Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek mi a legkellemetlenebb...

Nektek mi a legkellemetlenebb élményetek Jehova Tanúival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem az, mikor egy Tanú a szemembe vágta, hogy nem lehet üdvösségem, mert nem vagyok az egyházának a tagja. Ráadásul dühösen is mondta. Akkor nagyon rosszul esett ez, de mára tudom, hogy őket sajnos erre tanítják. Szomorú dolog. :(

2013. jún. 7. 19:06
 61/109 anonim ***** válasza:
11%
A kérdés rossz, leírtam mindent az 59-ben!
2013. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
94%
Nem rossz a kérdés erre vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni! Annyira ellenséges vagy, hogy azaz érzése az embernek, hogy ismered vagy az elszenvedőt vagy azokat, akik ezt okozták!
2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
86%

Vidiripi


Ámen!

2013. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is Ámen!
2013. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
0%

"Nem rossz a kérdés erre vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni! Annyira ellenséges vagy, hogy azaz érzése az embernek, hogy ismered vagy az elszenvedőt vagy azokat, akik ezt okozták!"


De, nagyon is rossz, ide nem illő a kérdés. Ugyanis NEM AZ számít, hogy én ismerem-e, hanem az, hogy NEM RÁGALMAZOK LÁTATLANBAN, tehát ha nem ismerem a tényeket, nem köpködök primitív ember módjára. Nem nevezek senkit "okozónak" vagy "elszenvedőnek" ebben az esetben. Itt pedig egy seregnyi olyan ember gyaláz néhány embert, akik nem ismerik a tényeket. Én sem ismerem, éppen ezért tartózkodok az ítélkezéstől!

2013. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
91%

"Én sem ismerem, éppen ezért tartózkodok az ítélkezéstől!"

Dehogynem, te is ítélkezel, csak te pozitívan. Szóval ne mentegesd magad, a másik oldalon állsz, de semmivel sem vagy jobb egyik itteni válaszolónál sem!


"De, nagyon is rossz, ide nem illő a kérdés."

Miért? Miért ide nem illőbb, mint a te bármelyik kommented? Hiszen egyikkel sem a kérdező kérdésére válaszoltál, csak azokkal kötözködtél, akik konkrét negatív élményekkel válaszoltak a kérdezőnek.


"Ugyanis NEM AZ számít, hogy én ismerem-e"

Dehogynem! Feltettek neked egy kérdést, és akármilyen hihetetlen, kérdéseket azért szoktak feltenni, mert számít nekik a válasz. Ennyi tudást azért egy Jehova Tanújából is kinézne az ember. Szóval de, jelen helyzetben ez számít, mert erre irányult a kérdés, nem kell terelni a számodra kényes témát!

2013. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted eleve nem igaz a hölgy története, akkor elárulom neked, hogy ismerem a történetet és a mi gyülinkben volt. Azt a vént aki említve van sokan nem szeretik, de tehetetlenek vagyunk. Mi is készülünk elmenni egy másik helyre és sokan ő miatta mentek el. Sajnáljuk, hogy miatta sokan kilépnek vagy átkérik magukat máshova!

Annyit azért elárulok róla, hogy arrogáns, érzéketlen és irigy! Tudnánk sokan mesélni róla nektek, de minket már nem érdekel, inkább elmegyünk!

2013. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
91%
Na ezt mar ket tanu is elmondta akkor se hiszitek el kedves tanuk?
2013. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
0%

""Én sem ismerem, éppen ezért tartózkodok az ítélkezéstől!"

Dehogynem, te is ítélkezel, csak te pozitívan."


NEM ÍTÉLKEZEM, ne hazudtolj már meg légy oly kedves!!! Nem foglaltam állást a vének ügyében, de a vádoló szövegéből jól meg lehet ítélni, hogy NEM a tisztánlátás és az igazmondás mintapéldánya.


Aki itt idefirkált egy Tanú nevében valamit, az pedig figyelmet sem érdemel. Aki így áll hozzá ehhez a kérdéshez, az NEM Tanú, akkor sem, ha még netalán ott van a gyülekezetben. Az ilyesfajta vitás ügyek lerendezése ugyanis nem ilyen szellemben megy.

2013. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
91%

Mi is a kifogásod azzal aki leírta őszíntén a történetét?

Nagyon érdekelne a véleményed, mi az amiben szerinted hazudik?Úgylátom te nagyon is ismered az ügyet, mert nagyon véded ezt a bizonyos vént.

2013. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!