Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nem tudom mikor kellene nem megjönnie, mert a miss ab után nem állt vissza rendszeresre. Volt egy 33 és egy 38 napos ciklusom. Na vagyok a 33. napon. Szóval nem tudom. MAjd kiderül. De nem bánnám ha lenne egy pozitív tesztem, vagy megjönne meg. ÉS akkor lenne rendszeres a ciklusom, de így hogy nem rendszeres nagyon nem jó!

NA sziasztok!

zsuzsi

2008. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Én is csatlakozhatom hozzátok?

Írtam az elöbb egy kérdést,de senki nem méltat válaszra.

Nekem is volt gy missed ab.om március közepén,és lehet hogy igaz amit mondanak az orvosok, hogy meg kell várni a 6 hónapot.

Ez csak a saját tapasztalatom,mert nekem most kezd el helyreállni a mellfájás, peteérési fájdalom, de mindenki más.

Az lenne a kérdésem, hogy ha tudnátok valamit ehhez a hőgörbéhez szólni, mert én is /12-re/ vasárnapra nem várom.

Előre is köszönöm a válaszotokat.

Évi 2

2008. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/195 anonim ***** válasza:
68%

A hőgörbe lemaradt. [link]

Évi 2

2008. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/195 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok! Gratulálok a sok pozitív teszthez! Nagyon vigyázzatok magatokra! Na, hát nálam a reggeli hő kicsit fejebb ment, 37. Dél óta hányingerem van, többször voltam már pisilni, erre most, hogy hazaértem elkezdtem barnázni. Az előző terhességemnél is volt ilyen, most mit gondoljak? Ez a barnázás nem gáz? Holnapra nem várom...
2008. okt. 7. 14:38
 85/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Réka! Ha nincs vérzés és görcs akkor nincs gond a barnázással, sok nőnél előfordul! Reméljük hogy nem lesz több! Teszttel hogy állsz? A hányinger is igéretes pláne a hőd! Izgulok Érted is!


Évi2: szia, üdv a klubban. Hát megnéztem a hőgörbédet, nem igazán tudok rajta kiigazodni, de ha jól láttam elég sokszor voltatok együtt akkor is amikor leesett. Már nincs sok vasárnapig (egy örökkévalóság ilyenkor). Szerintem a hétvégén tesztelj. Tünetek vannak?

2008. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/195 anonim ***** válasza:
68%

Réka! Én most nagoyn együtt érzek veled. Nálam ugyan ez a helyzet ha olvastad az előzményeket. Én is izgulok, bár nekem amikor miss abom votl nem volt semmi ilyesmi sem. Meg eddig talán egyszer de akkor estére meg is jött a menzi. Szóval én sem tudom mit gondolja.


Hát sajnos a hőgörbéhez én sem nagyon tudok hozzászólni. Hajrá hajrá!!!

2008. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/195 A kérdező kommentje:
Nincs görcs, se megjön érzés. Csak holnap csináljak tesztet?
2008. okt. 7. 15:00
 88/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Tüneteim a mellfájáson és a szédülésen kívül nincsenek,de a szédülésnek nem tekintek nagy jelentőséget, mert az az alacsony vérnyomásom miatt szokott lenni, de végülis márciusban is megvoltak,akkor meg nem tudtam hogy ennyire alacson.

A kávé után szokott lenni hányinger,de az sem mindíg.

Ezért nem tudom, hogy most mi van...

Évi 2

2008. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia. Hány teszted van? Mert ha van 2 akkor egyet most is megcsinálhatsz és reggel még egyet. De igaz a reggeli sokkal jobb. Én 3at vettem, egyet ma reggelre, ha nega akkor holnapra és a hét végére is hogy ha + vastagszik-e. Nos halvány lett, így a hétvége felé tesztelek. De én reggeliből csináltam délelőtt (addig tároltam). Mondjuk én elég türelmetlen vagyok és egy vagyon volt de nem bántam meg. És nem is bírtam volna ki. Majd írjál ám hogy ha megcsináltad!!!

Évi

2008. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/195 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy áll a barnázás Réka? Remélem hogy elmúlt! Majd írj ha teszteltél!

Évi

2008. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!