Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok a Jobbik-kal?...

Mi a bajotok a Jobbik-kal? Honnan veszitek, hogy zsidóellenes?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 20:35
 1/10 Komplikato ***** válasza:
83%
Szerintem nem az. Csak úgy tesz. Jó pénzért, jó időben, jó megrendelőnek. :)
2012. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
jobbikos vagyok, de már én sem tudom, hogy a jobbik zsidó, vagy csak cionizmus ellenes
2012. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező hány éves vagy? (Mert nagyon naivnak tűnsz)

Elég csak a hétfői beszédet idézni:


"felmérjük azt: az itt élő és különösen a magyar Országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van"


Akkor ez mi ha nem náci uszítás???? És papírból olvasta, nem szóban mondta el!!!!

Havonta 1 milliót vesznek fel az uszításukért? + évi félmilliárd állami támogatás


Ennyiből lehet "nagymagyarkodni".


Tipikus "MEGÉLHETÉSI MAGYAROK"


Még a mandátumukról sem hajlandóak lemondani, amikor csalnak sikkasztanak.


ENNYIT ÉR A SZENT KORONÁRA TETT ESKŰ?

2012. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ők egyenesen az EU-ból való kilépést szorgalmazzák. Ahol csak lehet az EU- t szidalmazzák, hogy micsoda kizsákmányoló, és tönkreteszi Magyarországot, és a többi európai államot.


Tüntetést szerveznek az Unió ellen, ahol EU-s zászlót semmisitenek meg, ennek ellenére százmilliókat (!) vesznek fel.

(7500 euró az alapfizetés és ehhez jön a költségtérítés,+ a 4-5 fős titkárságot is az EU tarja fennt és mindezt 5 évre)


Természetesen a titkársági költségtérítésből visszaosztást követelnek a képviselők. Ezenkívül a pénzből a pártnak is felajánlanak belőle, így duplán felháborító.


Egy EU ellenes pártot EU –s pénzekből finanszíroznak közveteten.

Bezzeg akkor nem szidalmazzák az Eu- t mikor a fizetésüket felveszik ezek a „megélhetési magyarkodók”.

Arról nem is beszélve, hogy a szélsőjobbos mintavárosban (Tiszavasvári) szinten tízmilliószámra használják fel az EU-s pénzeket, az ebből történő projekteket a sajátjuknak hazudják!!!!


Becsapva ezzel a választóikat, HAZUG módon.

Lehetnének annyira következetesek, hogy ha gyalázzák az Uniót akkor ne vegyenek fel tőlük pénzt semmilyen jogcímen!!!


De mit várhatunk egy ilyen társaságtól, akik még a Tiszavasvári mintavárosban sem csináltak semmi érdemlegeset, pedig azt állítják, hogy milyen megvalósítható programjuk van.

Ennyit lehet várni tőlük országos szinten is a választásokkor. Csak azt a sok szerencsétlen kihasznált választóikat lehet sajnálni.

Erről kellene beszélni nem a turulmadárról meg Csaba királyfiról!

2012. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

"Becsapva ezzel a választóikat, HAZUG módon."


Hát igen mintha a többi nem csapta volna be a választóit, az érdekes módon nem zavar.

2012. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Hmm, hát nem is tudom, honnan is vesszük... talán a beszédeikből? Talán abból, hogy pont az arabokkal barátkoznak?
2012. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én már tényleg nem tudom, hogy mi a valóság. Hogy a Jobbik tényleg zsidóellenes-e, vagy csak megjátsza magát, hogy jó pénzeket akasszon le? A nap kérdése...

Szerintem az utóbbi.

2012. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Onnan, hogy szoktuk hallgatni a nyilatkozataikat, felszólalásaikat, valamint a szavazók egy része sem leplezi ezen nézeteit.
2012. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A "cionizmus világuralmi, és magyarországi törekvései"-ről írt Vona Gábor.

[link]


Megint egy "anticionista" tüntetés.


[link]


A nemzeti1 online tv, ami a JOBBIK szellemi közösségének a terméke, megemlékezett Hitler születésnapjáról. Szerintük a fent említett diktátor felvirágoztatta Németországot mind kulturális, mind gazdasági szempontból. Mennyi bizonyíték kell még? A jobbik egy rasszista, náci párt, amelyik gyűlöletre és félelemre építi a politikáját. E-mellett egyébként rendkívüli gyávaságról tesz tanúbizonyságot, amikor a nyilvánvaló tények ellenére megpróbálja letagadni.

2013. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a zsidó származású képviselőket akarták "felmérni", hanem az állampolgárságot. ez talán már annyira nem náci, tekintve, hogy izraelben nem lehet képviselő az, akinek több állampolgársága van. akkor ők extraultranácik
2013. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!