltam

2013. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szlovákia még semmi,Szerbiában gyűlölnek nagyon minket.
2013. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2013. jan. 13. 05:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!