Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isz.400-ig miért nem létezett...

Isz.400-ig miért nem létezett a Szentháromság?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:34
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
 601/1387 anonim ***** válasza:

600

???

Ott van az ige, a Fiúról szól? Igen. Istennek írja? Igen.

Melyik részét vagy ennyire képtelen kiolvasni belőle a Fiú Isten kifejezésre vonatkozólag???

2017. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 602/1387 anonim ***** válasza:
65%

601.

Mivel mindent irsz csak arra nem felelsz amire kértele igy hazugnak és makacsnak bizonyultatok Istvánnal együtt.

Ezzel a makacs erőszakkal véditek a tantételeteket,ami hzugságon alapszik.Az irásotok és az őszinteségetek nem a kereszténység között kereshető.

2017. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 603/1387 anonim ***** válasza:

# 602

Inkább te mutasd meg nekem, hogy hol azonosítja a Biblia Jézust Mihállyal! Tudod, már számtalanszor feltettük ezt a kérdést, de még mindig nem válaszoltatok rá. Dániel könyvében Mihály a fejedelmek egyikének van nevezve, Jézusról viszont egyértelműen úgy beszél a zsidó levél első fejezete például, mint aki különbözik az angyaloktól, mint aki magasan az összes angyal felett áll. Emellett világosan kimondja, hogy nem angyal: "Melyik angyalnak mondta valaha: Fiam vagy te, ma nemzettelek téged!" (5. vers) A válasz, hogy semelyiknek: "Vajon ezek nem szolgáló lelkek-e mind, akik azokért küldettek szolgálatra, akik örökölni fogják az üdvösséget?" (14. vers) Vagyis az angyalok csak szolgáló lelkek, a Fiú nem tartozik közéjük.


Várom a választ!

2017. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 604/1387 anonim ***** válasza:

"Mivel mindent irsz csak arra nem felelsz amire kértele"

A kérés az volt, mutassuk meg hol írja a Fiút Istennek a Biblia. Én erre mutattam példát.

Te meg úgy viselkedsz sokadszorra is mintha mit sem írtam volna. Holott épphogy csak az orrod alá nem lett dugva pont egy olyan ige amit kértél!

Szóval most ki is a hazug?

2017. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 605/1387 anonim ***** válasza:
65%

Még egyszer leirom,hol irja "Fiú Isten"?a Bibliában.Idézd a bibliából.

Azt nem tudom miért irogattok az oldalon ha egy egyszerű kérdésre nemtudtok felelni.

Vagy István hazudott amikor ezt írta?

Hazugsággal nem lehet Isten Királyságát felépíteni.

Még kevésbé ebből másokat tanítani.

2017. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 606/1387 anonim ***** válasza:

"A kérés az volt, mutassuk meg hol írja a Fiút Istennek a Biblia. Én erre mutattam példát. "


Mégis mi a problémád? Azzal akarsz vitát nyerni hogy nem konkrétan az volt a szavak sorrendje a mondatban, ahogy te elvárnád? Attól még ugyanúgy írta, és pontosan ugyanazt jelenti, erre mutattam példát, hiába ágálsz ellene.

2017. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 607/1387 anonim ***** válasza:
65%

Azt az idézett két szót nem érted és nem tudod idézni a bibliából?

Az autistákkal könnyebb értekezni.

Igy mutatjátok a zürzavart magatokközt,és ezzel a zürzavarral tápláltok ártatlan embereket,325-től napjainkig.Olyan dolgokat mondotok amiről a biblia nem ir,de még Jézus sem az apostolok sem beszéltek róla.

2017. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 608/1387 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz értetlen...

"A kiké az atyák, és a kik közül való test szerint a Krisztus, a ki mindeneknek felette örökké áldandó Isten. Ámen." (Róma 9:5)

Szóval a Fiút és az Istent keresed.

Utolsó előtti szó, Isten, pipa.

Krisztus a Fiú, ez is pipa.


Nem olyan nehéz ám két szót megtalálni egy soron belül. És még te autistázol másokat?

2017. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 609/1387 anonim ***** válasza:
65%

Hol irja "Fiú Isten"?.Mert ez nem egyenlő sem Isten fiával sem azzal,hogy azt mondod Jézus Isten.

Ezt ha nem érted vagy nem akarod érteni akkor hazug helyzetben maradt István 35.

2017. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 610/1387 anonim ***** válasza:
Krisztus szerinted nem egyenlő Isten Fiával????
2017. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!