Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én új vagyok, dettó úgy mint Ti. :) Szerdán kellene megjönne, folyamatos mindjárt megjön érzés 1 hete, (ilyen még nem volt), más nagyon nincs. Nálatok van vmi fejlemény?
2008. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

3. válaszolóm vgayok.Nálam elmaradt a reggeli teszteleés mert elégg rohanósra sikerült a reggel. Viszont mintha barnáztam volna.. Szóval kezdem feladni:( a hőm reggel 36,8 volt, a pocakon fáj olyan megjövősem. Ha nem jön meg lehet délután vagy holnap reggel tesztelek! Veletek mizu?

2008. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/195 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok! Jóreggelt Mindenkinek!

1.v.vagyok. Még én sem teszteltem, lassan megyek és veszek egy tesztet, a reggeli vizeletemet "eltettem", hátha.

Kedves kérdező! Veled mizujs? Milyen a hőd ma reggel?

Valaki tesztelt ma reggel?

3.válaszoló! Milyen tesztet veszel majd?

2008. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3. vagyok. Clear bluet. Az már egyszer bejött:) még szerencse hogy nem vgayok babonás:)Aztán írd ám meg az eredményt.

Jogos kérdés, kedves kérdező Veled mizu?

2008. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,én vagyok aki 9-re nem várja! Én is vaciláltam reggel, hogy vegyek e egy clearbluet, de nem vettem, mert anyira görcsöl a hasam, hogy szerintem felesleges pénzkidobás lett volna. Valószínű, hogy a napokban meg fog jönni. Hőmet meg nem is írom ide, mert eddig 9 órakor csináltam, ma meg már 7 előtt, meg fel is kellett kelnem az ágyból, úgyhogy így nem igazán jó. Meg azt hiszem most ez terhesség szempontjából teljesen mindegy is, mert sajnos biztos, hogy most nem sikerült. Nektek szorítok még!
2008. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok ismét!

Hát teszteltem és sajna nega lett. Nincs mégse baba :(

Most nagyon elszomorodtam.

2008. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/195 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 1-eske voltam. :(
2008. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lehet hoy korán csináltad csak? neme az első babát csak a 33. napon mutatta ki, eptte két nappal negítv lett. Ne add fel. MAx majd a következő hónapban.

Nálam egyelőre menzi sehol, szóval lehet megpróbálok tesztet venni.

2008. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/195 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én meg a 9-re nem váró vagyok. Másképp sajnos nem tudom beazonosítani magam. Szóval sajnálom 1-eske, hogy neg. lett a teszt, neked mikorra nem kellett volna megjönnie? Nem lehet hogy túl korán csináltad? Az én folyásom is teljesen elmúlt mára, akor ezek szerint az nem jó hír. Többiek hogy állnak? Kérdező?
2008. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/195 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nincs folyás nem jelenti hogy nincs baba. Nekem a vetélés előtt ami előtt még teszteltem volna akkor szintén nem volt folyásom és az is furi "jel" volt.

Most csináltam egy másik tesztet azon meg van egy lehelletnyi 2. vonal is. Nem értem mi van. Ugyan az a teszt csak amelyi negatív volt az belemártogatós a másik meg vizeletsugatas amit ismét belemártottam ugyan abba a vizeletbe.

Kérdező hogy vagy?

2008. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!