Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek mi a legkellemetlenebb...

Nektek mi a legkellemetlenebb élményetek Jehova Tanúival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem az, mikor egy Tanú a szemembe vágta, hogy nem lehet üdvösségem, mert nem vagyok az egyházának a tagja. Ráadásul dühösen is mondta. Akkor nagyon rosszul esett ez, de mára tudom, hogy őket sajnos erre tanítják. Szomorú dolog. :(

2013. jún. 7. 19:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a lelki megnyugvásodnak az tett volna legjobbat, ha nem csak hangoztatod itt fennszóval, hogy mennyire szereted Jehovát (közben tücsköt-békát kiabálsz a szervezetre és elhagyod), hanem bizonyítod is azzal, hogy elfogadod az erkölcsi törvényeit. Ha alázatosabb vagy.


.........................

Álljunk meg egy pillanatra!!!

Most akkor kit kell szeretnie? Jehovát, vagy a szervezetet?

2013. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan, mintha azt mondta volna, hogy ha nincs hús a levesedbe, menj el tyúkot lopni. Ne kábítsuk már egymást.


..................

Ez teljesen a szervezet módszere. Ha hozzá akarsz jutni információkhoz, lépj be az enszbe. MÉg akkor is ha az politikai, és a hívenek azt mondjuk, hogy az paráználkodás vagy mi. És persze mind hazugság, és csalás...

így megkérnélek, ne törj pálcát egy szenvedő ember felett.

2013. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
89%

Egy ilyen KÉPTELEN és TÖRVÉNYTELEN ötletet nincs értelme egyetlen Tanúnak sem ajánlani, ez egyáltalán nem hihető és életszerű.


.................


OLvashatnánk te mit tettél volna ebben a cseppet sem egyszerű esetben?

2013. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem a lelki megnyugvásodnak az tett volna legjobbat, ha nem csak hangoztatod itt fennszóval, hogy mennyire szereted Jehovát (közben tücsköt-békát kiabálsz a szervezetre és elhagyod), hanem bizonyítod is azzal, hogy elfogadod az erkölcsi törvényeit. Ha alázatosabb vagy.


......

Álljunk meg egy pillanatra!!!

Most akkor kit kell szeretnie? Jehovát, vagy a szervezetet?"


Ha nem szelektíven másolnál, akkor érthetővé is tettem, pont a hozzád hasonlók miatt!


"Mert minden ellenkező állításoddal ellentétben, nem a Tanúk "gonosz törvényeibe" ütköztél, hanem Istenébe, melyek a bibliában vannak."

2013. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
93%
Majd megtudja egyszer remélem, de az ilyen emberekre mondják azt, hogy pszichopaták-érzéketlen és empátia nélküli emberek!
2013. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
94%
Az egyedüli igaz Istent szeretem, de nem vagyok hajlandó hasra esni egy emberek alkotta hazug szervezet előtt, akiket nagyravágyó senkiházi emberek irányítanak, mert a való életben azok, a szervezetben élik ki a hataloméhségüket.
2013. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem a lelki megnyugvásodnak az tett volna legjobbat, ha nem csak hangoztatod itt fennszóval, hogy mennyire szereted Jehovát (közben tücsköt-békát kiabálsz a szervezetre és elhagyod), hanem bizonyítod is azzal, hogy elfogadod az erkölcsi törvényeit. Ha alázatosabb vagy.


......

Álljunk meg egy pillanatra!!!

Most akkor kit kell szeretnie? Jehovát, vagy a szervezetet?"


Ha nem szelektíven másolnál, akkor érthetővé is tettem, pont a hozzád hasonlók miatt!


"Mert minden ellenkező állításoddal ellentétben, nem a Tanúk "gonosz törvényeibe" ütköztél, hanem Istenébe, melyek a bibliában vannak."


.....................

mit lehet ezen szelektíven másolni? Nem értem... azt másoltam, amit te írtál. KIszólt a tudatalattid, és kész. Ismerd be. :o) Az Isten törvényét a tanúk tolmácsolják gonoszul. A hölgy történetéből ez jött át. Neked nem, mert gondolom gond nélkül teis azt tetted volna, mint az elmebeteg vén. Nem ott fekszik nálad a pszichiátrián véletlenül? Nem csodálkoznék....:o)

2013. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 26%-os nagyon eltűntél, nincs már mit mondanod?
2013. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
91%
Közben visszacsúszott 25%-ra...
2013. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!