Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan, aki azért...

Van itt olyan, aki azért különült el Jehova tanúi közül, mert nem tudta tovább elnyomni homoszexualitását?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy vannak-e még olyanok, akik velem hasonló cipőben vannak.

2013. jún. 5. 23:57
 1/8 anonim válasza:
77%
Sokat vesztettél...
2013. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Na erre ne várj választ a tanuktól, hiszen nagyon sok homoszexuális és pedofíl van közöttük, de olyanról is tudok, aki paráználkodik titokban!
2013. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
csak én látom, hogy ezek a vallások emberellenesek?
2013. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
46%
nem, nem csak te látod :D mindenki látja :D
2013. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A neten láttam Birtalan Balázs nevű homoszexuális katolikus fiatalember honlapját és könyvét a témáról, nem olvastam, esetleg nézz utána.
2013. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény.....
2013. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyen marhaságot..:) titokban paráználkodik? stb? Figyelj, lehet van olyan akinél előfordul akár a Tanúk között is hogy rossz dolgot követ el, hisz tökéletlenek vagyunk. De ez minden vallásba előfordulhat. Ezzel ellentétben a Tanúk mindent megtesznek hogy Isten akaratát tegyék. Nem kéne úgy véleményt nyílvánítani ilyen dolgokról hogy még a gyülekezetük közelébe se voltál valószínűleg. Én járok hozzájuk és tapasztalatból mondom persze hogy az efféle pletykákra nem igen kéne alapozni. :) Semmiféle homoszexuális és hasonló dolgok nincsenek. Ha pedig valakiről kiderülne hogy akár pedofil vagy bármi más azt kitiltják a gyülekezetből, szóval erről ennyit. :)
2013. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"...vagy bármi más azt kitiltják a gyülekezetből"

Ó, tehát a melegeket is kitiltják?

2013. nov. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!