Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek mi a legkellemetlenebb...

Nektek mi a legkellemetlenebb élményetek Jehova Tanúival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem az, mikor egy Tanú a szemembe vágta, hogy nem lehet üdvösségem, mert nem vagyok az egyházának a tagja. Ráadásul dühösen is mondta. Akkor nagyon rosszul esett ez, de mára tudom, hogy őket sajnos erre tanítják. Szomorú dolog. :(

2013. jún. 7. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
0%
Neked is lenne! Az én előnyöm azért az, hogy jól ismerem a Tanúk sok gyülekezetét, és a vénjeit. De ez akkor sem változtat a tényen, hogy a másik oldal ISMERETE NÉLKÜL gyalázzátok az egész szervezetet!
2013. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
94%
Ti senkinek nem hisztek aki otthagyja a szervezetet,pedig elgondokodhatnatok rajta,hogy mi folyik ott valojaban.
2013. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
0%
Most mondtam el: én ISMEREM, de te csak lepontozni tudsz (ha te teszed), de semmilyen pontos ismereted NINCS róluk, csak vádaskodsz.
2013. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
94%

Legalább annyi ismeretünk van nekünk is a Tanúkról, mint nekik a valós világról ;)

Sőt, valószínűleg több is, hisz ahogy itt látom, itt senki sem csak azért vádaskodik, mert csak hallott a szervezetről valahonnan. Akik itt "vádaskodunk", konkrét negatív atrocitások értek Jehova Tanúi részéről, ami alapján már lehet véleményt alkotni. Még ha te képtelen is vagy feldolgozni, hogy ez a vélemény nagyon is negatív...

2013. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
81%

Vidiripi


"Az, hogy a másik oldal meghallgatása nélkül gyűlölködtök és mocskolódtok általánosítva(!) egy szervezettel kapcsolatban, híven tükrözi a jellemeteket! Ha valamit, hát ezt nem lehet kimagyarázni, amit leírtatok, mindent jól bizonyít."


De hát itt vagy te és így a másik fél is megvan hallgatva.

2013. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
0%

"Konkrét negatív atrocitások"??? Micsoda nagy szavak, tartalom meg szinte semmi! Abban biztos vagyok, hogy a gyűlölködő általánosító magatartás sokkal komolyabb "atrocitás", mint bármi, amit egy Jehova Tanújától "elszenvedhetsz" - az olyanokról beszélek persze, akik nem csak papíron Tanúk.


Kedves Vidiripi:

"De hát itt vagy te és így a másik fél is megvan hallgatva."


Nem, nem én vagyok a másik fél - de miért is viccelődsz ezen a komoly ügyön?! Szerintem NEM VICCES.

2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
93%

Tartalom? Milyen tartalmat akarsz még amellé, amit a 6-os válaszoló írt, vagy amellé, amit itt mindenki mond, hogy egyszerűen agresszív és bunkó módon közeledik az emberhez és akar mindenáron téríteni minden egyes Tanú, akivel csak összefutottunk? Talán még ennél több van a rovásukon, amit elfelejtettünk mondani, hogy te még tartalmat hiányolsz?

Ellenben épp a te szavaid, amik mögött tényleg nincs semmi tartalom. Itt konkrét példák íródtak a negatívumokról Jehova Tanúival kapcsolatban, míg tőled csak annyi telik, hogy hazugozol mindenkit, aki nem imádja a szervezetet, meg hőbörögsz itt alaptalanul. Ezek tényleg komoly érvek, gratulálok ;)

2013. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
89%
Talán ő az a vén, aki ennyire érzéketlen volt, ezért védi saját magát!
2013. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig a 29-es válaszom van érvényben, az vonatkozik rátok! A vádakhoz pedig egy rágalmazó szavait ajnározzátok, aki annyi torz és hazug állítást tudott összehozni a szövegében, amennyivel Guiness rekorder lehetne. Az alaptörténet talán igaz - ez szomorú is, ezt minden jó érzésű ember megérti és nem humorizál rajta(!!!), de a körítés nagy része torz és manipulatív szövegelés, mely az érzelmeket célozza. A manipulatív, érzelmekre hatni akaró szövegek mindig ilyenek!
2013. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
93%

"A manipulatív, érzelmekre hatni akaró szövegek mindig ilyenek!"

Ez Jehova egy tanúja számából sajnos teljesen hiteltelen...

De tessék, ha ennyire akarod, meghallgatlak, mint a másik oldal képviselőjét! Én, mint egyszerű, hit nélkül élő átlagember mindenhol azt tapasztalom, hogy a Tanúk végtelenül agresszívak, akaratosak és bunkók, ha szép szóval kéri az ember, nem hagynak nekik nyugtot. És ezen nincs mit szépíteni, ez így van.

Nos, hallgassuk meg most a másik oldalt is, tudsz valami mentséget erre a viselkedésre? Vagy felétek cél, hogy mindenki negatívan könyveljen el titeket?

2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!