Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/195 A kérdező kommentje:
Tesztelni csak hét vége felé szeretnék, vagy ha nagyon egyértelmű jeleket vennék észre magamon. Amikor tavasszal babás voltam, akkor a hőm 37.1-2 volt, most meg kevesebb. Én úgy tudom, hogy beágyazódás után +0,2 emelkedik a hő. Bár ez a vetélés lehet sok mindent megváltoztatott, nem?
2008. okt. 6. 13:34
 42/195 anonim ***** válasza:
68%

Persze. Az egész szervezeted megborult egy picit, hisz elkezdődött egy pici élet benned ami végetért...(nálam is)

Nem mindíg és minden ugyan olyan mint az előző terhességnél. Nagyon sokat olvastam itt hogy aki az első babával pl végighányta a terhességet a másodiknál semmi baja nem volt... szóval simán lehet. Főleg hogy az idő sem ugyan olyan mint tavasszal, hűvösebb van, bár nem tudom hogy ez befolyásolja-e a hőt. Én sem hőmérőzök mert nem bízom benne. A kíváncsiság kedvéért reggel mérd meg szájban is és hónaljban is a hődet! Kíváncsi leszek a különbségre!

2008. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/195 anonim ***** válasza:
68%
Már megint lehagytam hogy 1eske voltam :D
2008. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/195 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok!

3. vagyok. Csináltam egy tesztet negatív lett sajnos:(

Réka a hőd szerintem nagyon bíztató,bár én nem szoktam mérni.

2008. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia 3-aska, 1-eske vagyok! Mivel teszteltél?

Ne csüggedj, pár nap múlva reggeli vizeletből!

2008. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/195 A kérdező kommentje:
Sajnálom Hármaska! Ne keseredj el, úgy szaladnak a hetek, hogy hipp-hopp itt a következő peteérés! Én is nagyon félek a negatív teszttől, nekem tavasszal elsőre sikerült! Nem tudom még, hogy milyen negatívat tesztelni... De nem is akarom megtudni.
2008. okt. 6. 14:12
 47/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia Réka!

Tavasszal nekem is elsőre sikerült. Hát az jobb volt sokkal. De amíg nem jön meg addig reménykedek:)

2008. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/195 A kérdező kommentje:

Ági!

1ütt érzek Veled. Nekem is ezen járt minden gondolatom. Szerintem minden babára vágyó így van ezzel. Hogy is lehetne másra gondolni, mint arra, vajon most sikerülhetett e a baba! De azért mindenki próbáljon néha kikapcsolni, menjetek le futni, vagy olvassatok egy jó könyvet, így gyorsabban telnek majd az órák! Nekem kezd beválni!

2008. okt. 6. 14:17
 49/195 anonim ***** válasza:
68%
El kell, hogy mondjam, amióta feladtam a hőmérőzést, teljesen felszabadult lettem. Már nem görcsölök annyira a témán (csak most egy kicsit, mert itt a ciklus vége és biztató jelek is vannak). Párommal és 2 kutyánkkal sokat sétálunk, olvasgatok, illetve a novemberi esküvőnket szervezem. Szóval lefoglalom magam, az biztos.
2008. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/195 anonim ***** válasza:
68%
Ja, Ági voltam. :)
2008. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!